Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 17

  • 52 058
  • 610
  •   1
Отговори
# 75
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Аз пък днес минах през касите на самообслужване с една Активия с плод  и ментови бонбонки . Сметка 5лв . Понеже не знаех цената на бонбоните направо платих без да гледам. После в работата видях, че имам още една Активия натурална. Откъде се взе, не знам…

# 76
  • Мнения: 14
Здравейте на всички! Влизам с една молба. Търся медения тиган Mauviel от кампанията с била точките, този, който е 24 см. Обиколих доста обектви в центъра и навсякъде е изчерпан. Ако някой го е виждал наличен (независимо от локацията на обекта), може ли да даде знак. Ще съм много благодарна!

# 77
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 375
Ако някой се опита да ме таксува 25 стотинки за хартиен плик, доста разправии ще има. Joy
ами нищо няма да се случи след разправията. таксата е заложена централно.

Бонго, така и отидох на касата - с двете кисели млека, но онази се запъна. В крайна сметка само си загубихме 3-4 минути, докато дойде управител. Каза и да ми го даде и това беше.
за млеката имах впредвид да покажеш млякото с изтекъл срок и да им го върнеш, а ти да си вземеш мляко в редовен срок.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Ако някой се опита да ме таксува 25 стотинки за хартиен плик, доста разправии ще има. Joy
ами нищо няма да се случи след разправията. таксата е заложена централно.

Бонго, така и отидох на касата - с двете кисели млека, но онази се запъна. В крайна сметка само си загубихме 3-4 минути, докато дойде управител. Каза и да ми го даде и това беше.
за млеката имах впредвид да покажеш млякото с изтекъл срок и да им го върнеш, а ти да си вземеш мляко в редовен срок.

Така, де. Това написах и аз. Ама, онази не беше съгласна.

# 79
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 375
Здравейте на всички! Влизам с една молба. Търся медения тиган Mauviel от кампанията с била точките, този, който е 24 см. Обиколих доста обектви в центъра и навсякъде е изчерпан. Ако някой го е виждал наличен (независимо от локацията на обекта), може ли да даде знак. Ще съм много благодарна!
не си писала за кой край на БГ питаш Smiley
този ли е?


# 80
  • Мнения: 14
Здравейте на всички! Влизам с една молба. Търся медения тиган Mauviel от кампанията с била точките, този, който е 24 см. Обиколих доста обектви в центъра и навсякъде е изчерпан. Ако някой го е виждал наличен (независимо от локацията на обекта), може ли да даде знак. Ще съм много благодарна!
не си писала за кой край на БГ питаш Smiley
този ли е?





Олеле, ужас. Била съм сънена. За София става дума, извинявам се. Този от снимката е, дааа. Дали случайно сте в София?

# 81
  • Мнения: 1 167
Такива и при нас имаше, но съм от Бургас Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 3 180
Здравейте на всички! Влизам с една молба. Търся медения тиган Mauviel от кампанията с била точките, този, който е 24 см. Обиколих доста обектви в центъра и навсякъде е изчерпан. Ако някой го е виждал наличен (независимо от локацията на обекта), може ли да даде знак. Ще съм много благодарна!
В момента съм в Билла на бул. България, София. Има 5 броя.

# 83
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 885
Харесаха ми ябълките 2 кг. на 1,99 лв. (полски)
Отидох днес отново да си взема, те сложили друг вид (гръцки). Те обаче не ми харесаха на вид.
Поразрових и видях, че в долните шайги има от полските, явно вече привършват. Естествено, натоварих се с два пакета.

# 84
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 375
в Т-маркет има същите полски ябълки в изобилие.

# 85
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 885
И там ли са на същата цена и хубави?
Аз споделям за тези, които съм пробвала.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 742
  И аз взех в четвъртък, харесаха ни, мислех утре пак, благодаря, че споделихте за гръцките.

# 87
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравей те търся бонбони Мерси на промоция дали има в някои магазин?

# 88
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 885
В Кауфланд 210-250 г на 6,99 лв.

    https://www.kaufland.bg/tursene.html?q=%D1%88%D0%B … 0%B8   

# 89

Общи условия

Активация на акаунт