Как да намеря разведен мъж с деца?

  • 9 158
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Melmak
  • Мнения: 3 333
Аз никога не съм искала деца. И сега не знам дали искам. И съм го казала на мм, той живее с мисълта, че ще си променя мнението. Недейте да обобщавате толкова. Писах и по-рано за моята приятелка, която грам не иска деца, живее си живота и се чувства страхотно.

# 136
  • Мнения: 1 226
По-добре човек да не се зарича наистина, че и да не се излага.
Една позната така тръбеше навсякъде, че не щяла деца. Че даже из разни групи спореше и се тровеше с разни майки по темата. Само след година забременя, роди си. И ела сега да я видиш колко щастлива майка го раздава. Всеки ден снимки с бебето и фрази в другата крайност.

# 137
  • Melmak
  • Мнения: 3 333
А какво да направи? Да подпише нотариално заверен документ, че никога няма да ражда ли? Оставете хората да си живеят живота и не се впрягайте толкова коя как е станала майка и дали въобще иска да бъде такава.

# 138
  • Мнения: 994
Аз никога не съм искала деца. И сега не знам дали искам. И съм го казала на мм, той живее с мисълта, че ще си променя мнението. Недейте да обобщавате толкова. Писах и по-рано за моята приятелка, която грам не иска деца, живее си живота и се чувства страхотно.
Ем чудно, но не е моя типаж. За мен е развитие в застой.

# 139
  • Melmak
  • Мнения: 3 333
Аз никога не съм искала деца. И сега не знам дали искам. И съм го казала на мм, той живее с мисълта, че ще си променя мнението. Недейте да обобщавате толкова. Писах и по-рано за моята приятелка, която грам не иска деца, живее си живота и се чувства страхотно.
Ем чудно, но не е моя типаж. За мен е развитие в застой.

Чудесно, всеки има право на мнение! ✌🏻

# 140
  • Мнения: 1 226
А какво да направи? Да подпише нотариално заверен документ, че никога няма да ражда ли? Оставете хората да си живеят живота и не се впрягайте толкова коя как е станала майка и дали въобще иска да бъде такава.
Никой не се впряга. Тя се впрягаше, ние се смеехме. То ако не говореше постоянно за това, нямаше и да се сети някой да я пита иска ли, не иска ли.  Просто е добре човек като реши да информира гръмогласно целия свят за избора си, пробутвайки разни идеи за пренаселеност на планетата, малко да се усеща, че изпростява. Особено пък в групи, посещавани предимно от майки.

# 141
  • Мнения: 994
Аз никога не съм искала деца. И сега не знам дали искам. И съм го казала на мм, той живее с мисълта, че ще си променя мнението. Недейте да обобщавате толкова. Писах и по-рано за моята приятелка, която грам не иска деца, живее си живота и се чувства страхотно.
Ем чудно, но не е моя типаж. За мен е развитие в застой.

Чудесно, всеки има право на мнение! ✌🏻
Да, просто трябва да можем да си обсъждаме с разбиране към другия Heart
Света щеше да е скучен ако сме еднакви Simple Smile  Но пък доколкото съм чела, парфюмно сме кръвни сестри Joy пълен match

# 142
  • Melmak
  • Мнения: 3 333
Аз никога не съм искала деца. И сега не знам дали искам. И съм го казала на мм, той живее с мисълта, че ще си променя мнението. Недейте да обобщавате толкова. Писах и по-рано за моята приятелка, която грам не иска деца, живее си живота и се чувства страхотно.
Ем чудно, но не е моя типаж. За мен е развитие в застой.

Чудесно, всеки има право на мнение! ✌🏻
Да, просто трябва да можем да си обсъждаме с разбиране към другия Heart
Света щеше да е скучен ако сме еднакви Simple Smile  Но пък доколкото съм чела, парфюмно сме кръвни сестри Joy пълен match

О, да! Напоследък страня от тая страст, че след празници и рд, джоба празен, празен… 😁❤

# 143
  • Мнения: 20 270
Момето доди да се изманифестира във форума.
В търсене на някой загорял татко.
Тук по-лесно от сайтовете за запознанства. Кръгът е по-тесен.

# 144
  • Мнения: 994
За страста и аз Simple Smile много съм горда, само 2 за 2023та. Фукня страшна- хахаа

# 145
  • Мнения: 307
В крайна сметка нищо не каза за 10 страници. Ще обобщя, ако се намери мераклия, дето не му се четат толкова простотии.

Искаш да е умен, пари да има, деца да има, ама да не ги иска или да няма и да не иска, да е на 30, да е за сериозна връзка... въобще, еднорог. От теб - ужким си 'убава и лесно ти се правят подаръци, щот просто трябва да изберем правилен парфюм.

# 146
  • Paris, France
  • Мнения: 14 332
Искаш да е умен, пари да има, деца да има, ама да не ги иска или да няма и да не иска, да е на 30, да е за сериозна връзка... въобще, еднорог.

В някои квартали на големите градове в северна и западна Европа, а вероятно и в северна Америка такива са поне 60-70% от обитателите от мъжки пол на тази възраст. Още преди 35г нямах никакъв проблем да намирам подобни (без деца, разбира се). Сега нежелаещите никакви деца са още по-голям брой и %.  Бая голяма колекция от парфюми бях събрала. 🌞

Да се нанесе в блок с малки апартаменти в центъра на голям град! Там семейства с деца почти няма. Само бекяри и точно каквито ги търси.

# 147
  • Мнения: 994
Само да уточня за нас, коментиращите парфюмите и парфюмни колекции. Ние наистина имаме предвид парфюми, не мъже Joy. Знаем се от парфюмната тема.
Мъже и двете си имаме, мисля много си ги харесваме и не щем други.

# 148
  • Мнения: 1 037
Не знам, в мъжка сфера работя и около мен голяма част от колегите на 30-35 са неженени, без деца, но казват, че искат да имат деца. Другите са обвързани, с деца. Няма все още много-много разведени на тази възраст, просто защото повечето едва сега се задомяват.

# 149
  • Мнения: 1 239
А авторката имала ли е връзки, които са се проваляли, заради това, че не желае да има деца?
То хубаво да търсиш причина защо си сам, ама може да е другаде ключа от бараката.

Общи условия

Активация на акаунт