контракции в 4-ти месец.

  • 14 494
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз също имам доста често болки ниско долу Cry най-вече вечер! А легна ли и то по гръб става нещо страшно Twisted Evil ниско долу в таза и няма ставане от болка! Когато попитах лекаря какво може да е? Тои ме попита дали съм имала проблеми в кръста до сега? Казах му,че Не! Тогава той ми каза да не е нещо дископатия SadНо знам ли.... каза ми да си пия Но-шпа и това беше!

# 16
  • Мнения: 503
На мен ми помогнаха Магнерич и Но шпа. Но се спират в 9 месец. Без паника и повече почивка!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Да трябва почивка но дали са контракции?

# 18
  • Мнения: 46
аз имам и болка в таза,но разбрах,че така се разширява самият таз,боли много и така щяло да боли поне 4месеца след като родиш.Така ми казаха поне приятелки на които се е случвало.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 90
И аз имах контракции от началото на 4 месец до самото раждане, почти непрекъснато. През цялото време пих магнерич или магнерот и понякога бусколизин. Трябваше да лежа постоянно и да не се товаря въобще дори и с домакинска работа. И аз лежах по цял ден пред телевизора или пред компютъра... Предпочетох да слушам докторите за това лежане, отколкото да се налага да влизам в болница заради "претоварване"... Понякога със седмици не бях излизала от нас Sad Е, не че не леах после в болница, но то беше за друго, не за контракциите. Запаси се с търпение и различни развлечения и гледай да си спокойна... знам, че е трудно, но се свиква... Успех!

# 20
  • Мнения: 236
Тъкмо днес се канех да пусна подобна тема-и аз имам болки ниско долу,но не силни,по-скоро тъпи.Появяват се по всяко време на деня,но най-вече вечер.Мисля,че не са контракции,защото във втори и трети месец пиех утрогестан заради остри болки в корема,които повече приличаха на контракции  според мен (присвиването беше по-остро и за 1-2-3 минути).Сегашните болки са съвсем различни.Дали е опасно newsm78

# 21
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравей nameika, аз имах контракции през цялата бременност и докторът ми беше казал да ги броя, ако са повече от 15 на ден да се обаждам. Толкова им бях свикнала, че не им обръщах внимание. И все пак пиех магнезий и гледах да не се претоварвам. Родих една седмица преди термина и всичко беше наред с мен и с бебчо. Успех и на теб!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
аз имам и болка в таза,но разбрах,че така се разширява самият таз,боли много и така щяло да боли поне 4месеца след като родиш.Така ми казаха поне приятелки на които се е случвало.
Офф не знам но е много гадно в по голяма част от времето като ходя дори ме боли....а за лежане по гръб ....направо се изключва Sadне мога да стана легна ли! Но не знам дали е от таза,че се разширява или е нещо друго. Лекаря ми каза,че сега нищо не може да се направи,след като родя тогава по лекари но аз си предтавям когато стана с голям корем и ако имам тези болки аз няма да мога да мръдна Sadи не знам какво да правя! Ти имаш ли си вече голямо коремче? Че, то моето от сега бая е тръгнало а никога не съм имала коремче та се учудвам newsm78

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
в третие месец има х корем като някой в шести,аз съм раждала и знам какво е контракция и какво разтягане на таза и за това съм сигурна,че са контракций.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 721
Искаш да кажеш,че моите болки в кръста и спускащи се по крака са контракции ли? И моя доктор да не разбере ,че е това? Sad

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ами мила не знам.мможе и бъбреци да са.мен ме успокоява като се наведа и постоя така малко.ако ти е първо може наистина да ти се разтяга таза.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
Когато преди седмица бях при него той ми каза да си пия Нош-па и това е! Sad Но наистина ме боли много......бях болничен а от днес започнах работа и сега се чувствам още по смазана. Не ми е толкова тежка работата но съм постоянно седнала и сега кръста и леко ниско долу в ляво ме наболява и не знам какво е и какво да правя и се изнервям много защото си ме боли доста кръста! Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
До сега не съм раждала! Той ме пита дали съм имала проблеми до сега в кръста аз му казах,че не съм! И то само каза,че можело да е дископатия и не знам сега с кой да се посъветвам или да почвам да го тормозя него за да вземе някакви мерки и да видим от къде идва Sad

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
не се притеснявай толкова, минава ли ти от но-шпа то ако минава значи е добре,защото моите не минаваха.по-спокойно не се ошашквай толкова. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
НЕ ми минава! Sad

Общи условия

Активация на акаунт