Sani Beach hotel -Халкидики

  • 43 626
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 447
Ами зависи колко ще стоите там.
Ние бяхме за 3 дни и не успяхме.
Още с пристигането може би. През събота и неделя е по-пълен хотела - пробвайте за другите дни от седмицата.

# 151
  • Мнения: 934
Колко рано трябва да се направи резервация за ресторантите например?
Ако става въпрос за Сани бийч, веднага с пристигането си е добре да направите резервации за специалните ресторанти на яхтеното пристанище. Без доплащане може да се избира от 2-3 вида меню или заплащате а-ла-карт от цялото меню. Зависи от това дали е пълен хотела.

# 152
  • Мнения: 2 960
А какво означава точно а-ла-карт?

# 153
  • гр.София
  • Мнения: 219
камъче,  благодаря ти за изчерпателните отговори, ще са ми от полза.

# 154
  • Мнения: 214
Здрасти! Бяхме през септември с мъжа и детето и повярвай не съм съжалила за 1 минута там . Очарована съм от всичко. ние бяхме в хотела Сани. Отивай

# 155
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
След няколко дни ни предстои пътуване до Гърция
Искам да попитам, ако някой е ходил скоро в Океания:
- Вътрешният басейн топъл ли е ?
- В хотела предоставят ли хавлии за възрастни и деца?
- Има ли натурални сокове или фрешове в ин-клузива?
- Някъде четох, че узо не се сервира в основния ресторант, а в бара?
- Какво наблизо може да се разгледа /като изключил Солун/ ?
Вчера се върнахме от там. Много е хубав хотела,всичко е супер. Изобщо не ми се разхождаше наоколо.единия ден правихме плаж и даже успях да поизгоря. Басейна е топъл разбира се. Сауна,парна баня има.Хавлии има колкото искаш. В ресторанта не се сервира узо,само бяло,червено вино и бира. Мини бара (сок,вода и бяло вино) се зарежда всеки ден,така че пийте го,че имаче няма да сложат нищо LaughingМного доволни останахме.
А това с кафето не съм го виждала. Картите си ги показвахме като ни донесат поръчката и не с ни връщали нищо.

# 156
  • Мнения: 3 423
Нади Миши Hugколко градуса беше,че чак изгоряхте?

# 157
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нади Миши Hugколко градуса беше,че чак изгоряхте?
Единия ден умряхме от студ, а на другия като пекна едно слънце и немците още в 9 часа се опнаха на басейна.Ние се поразходихме и към 14 ч.като ни напече да не останен по-назад и ние там. Най странното беше,че с дрехи ти се струва хладно,а като легнеш да се печеш направо си се пържиш. Имаше и няколко 2-3 годишни деца,които бяха само по памперс. Даже имаше и ентусиасти,които пробваха басейна. Било е не повече от 25 градуса.

# 158
  • Мнения: 3 423
мерси  bouquet
просто не мога да открия сайт за времето, спец.за ръкавите на Халкидики,само Солун намирам .

# 159
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Mila mama,намерих си хотела тук ,след това избрах Infos zum Urlaubsgebiet и ми показва времето точно там.

# 160
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
nadi_mishi , през ТУИ ли резервира?

# 161
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
nadi_mishi , през ТУИ ли резервира?
Не,някаква тур.агенция Астра травел.

# 162
  • Мнения: 4 668
Аз се върнах вчера от Океания  Heart Eyes
За трети път ходим и отново всичко беше много на ниво .

Сега искам да отида и до Сани , примерно октомври  Rolling Eyes
Някой ходил ли е по това време . Те също ли са на ол - инклузив .
Ако го сравним с Океания по - добре ли е или по - скоро не е ...

 Simple Smile

# 163
  • София
  • Мнения: 10 311
Аз се върнах вчера от Океания  Heart Eyes
За трети път ходим и отново всичко беше много на ниво .

Сега искам да отида и до Сани , примерно октомври  Rolling Eyes
Някой ходил ли е по това време . Те също ли са на ол - инклузив .
Ако го сравним с Океания по - добре ли е или по - скоро не е ...

 Simple Smile

На мен Сани повече ми харесва самия курорт е по-зелен и определено по-интересен за хора с деца... но не предлагат all inclusive   Sick

# 164
  • Мнения: 1 502
Здравейте момичета!

Много ме заинтригувахте с тези 2 хотела Okeania и Sani Beach. В момента сме точно на такава вълна, летни почивки и много се чудим къде да отидем да посъберем слънце. Първо мислихме някъде по бг. черноморието, но като се порових в този форум май ми се прииска да отидем до Гърция. То като гледам цените, по-изгодно ще ни е ако не е в БГ.

Молбата ми е, може ли да ми пуснете линк към някоя друга агенция, която предоставя почивки до тези 2 хотела със самолетен превоз, че за автобус с деца не ми се мисли.
Много се рових из гугъла, но освен Турист Сървис, никой друг (поне аз не открих), не предлага оферти.  Crossing Arms По принцип плануваме почивка в началото на юли, след като се върнем в БГ, но искам по-отраничко да си я резервираме.

Ще съм ви много благодарна!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт