Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 41

  • 39 480
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 913
Здравейте, започнах пак да гледам 12 маймуни / сериала /, но за някои епизоди няма сийд в бананите. Къде мога да го гледам?

# 91
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 275
Здравейте, започнах пак да гледам 12 маймуни / сериала /, но за някои епизоди няма сийд в бананите. Къде мога да го гледам?
Тук-
https://filmi123.club/105283/12-majmuni

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 913
Благодаря!

# 93
  • Мнения: 2 734
То The chestnut Man не си ли е бил винаги в Нетфликс? Аз помня, че там го гледахме и беше много интересен.

# 94
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 394
Приключих с "30 сребърника", доста откачен, нестандартен, кървав и шизофреничен сериал.
Но, въпреки всичко ми хареса. Идеите, които прокрадват, какво нагледно ни обясняват чрез картинки,
речта на Барброу в сезон 2, епизод 6 си беше едно към едно с речта на един друг чичо от Давос.
Препоръчвам да се гледа непредубедено, с отворени очи и уши.
И докато си чакам двата азиатски сериала - "Шогун" и "Пороците на Токио" си пуснах мини сериала
по книгите на Джеймс Клавел "Търговска къща". Не съм чела новелата, но доколкото схванах историята
се явява продължение за наследниците на "Тай-Пан"-а. Изключителна игра на младите Пиърс Броснан
и Джонатан Рийс-Дейвис. Късните 80-ски кадри от Хонконг, историята, която реално се развива само в
няколко дни, възхищението ми от хладнокръвието, характера и умът на тай-пан-а ме накараха направо
да се влюбя в този сериал. Old but gold, горещо препоръчвам за гледане, изпълнителен продуцент е
самият Джеймс Клавел.
https://www.imdb.com/title/tt0094521/

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 7 067
Този Детектив Фрост да не би да има някаква нова версия или говорите за сериала от 90-те.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 055
Приключих с "30 сребърника", доста откачен, нестандартен, кървав и шизофреничен сериал.
Но, въпреки всичко ми хареса. Идеите, които прокрадват, какво нагледно ни обясняват чрез картинки,
речта на Барброу в сезон 2, епизод 6 си беше едно към едно с речта на един друг чичо от Давос.
Препоръчвам да се гледа непредубедено, с отворени очи и уши.
И докато си чакам двата азиатски сериала - "Шогун" и "Пороците на Токио" си пуснах мини сериала
по книгите на Джеймс Клавел "Търговска къща". Не съм чела новелата, но доколкото схванах историята
се явява продължение за наследниците на "Тай-Пан"-а. Изключителна игра на младите Пиърс Броснан
и Джонатан Рийс-Дейвис. Късните 80-ски кадри от Хонконг, историята, която реално се развива само в
няколко дни, възхищението ми от хладнокръвието, характера и умът на тай-пан-а ме накараха направо
да се влюбя в този сериал. Old but gold, горещо препоръчвам за гледане, изпълнителен продуцент е
самият Джеймс Клавел.
https://www.imdb.com/title/tt0094521/

Jess, а ти чела ли си "The great reset" от Клаус Шваб? Предполагам, че визираш него, когато споменаваш чичото от Давос. Защото съдържанието на книгата доста много се различава от разни избрани цитати, които се въртят в интернет.
За протокола - не съм очарована от "30 монети". Стил холивудски кървав екшън с елементи на евтина мистика. Далеч е от други испански шедьоври в жанра. Алекс де ла Иглесия има още много да учи от Гийермо дел Торо, Карлос Саура, Роман Полански и др.

# 97
  • Мнения: 2 734
Този Детектив Фрост да не би да има някаква нова версия или говорите за сериала от 90-те.
Нова версия е предполагам, защото е от тази година.

# 98
# 99
# 100
  • Варна
  • Мнения: 795
  Изгледах набързо ,, The Last of Us"- тъц, не ми хареса.Поредната американска постапокалиптична боза. С глупав( за мен) финал.
  ,,The Tower"- С1- 3 еп. и С2-4 еп. обаче ми хареса.
  ,,Pocer Fase''- почнах днес и определено ще продължа!
 

# 101
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 640

Единият е Stay close, където до последно не успяхме да познаем кой е убиецът и самият сюжет се оказа доста интересен и заплетен. Имаше постоянно подхлъзвания тамън помислиш, че си разгадал историята, но се окаже, че не си прав и така до самия финал, който беше неочакван и изненадващ.


Много уважавм сериалите по книги на Харлан Коубън, нерядко той е и сценарист. Не съм попадала на слаб сериал по негов сюжет.

# 102
  • Мнения: 9 553
"Нашвил". Никога досега сапунен сериал не е имал претенцията да бъде философски дълбок като Марианската падина,като "Нашвил",(или "Нешвил" е правилното).

# 103
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Много го обичам!! Слушах постоянно песните.

# 104
  • Мнения: 610
Този Детектив Фрост да не би да има някаква нова версия или говорите за сериала от 90-те.

Този от 90-те е Фрост , а този в Netflix е Детектив Форст - полски е сериала .

Общи условия

Активация на акаунт