РЕФЕРЕНДУМ ЗА ВСИЧКИ СПИСВАЩИ ТУКА ???

  • 3 179
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 260
Според мен не само вулгарните постове и теми са проблем zа тоzи форум, а и теми на които въобще не им е тук мястото.
Нямам предвид само компотите и падащия сняг, а и доста други теми, които или се дублират тук и в други подфоруми, или нямат нищо общо с тоzи подфорум.
Примери само от първа страница в момента:
Майчета, помагат ли вашите татковци в домакинството?  -Ама тук нали е zа татковци?
Как наричате мъжа до себе си?  -Татковците обикновенно нямат мъже до себе си!
кафе за непушачи  -Пусната тук и в клюкарника!
Анкета:Колко време сте издържали без секс?  -Определено насочена към майките, но zащо ли е тук?
И т.н. и т.н. Не ми се рови по нататък, но поне 20-30 % от темите не са zа тук. Нямам нищо против темите zа технически съвети и проблеми,  въпреки че има подфорум и zа това, но според мен теми zа това колко са лоши мъжете са по на място при темите zа свекървите.
Смисъла на цялото това писане е молба към пускащите нови теми е да се zамислят наистина ли мястото на таzи тема е тук, не се ли съzдава допълнителна работа на модератора zа да мести темата на мястото и( май досега не съм виждал теми от татковци да са местени другаде).
Сигурно и аz съм писал глупости тук, иzвинявам се ако съм zасегнал някой с критиката си, и приzовавам към повече самоконтрол и толерантност.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Благодаря на KOTAN за анкетата.
Ще е ценна за мен, сайта и подфорума (въпреки йезуитския характер на 4 точка. Публикуваните правила на форума, като цяло и тук са всичко друго освен "моралистки" ).
Няколко уточнения:
Правилата ги написах не защото съм се събудил с прозрение, а за да помогнат както на потребителите, така и на модериращите сега и в бъдеще този подфорум. Съобразно тези правила съм модерирал форума в последните 2 години. Ако някой не е разбрал за това, за мен е комплимент, ако е разбрал, значи знае за какво става дума. Отстоявал съм "относителната" свобода на тематиката тук пред останалите модератори и админи и отговарям, че са се съобразявали с вижданията ми.
В тази връзка трета и четвърта опция се припокриват (въпреки това би ми било интересно и поучително ако някои са гласували с 4 опция  ).
Пак в тази връзка гласувалите с втората опция ги приемам като "още по-тясна цедка за постингите тук" и ще се съобразя с тях (определянето на вулгарни, по-вулгарни и най-вулгарни постинги е субективно за всеки, моето до сега е ясно, за чата, флуда оффтопиците и откровения спам - също).
Първа опция е интересно (и доста предлагано) мнение, ако надделее би значело, че татковците, нямаме нужда от изрично място тук и би трябвало да си пишем в профилираните подфоруми.
Пета опция е право на личен избор. Несъгласие, както с тематиката, така и с политиката на форумите.

Мнението си относно правилата и политиката тук съм изразявал нееднократно. Винаги съм бил привърженик и защитник на "значещите" постинги независимо от темата. Публикуването на закованата тема бе само формално. Ако някой има наблюдения върху форума, би му било ясно.
Тъй като е видно желанието за публична кореспонденция, ще уточня няколко неща без желание за дебат:
1. На засегнатия от изтриването на уникалната му тема: Име:  siderovbg
, просто трябваше да върнеш няколко страници назад, темата я има с достатъчно отговори по нея /толкова за това моралист ли съм или не и токова за това ти четеш ли или не/
2. На поддръжника на свободното слово и печата: тонколона басова, ако чувстваш остра липса на 193 постинга съдържащи откровени простотии и чат в стил "задявки на мегдана" (или си забравил с кои потребителки вече си се задявал и колко още ти остават) съм готов да ти ги предоставя в текстов вид на лични!
3. На всеки, чиито "значещ" постинг съм изтрил покрай тема, счетена от мен за неподходяща - извинявам се!
 

# 18
  • Мнения: 220
Без коментар


 hahaha само на държава не сме си играли тия дни Grinning
Котанчо май се изживява като сключил социален договор с мамма и татти, които ще са "лошите", а ние ще трябва да защитим граждански права и свободи в модерната държава БГ Мама #Silly
Драга ми elsi БГ МАМА наистина е една модерна виртуална държава, ако ти стигаше въображението сама щеше да видиш това.
Колкото до това като какъв се изживявам думата е "синдикалист",само дето не се изживявам като никакъв.
Чудя се защо при наличието на толкова много подфоруми с такава богата и разноубразна тематика се намериха юзъри дето само да мрънкат и да се оплакват от нас-драскачите в "татковци".Дали на подобни люде влезли във фолк клуб примерно някой ще им обърне внимание ако запротестират че не им харесва музиката.Елементарно е - не ти харесва чалга,не влизаш в подобно заведение elsi

Ми, на референдум като на референдум, гласувам "Татковци" /не че ми е работа, като мама, ама какъвто референдума, такива и участниците/ да остане публично пространство САМО ЗА МОРАЛИСТИТЕ И ТЕХНИТЕ СКУЧНИ ПРАВИЛА И НОРМИ.
Това е вот, с който защитавам правото си за участие в публичния дебат, наречен "Татковци" по всички теми, които ме вълнуват, включително и такива свързани със секс:  вагинален секс, анален секс, орален секс, вербален секс и всички други видове кексове без участието на простаци, комплексари, задръстеняци и недорасляци, които спамят и флудят, обиждат пряко или чрез използваната от тях лексика и прочее..

Не оспорвам правото ти на участие в който и да е дебат по която и да е тема където и да е.
Но не мога да се съглася с това ти твърдение.Кой е простак,комплексар,задръстеняк и недорасляк - може би аз,или някой от неколцината татковци,или някои от мамите пишещи тук...
Що се отнася за спама и флууда,ще ми е интересно да ми дадеш дефиниция за тези две терминчета...,а може и пак с подходяща фантазия да си представиш че която и да е тема я обсъждаме с голяма компания на маса в кафенето - дали няма да има хапливи забележки,майтапчета и всякакви бисери при толкова различни характери,мирогледи и най вече настроения.

Един момент, за какво гласуваме тука, нови указания какво да правят модовете и админите ли ? Съществуването на Правилата за какво е тогава  newsm78
  Или се иска отпадане на правилото да няма чат и флууд/спам в темите, наистина не схващам идеята за референдум.

Не мога да не Ви попитам  Кифлата след като не схващате идеята на темата като какъв определяте този си пост.

Според мен не само вулгарните постове и теми са проблем zа тоzи форум, а и теми на които въобще не им е тук мястото.
Нямам предвид само компотите и падащия сняг.....

Нямам спомен за вулгарни теми и постове тука.А "Компотите" и "Снега"  бяха точно в десетката - разбралите идеята им знаят защо.


В заключение ще кажа само едно:
Ако си нямате работа и/или не можете да се впишете в "Татковци" във вида в който беше допреди седмица,не си я намирайте тая работа тука.
                                                     
                                                        Благодаря за вниманието другарки и другари,скъпи съфорумци.

# 19
  • Мнения: 2 792

Не мога да не Ви попитам  Кифлата след като не схващате идеята на темата като какъв определяте този си пост.
Като въпросителен, мислех че е ясно.
 Очаквах отговор, каква е причината да се гласуват неща, които отдавна присъстват в правилата, това пак е въпрос.

# 20
  • Мнения: 87

Не мога да не Ви попитам  Кифлата след като не схващате идеята на темата като какъв определяте този си пост.
Като въпросителен, мислех че е ясно.
 Очаквах отговор, каква е причината да се гласуват неща, които отдавна присъстват в правилата, това пак е въпрос.
Уважаема "кифла" , бих искал да Ви кажа , че според правилата на форума в момента "спамите" , а това е недопустимо!
"КОТАН" , с право иска дефиниция на тези безумни фрази ... и не мога да разбера защо се забранява и приема за недопустимо нещо тъй нормално за форум?!
Ако трябва да се обоснова , ще кажа , че дори да използваме нови и засукани изрази при определение на нещо , то значението на същото това нещо си остава непроменено!
Цитат от един страхотен Бг филм: "...значи вече не се казва да скова кочина..., а да изградя кочина?"
Идеята ми е следната- не може във форум където се изисква споделянето на мнения и позиции по какъвто и да е въпрос да бъдат наричани "спам" , "флуд" или както си искате ..., защото това всъщност е защитаване на собствена позиция или убеждение което си е чиста проба лаф моабет! На мен не ми пречи , че някой в процеса на общуване решил да вкара забавна нотка и да каже (напише) нещо весело! А това , че някои го намират за неуместно включване и решават да го заклеймят със сложни думи е друг въпрос!
п.п.- ще оставя без коментар изявлението на "..." относно моите така наречени "задявки" , тъй като създателят на това велико мнение ще се засегне! Наистина не разбирам защо се очаква след като някой ми се изхрачи в лецето , аз да си мълча...или да мина на лични?! И защо след като се очаква да си пишем за тези работи на "лични" се пуска за всобщо достояние личната неприязън към персоната ми?!

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 12:43 от тонколона басова

# 21
  • Мнения: 3 164
гласувах с 3-та опция Peace
все пак и вулгарните изрази са част от нашия живот Embarassed
ако някоя тема не ми е по вкуса-не я отварям Peace

# 22
  • Мнения: 6 155
ДА ОСТАНЕ САМО ЗА МОРАЛИСТИТЕ И ТЕХНИТЕ СКУЧНИ ПРАВИЛА И НОРМИ  Mr. Green Peace

# 23
А защо да не се прекръсти на "Майки, задоволяващи се клавиатурно".

Имах регистрация навремето, изтекла е. Четях тук с удоволствие. А сега плява, плява и пак плява. И една колкона, дето дудне фалшиво.
Много ви харесва да се надувате онлайн, балончета  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 220
ДА ОСТАНЕ САМО ЗА МОРАЛИСТИТЕ И ТЕХНИТЕ СКУЧНИ ПРАВИЛА И НОРМИ  Mr. Green Peace

Не смятам че мнение от потребител който:
Дата на регистрация:     вторник, 25 май 2004
Публикации:                   5 349 (5,436 на ден)
Най-популярен Форум по Брой Публикации     
Татковци       76
 е адекватно така че си вземете морала уважаема и си го ... затворете в буркани за зимата  Peace Mr. Green Peace

# 25
  • Мнения: 75
ДА ОСТАНЕ САМО ЗА МОРАЛИСТИТЕ И ТЕХНИТЕ СКУЧНИ ПРАВИЛА И НОРМИ  Mr. Green Peace

Не смятам че мнение от потребител който:
Дата на регистрация:     вторник, 25 май 2004
Публикации:                   5 349 (5,436 на ден)
Най-популярен Форум по Брой Публикации     
Татковци       76
 е адекватно така че си вземете морала уважаема и си го ... затворете в буркани за зимата  Peace Mr. Green Peace
               На някой тук,хумора му куца май! Ама не знам на кой. newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 6 155
Котане, пуснал ли си анкета - пуснал си!
Може ли свободно да се отговаря - може!
Има ли го отговора - има го!
Айде тогава си налягай парцалите и не ми давай наклон къде и какво да пиша  Mr. Green Peace Уважаеми... Peace

Освен това, бр. на публикациите не е= бр. четени теми във Татковци.

п.п. Ако си искал да получиш САМО отговори, съвпадащи с твоето - да го беше написал в началото Mr. Green
Сега ще трябва да търпиш и моето Mr. Green

# 27
  • Мнения: 220
Освен това, бр. на публикациите не е= бр. четени теми във Татковци.

Точно това имах предвит.Със въпросния референдум се допитвам до мнението на юзърите пребиваващи предимно в подфорум "Татковци".
Всяко мнение е добре дошло,точно това е целта на форума,но няма да е с нужната тежест.
За тези които не са разбрали каква е целта на този референдум,пояснявам че като обикновен потребител ме интересува мнението по този спорен въпрос на пишещите тук юзъри.

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 22:12 от KOTAN

# 28
  • Мнения: 6 155
А на четящите интересува ли те? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 49
втората опция

Общи условия

Активация на акаунт