Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 12

  • 7 671
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 316
Аз лично съм чела десетки коментари на жени, на които помага, само с това са се оправили и то генерално. Зависи кой къде чете предполагам. Има и много, на които не помага, така е. Зависи колко сериозно е станало положението и какъв в крайна сметка е проблемът изначално - може да има много първопрични.

Аз го вземам, вече 3 месеца и се чувствам добре, макар че съм доста хронифицирал случаи и всичко става ужасно бавно. Дълбоко убедена съм, че ако го имах под ръка преди няколко години, животът ми нямаше да излежда по начина, по който изглежда в момента и ужасно много неща щяха да са ми спестени преживяни и тепърва. 

В Дания е без рецепта, поръчва се и носят приятели, в Австралия е без рецепта - поръчва се директно.
Може и да помага, просто за мен 3 +години (доста дълъг период поне за мен) постоянен прием на hiprex за мен не е решение… ще ни държиш в течение на твоето лечение, Дани!

# 256
  • Мнения: 17
Здравейте , ще пиша тук защото съм в безисходица и наистина не знам към кого да се обърна ..
Накратко ще се опитам . Края на февруари получих бъбречна криза за първи път в живота си . Ужасна , непозната , силна болка . Нямаше парене и болка при уриниране . Ехограф-нищо, скенер - нищо . Еритроцити в урината 7-8 . Мислехме че е нерв…стандартните НСПВ които приемам не помогнаха . От систем с бусколизин, папаверин и ношпа всичко мина . Няколко дни след това лек дискомфорт ту отзад към бъбрек , ту пи хода на уретера . Бодене, дърпане, тежест . Всичко мина . Месец по-късно , края н март всичко се повтаря . На двама уролози ходих, още деа пъти ехограф , 3 пъти стерилна урина- чиста . Два пъти кръвни изследвания - в норма . Единия казва че е възможно да е преминало нещо ..След втората криза веднага еритроцити в урината масово, два дни след това 12-16 на поле, още два дни след това намаляват до 6 на поле . Тоест историята е бъбречна …Явно…Но не се открива нищо . Възможно ли е песъчинки да не се визуализират ? Под колко мм не се вижда …Не знам вече какво да правя . От 5 дни болка нямам никаква , всичко отново премина. , вчера пусках последната урина в която излязоха 6 еритроцита . В лабораторията където я правиха нормата е до 10….което е странно. Лекаря каза че урината при жените е доста относително нещо…и не винаги говори за проблем ако има находка . В другата лаборатория нормата е до 2-3 . Ужасявам се, че миже пак да изпитам такава болка …особено отстрани на кръста е ужасно…
Да кажа че скенера е правен по-нагоре, в смисъл обхваща и черен дроб , панкреас и т.н…
Съжалявам ако не съм за тази тема, но някоя от вас ако е минала по този път страдайки от различни пикочни инфекции, нека сподели с мен опит…
В момента пия Неоренал форте 2х2 и повече течности . Първите дни усетих на два пъти на края на уринирането щипане ..сега няма нищо . Болката започва от бъбрека високо, по целия уретер и стига отпред до корема… Когато има криза де ..

# 257
  • Мнения: 524
BumbleBee, аз когато имам съмнения, ходя и на биорезонанс. Показва ми много точно къде, какво има. Не знам къде живееш, но предполагам има и в твоя град. Ако решиш опитай. Няма да помогне за болката, но ще доуточни диагнозата.

# 258
  • София
  • Мнения: 2 429
BumbleBee, аз когато имам съмнения, ходя и на биорезонанс. Показва ми много точно къде, какво има. Не знам къде живееш, но предполагам има и в твоя град. Ако решиш опитай. Няма да помогне за болката, но ще доуточни диагнозата.

И аз!

# 259
  • Мнения: 140
Здравейте, преди месец пих монурал,  от вчера съм пак със симптоми-ниско долу тежест и парене и стягане в областта на бъбреците. Утре  ще пусна стерилна урина. Искам да взема Д-маноза междувременно като монопрепарат. Какво бихте препоръчали от личен опит? Благодаря

# 260
  • Мнения: 2 919
И Д-маноза и червена боровинка някаква вземи! Аз от ДМ на Миволис взех последно и съм доволна.
Най-накрая урина без следи от белтък и други екстри. От февруари е сагата.

# 261
  • Мнения: 140
Взимам уробиотик, там има и от двете д-маноза и боровинка. Но само чиста маноза в по-голяма доза не съм пробвал. А бях чела добри отзиви за прием в по-голямо количество тук във форма, но не мога да открия коментарите.
И Д-маноза и червена боровинка някаква вземи! Аз от ДМ на Миволис взех последно и съм доволна.
Най-накрая урина без следи от белтък и други екстри. От февруари е сагата.

# 262
  • Мнения: 2 919
Ами пише, че не е вредна.
Аз вземах в началото на проблема по три прахчета на ден.

# 263
  • Мнения: 43
BumbleBee, аз когато имам съмнения, ходя и на биорезонанс. Показва ми много точно къде, какво има. Не знам къде живееш, но предполагам има и в твоя град. Ако решиш опитай. Няма да помогне за болката, но ще доуточни диагнозата.

И аз!

Здравейте дами! Къде ходите на биорезонанс, можете ли да препоръчате място в София? Благодаря предварително!

# 264
  • София
  • Мнения: 2 429
BumbleBee, аз когато имам съмнения, ходя и на биорезонанс. Показва ми много точно къде, какво има. Не знам къде живееш, но предполагам има и в твоя град. Ако решиш опитай. Няма да помогне за болката, но ще доуточни диагнозата.

И аз!

Здравейте дами! Къде ходите на биорезонанс, можете ли да препоръчате място в София? Благодаря предварително!
Аз ходя на Незабравка 33 при Михаела Петрова. Млада жена, много ангажирана и учеща. Непрекъснато е на някое обучение. Заведох цялото семейство при нея - с нужда и без нужда, за по един общ преглед.

# 265
  • Мнения: 1 423
Каква е цената на прегледа с биорезонанс?

# 266
  • София
  • Мнения: 2 429
70 лв беше при мен, не зная при друготе колко е

# 267
  • Мнения: 5 059
И аз на такава първоначална цена съм ходила. След това беше 50, а ако е само пускане на сигнал, без консултация, 40. Но това беше преди 2 години, може да са вдигнати цените и там.

# 268
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да попитам чували ли сте за някой, който да се е оправил от хроничен цистит с хомеопатия? И да знаете кой е хомеопатът... Намерих коментари, в които хората твърдят, че са успели, но така и не попаднах на име на специалист.

Общи условия

Активация на акаунт