Как да намеря разведен мъж с деца?

  • 9 098
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 124
Авторке, ако ти трябват краткотрайни решения, докато си напаснете с този 34 годишният, драсни на лично, ще измислим нещо. Wink

# 61
  • Melmak
  • Мнения: 3 250
Няколко такива мога да ви предложа, възраст около или малко над 40, с деца тийнейджъри, не щат повече да се размножават. Обаче аз търся обратното- мъж на около 40, който ИСКА да има деца и няма предишни такива. Ей това не го намирам.

Това е по-трудното. Такива като в мечтата на авторката, с лопата да ги ринеш. 😁

На 40 ако са без жена, масово са с деца.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Тая авторка кога реши, че е безотговорно да правиш деца в този лош свят? Не изглеждаше това да й е проблемът  на 28.12.2023 г. па оттогаз месец, бре! След месец да не дирим някой да прави близнаци.

# 63
  • Мнения: 988
Тук съм да се посмея 😂😂😂
От всеки коментар на авторката все повече затвърждава мнението ми,че нещо не е наред …

И каква е диагнозата?
Обширна. Не бих могла да знам какво ужасява жена на тема имане на деца (което чисто като факт е срещу природата), но се плаша от всяко изказване и бях побягнала с 200та.
Мъж се търси..влюбване, нещо. Надали някой ще допусне човек, изказващ се така до децата си и себе си...нищо че се самооценява, като неземно красив.

# 64
  • Мнения: 2 856
Ти го каза по-добре от мен 👏
Тук съм да се посмея 😂😂😂
От всеки коментар на авторката все повече затвърждава мнението ми,че нещо не е наред …

И каква е диагнозата?
Обширна. Не бих могла да знам какво ужасява жена на тема имане на деца (което чисто като факт е срещу природата), но се плаша от всяко изказване и бях побягнала с 200та.
Мъж се търси..влюбване, нещо. Надали някой ще допусне човек, изказващ се така до децата си и себе си...нищо че се самооценява, като неземно красив.

# 65
  • Мнения: 7 515
Подозирам, че ако срещне подходящ мъж и се влюби, ще си промени много бързо вижданията, относно децата.

# 66
  • Мнения: 25
Авторката оригиналничи и се прави на интересна. Сигурно е доста млада и наистина в момента не й се занимава с деца. Има много мъже, които нямат интерес към възпроизвеждане. А, да не забравяме, че тя е красива и се търси такъв...

# 67
  • Paris, France
  • Мнения: 14 185
Скрит текст:
Според мене не ти трябва разведен или вдовец с деца, а child free (освободен от деца), човек, който разсъждава като тебе. Тоя вдовец или разведен ще трябва да е на поне 45-50г ако не искаш малки деца, защото в днешно време мъжете рядко се обебват преди 35г. Децата му може да не те харесат и искат, при което повечето добри бащи късат с жената.   

На твое място бих била честна и бих писала, че не искам деца. Сигурна съм, че ще намериш себеподобен.

Пробвай и в чуждестранни сайтове! Много мъже, които работят от дома са съгласни да идат при жената или тя да отиде при тях. Поне 25% от съвременните мъже на около 50г в парижкия район нямат деца и не искат. 20% от живеещите във Франция 50г нямат деца. По-яко е да си с бездетен.


Как ще съм с 50-годишен, той може да ми е баща?

Сефте. Мини през другите теми, там колежките ти са със 70+ годишни и "не се оплакват". Иначе и на мен ми мирише на клиничен случай. Като почнеш с лъжа те пак ще те напуснат, жена, просто не след седмица, а след година. Накрая пак ти ще го ядеш, колкото и да ти е кофти. Просто си намери някой къде не ще деца. С достатъчно ниски критерии няма как да не откриеш нещо.

Аз съм красива жена, няма как да имам ниски критерии.

Ми ниски са ти критериите. 30г красива жена в България може да си намери лесно бездетен връстник, който още не иска деца и няма да заиска в идните 10 години. Имам втори и трети братовчеди, които станаха бащи на 40 и 41г. Докато се разделят или разведат и чукнали 50така. 30 или 35г мъже с деца от предишна връзка са голяма рядкост в развития свят в днешно време. То жена на 30г рядко е вече родила, какво остава за мъж?

И в България има много мъже, които не държат да имат дете и даже изобщо не искат дете. Някои правят по едно под натиск на родители, но родителите на днешните 30г сме толерантни и не държим, нито натискаме децата ни да имат връзки, бракове и деца.

Имам много приятелки, които открито казват, че не искат деца и си намират напълно прилични мъже на тяхна възраст. Младите мъже бягат от искащи бебета, не от неискащи. Мъжете, които не искат изобщо деца са в пъти повече от жените, които не искаме деца, защото нямат майчинско чувство и защото бащинството не е ценено обществено, не и колкото кариера, кинти и личностно развитие. Неискащите деца мъже са обикновено по-интелигентни, печелещи и успели в живота. Е, някои са обратни. ☹

Подозирам, че ако срещне подходящ мъж и се влюби, ще си промени много бързо вижданията, относно децата.

Не винаги. Имах приятелки, които са сега бездетни и не искаха деца от млади. Минали са 50 и 60г и нямат деца. Реваха заради мъже, които ги оставяха по тази причина, но не се навиха да родят.

# 68
  • Швейцария
  • Мнения: 1 859
Аз съм от тези, които никога не са искали деца. На 48 съм и мнението ми не се е променило. Намерих мъж, който също не иска и няма деца. Никога не съм лъгала мъж, че искам, нито пък съм казвала, че може някога да поискам. Това за мен е непочтено. Намерих такъв, който е на същото мнение и вече 20 години сме заедно, женени сме от 10. Намерих го в интернет във форум за кучета, но това беше толкова отдавна, че не знам дали може да ти е от полза.

# 69
  • Мнения: 1 079
Ами търсиш някой в рубриката : "само забавление" или както там беше. Даже не е необходимо да имаш дълга връзка с някого. Търсиш по-млади, дето им се хоца и живее и като станат 35+ - сменяш. След това ще си достатъчно стара и за 50-годишни чичковци, които вече са се развели и са си отгледали децата.

# 70
  • Мнения: 18 355
По детските площадки,по парковете.
Навсякъде има такива, най-често жената им е била шута, защото не стават и им свиди едни 200 лева да платят издръжка.
Аз ще те посъветвам внимателно да проучиш, обикновено такива татковци са натирени заради курванлък, хазарт, алкохол и др.
Тук има малко оксиморон. Ако са толкова безотговорни, няма да обгрижват децата си, за да ги търсиш по площадките.
Но да, има и грижовни разведени, които ще й свършат работа. Ама как ще ги разграничи от женените по площадките? Grinning

# 71
  • Melmak
  • Мнения: 3 250
Имам една приятелка, търси си сериозен мъж за семейство, на 31-2 е тя, стабилна мадама. Оплаква се, че все такива разведени с деца й се лепкат.  Тя си търси такъв без ангажименти. На мен ми се струва, че има доста такива мъже, даже на по 30-35 вече направили едно бебе набързо, без много да мислят и после осъзнали, че с майката на детето нямат бъдеще.

Иначе имам един много читав приятел на 39 няма деца и е необвързан.

# 72
  • Мнения: 269
Ти имаш приятел еднорог направо, такива вече няма 😃 давай го бързо насам, аз откога търся такова чудо 😉

Имам една приятелка, търси си сериозен мъж за семейство, на 31-2 е тя, стабилна мадама. Оплаква се, че все такива разведени с деца й се лепкат.  Тя си търси такъв без ангажименти. На мен ми се струва, че има доста такива мъже, даже на по 30-35 вече направили едно бебе набързо, без много да мислят и после осъзнали, че с майката на детето нямат бъдеще.

Иначе имам един много читав приятел на 39 няма деца и е необвързан.

# 73
  • Melmak
  • Мнения: 3 250
Хаха, аз го давам, ама съм лоша сватовница! Даже го гласях за братовчедка ми, ама нещо нямаше химия! Иначе е много читав и грижовен, беше в дълга връзка, но приключиха преди няколко години и от тогава е сам. Няма деца, не е ненормален, нито хазартен, не знам защо седи сам. Въобще видими някакви проблеми няма, понеже масово се говори как старите ергени са проблемни с нещо, кой мамин син, кой смотан, нечистоплътен или нещо си друго. Наистина нямам обяснение как някоя не го е откраднала нашия човек. Та, дами, не се отчайвайте, има и такива еднорози. 😁

# 74
  • Мнения: 269
Не го е откраднала никоя ,щото е било писано аз да го открадна, казвам ти, съдба 😃
Кажи му да ми пише и готово, изиграла си сватовническата роля, оттам насетне ние с него ще видим дали, кое и как 😁😁😁

Хаха, аз го давам, ама съм лоша сватовница! Даже го гласях за братовчедка ми, ама нещо нямаше химия! Иначе е много читав и грижовен, беше в дълга връзка, но приключиха преди няколко години и от тогава е сам. Няма деца, не е ненормален, нито хазартен, не знам защо седи сам. Въобще видими някакви проблеми няма, понеже масово се говори как старите ергени са проблемни с нещо, кой мамин син, кой смотан, нечистоплътен или нещо си друго. Наистина нямам обяснение как някоя не го е откраднала нашия човек. Та, дами, не се отчайвайте, има и такива еднорози. 😁

Общи условия

Активация на акаунт