Трагедия в семейството ми

  • 6 405
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
Моите съболезнования, Джемма Cry!
Бъди силна!
Прегръщам те Hug

# 16
  • Мнения: 1 680
най-искрени съболезнования Praynig
Мир на душата й!

# 17
  • Мнения: 7 716
Съжалявам, Джемма. Sad

# 18
  • Мнения: 2 220
Приеми и моите съболезнования! Ужасно е! Не се обвинявай, не е било във властта ти да направиш каквото и да е... Дано леля ти е на по-добро място сега!

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много, много благодаря на всички. Много ми е тежко , наистина. Нощта ще мине много, много бавно. Сестра ми е бременна, живее в друг град- не сме и съобщили, че сме намерили тялото. Татко плава по корабите- в Аржентина е - и на него не сме съобщили, трябва да си дойде след месец и преценихме , че няма смисъл да го разстройваме без да може да направи нищо. Всичко това и мисълта, че е била толкова време навън в студа, макар и мъртва направо ме убива. Отгоре на всичко я върнаха от аутопсия в 16.30, мислихме че ще е утре- обадихме се на 2-3 възрастни жени да седят през нощта до ковчега, никой не дойде. Аз се прибрах да направя питка и кекс за помена утре- направо е трагедия.
В протокола от аутопсията пише : причина за смъртта- неизвестна, дата на смъртта- м. X 2006. Как е възможно-няма я от
м. декември ???

# 20
  • Мнения: 1 418
Това е ужасно!Моите най-искренни съболезнования.Бъди силна! Hug

# 21
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Моите съболезнования, Джемма !

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Дано леля ти е на по-добро място сега!

Силно
се
н
адявам
да
е
така-
тя
го
заслужава
!

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това
пък
сега
защо
става
така ?
Н
е
пи
ше на 1 ред ???









# 24
  • Мнения: 46 518
Моите съболезнования ...

# 25
  • Мнения: 4 390
Моите съболезнования, Джемма!
Ужасна трагедия! Sad Да почива в мир, жената!

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Боже Господи, Джемма... настръхнах...
Мир на душата на леля ти  Praynig и сили и кураж за теб сега и занапред...
Но правилно постъпвате със сестра ти... Не мисля, че сега е момента да научи, какво е станало, нито пък татко ти... милите хора...  Hug

# 27
  • Мнения: 25 620
Много съжалявам...
Лека й пръст!  Praynig

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Въпросът е кога да и кажем- все пак е зряла жена и може да каже- защо сте скрили и не сте ми дали възможност да се простя с нея. Но пък от друга страна- въпреки, че ковчегът е затворен- има миризма, това е много време - ще и стане лошо, а и няма на кого да остави другото си дете. Абсурд е. А татко така или иначе не може да си дойде от там, няма смисъл да го тревожим- да не направи пък той някоя беля.
Сестра ми до някъде е подготвена- тя знаеше за изчезването, освен след погребението тактично да и кажем- все пак не можем да крием месеци наред. Cry

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...освен след погребението тактично да и кажем- все пак не можем да крием месеци наред. Cry

за такова нещо не се намират никога тактични и "нежни" думи. Крийте, докато можете... това не е новина за бременна жена...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт