Избор на телефон - 2 тема

  • 9 142
  • 187
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13 941
Сега погледнах, действително вариантът със 128 мб рам е толкова, аз гледам с 256.

# 121
  • Русе
  • Мнения: 5 353
А54 е 619 лв. 128 GB. В различните вериги различен цвят е на тази цена. Синът ми го кма след Xiaomi. Да се завърне към Samsung безценно. Аз направих същата смяна но с друг модел на Самсунг.
Xiaomi освен някои проблеми софтуерно имат и други недостатъци. Търпях ги 5 г. близо та имам опит.

# 122
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 204
Кое не ти допадна в Xiaomi?

# 123
  • Мнения: 13
Да, Самсунга ми го предложиха на цена около 500 лв от оператор, забравих да уточня. Не е задължително условие да е към договор, но го имам като вариант. А, нещо за Honor, или е стреляне в тъмното при тях 😃

# 124
  • Мнения: 3 123
Нека се включат разбиращите в темата.Аз веднага бих взела Хонор/даже вече съм набелязала един Simple Smile /-не ща да видя Самсунг и Шаоми.Особено в по-ниския /и лично за мен и средния /клас. Simple Smile За технически данни да се включи друг.За снимки за мен Хонора е в пъти по-добър.Ако е в магазин-вижте на място,направете снимка и решете Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 11:37 от reninel

# 125
  • Мнения: 2 026
Кой от двата модела е по-добър откъм снимки, батерия, процесори, бързина и т.н ( държа на "по-малък" дисплей като цяло) - Samsung S24 или Iphone 15?

# 126
  • Мнения: 13 941
Съгласна съм с мнението за Xiaomi, дразнеше ме, върнах се на Самсунг и не съжалявам.

# 127
  • Мнения: 13
Благодаря Ви, мили хора. Значи Xiaomi тотално отпада.

# 128
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 204
Не че нещо, но само две мнения има за Xiaomi, които са субективни. От 5 години сменям телефоните само с тази марка (не че съм привърженик, а така се случва, защото ми допадат параметрите) и ми беше интересно да разбера защо не се харесват. Този модел, който е един от вариантите Ви го заглеждах за майка ми. За него има ревю на български в YouTube.
За Самсунг също не мога да напиша лошо. A54 го има и за 550лв. Също има ревю за него.
За Хонор нямам виждания, но само той се вписва в бюджета, който сте посочили.

# 129
  • Мнения: 156
Аз също не съм доволна от Xiaomi, имах Redmi Note 10 Pro. Няколко месеца пряко сили го изтърпях и го продадох. Бъгав софтуер и това е. И друг път съм писала по въпроса в темата. Единствено ми харесваха снимките които прави.

# 130
  • Мнения: 13 941
Кой от двата модела е по-добър откъм снимки, батерия, процесори, бързина и т.н ( държа на "по-малък" дисплей като цяло) - Samsung S24 или Iphone 15?
https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s24_vs_apple_iphone_15_rev … ed-news-62072.php

# 131
  • Мнения: 5 281
Xiaomi освен някои проблеми софтуерно имат и други недостатъци. Търпях ги 5 г. близо та имам опит.
По-точно? Защото няма марка без проблеми. Въпросът е да се аргументира, за да може всеки да прецени.

Съгласна съм с мнението за Xiaomi, дразнеше ме, върнах се на Самсунг и не съжалявам.
Кое те дразнеше?

Аз също не съм доволна от Xiaomi, имах Redmi Note 10 Pro. Няколко месеца пряко сили го изтърпях и го продадох. Бъгав софтуер и това е. И друг път съм писала по въпроса в темата. Единствено ми харесваха снимките които прави.
Изрових ти мнението.

Иначе съм с xiaomi redmi note 10 pro вече 2+ години и като марка са супер.
Колко сме различни хората. Аз точно този телефон едва го изтраех няколко месеца и се отървах от него. По време на разговор се активират какви ли не функции, често при звънене черен екран не се вижда кой те търси, по време на разговор по вайбър например показва часа в който е започнал разговора и се актуализира едва като приключи разговора. Е кое му е супер?
Доколкото виждам си имала проблем с разговорите. Помня, че този модел имаше проблем с виртуалния сензор за близост при някои.

За разговорите по Viber е вината във Viber.

Не че нещо, но само две мнения има за Xiaomi, които са субективни.
Разликата между жените и мъжете е, че жените обикновено взимат решение емоционално, а мъжете рационално.

Venkata09 е заключила, че няма да е Xiaomi на база мнения тип "не ми харесва/никога повече Xiaomi".

# 132
  • Washington,USA
  • Мнения: 768
Аз пък имам Xiaomi Redmi note 5G и ми харесва. Даже пак ще си купя такъв.

# 133
  • Мнения: 13 941
Под "дразни ме" разбирам, че съществен проблем не съм имала, но интерфейса не ми е интуитивен, не намирам лесно нещата, които ми трябват, браузъра е под всякаква критика, куп излишни иконки и екранчета. Дървен е...
Много по-лесно се работи със Самсунг.

# 134
  • Мнения: 13 167
До навици си е, на мен последният ми преход пък беше от Xiaomi към Samsung и съответно някои неща си ме дразнят че не са както съм свикнала да са.
Браузър не коментирам, аз си предпочитам Опера и това си инсталирам независимо каква марка е телефонът ми. Тези "фабричните" и на двата не ми харесват.
Излишни неща и двата имат, то не е и едно и също на кого кое му е излишно, предполагам. Забранявам/махам което мога а за останалото си затварям очите и не мога да го мисля повече.
И това го пиша не за да метна плюнка по Самсунга, харесвам си го и не съжалявам за избора, но като смениш винаги нещо те дразни и това си е факт.

Общи условия

Активация на акаунт