Февруарчета 2024 - Тема 11

  • 23 143
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 158
Ей, че хубаво българско име! Честит да е Йоан! Бързо възстановяване на мама!:heart:

# 751
  • Мнения: 316
Tони, присъединявам се с положителна енегрия, вярвам, че сте в добри ръце🤗

# 752
# 753
  • Мнения: 125
Мацки, аз все пак финиширах в болницата - чернодробните се влошават и решихме, че в редно тук да ме следят, защото е рисково за малкия. Днес гастроентероложката каза, че ако не се повлияя от промените в лечението до ден-два, ще препоръча родоразрешение и вече АГ ще решава. А доки каза, че и тя така вижда нещата Simple Smile
Засега още не сме критични, дано задържим още малко ама до 38 седмица едва ли ще докараме (днес съм 36+6).

Всички изумяха от стойността на Б12 - 1199 (не съм спирала преди изследване) и на вит Д - 3. Феритинът съм качила на 105,86. Хемоглобин 142. Това са добрите, другото няма смисъл да казвам, освен ако някой няма проблеми с черен дроб Simple Smile
В стаята съм с две дами, и на двете терминът е през март; та се считам за най-добре от трите.
Персоналът се държат страхотно, обясняват и обгрижват с милост.

Тони, аз съм с термин март, но ви следя от началото. Позволявам си сега да се включа за първи път, защото и аз развих холестаза с първата бременност. И тази също няма да ми се размине.
Та, не знам колко ще те успокои, но аз родих планово секцио точно в 37 г.с. заради холестазата и всичко беше наред! И с мен, и с бебето, което си беше напълно доносено. Simple Smile Сигурна съм, че и с теб ще е така и стискам палци! 😊

Общи условия

Активация на акаунт