Свети Валентинска, Трифон Зарезанска ВарнЯнска тема (15)

  • 12 821
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 104
има ли някои които да е давал английските капки против колики?Как се дават?

# 31
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
kirkorova80 понеже си в заварено положение си по стария начин, третия болничен се издава от лекаря да бебо до 135-я ден, а след това се попълва Приложение № 7 към чл. 45, ал. 1, т. 2, за ползване на отпуск по чл. 163, ал. 1 или ал. 6 от Кодекса на труда от майката  и Заявление за ползване на отпуск по чл. 163, ал. 1 от Кодекса на труда от майката (осиновителката) - което е свободен текст, но ти питай лекарката когато ти издаде третия болничен, след това как ще се процедира, може да има пак някакви промени за които аз незнам

# 32
  • Мнения: 59
Здравейте момичета, искам да попитам наскоро раждалите майчета дали списъка за АГ и окръжна е актуален все още.Питам защото една моя приятелка роди в АГ и каза, че и искали четири комплекта пелени, разни подложки и други такива.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Хайде и аз да се запиша.Ние сме много болни,кашляме,направо кошмар.Явно си прицапахме грипа.
anima по мое време искаха 5 к-та пелени.
KaliMa идеално е обяснила за болничните.
Анджелина не смятам,че тези колани вършат кой знае каква работа,така че гледай някой по-евтиничък.На KaliMa бабините гащи ще са идеални

# 34
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
anima аз раждах в АГ, списъка който е на 1 стр. ще ти свърши работа, но си добави и 2 непромокаеми подложки, чаршафи също си вземи, ако нещо друго ти потрябва могат да ти го донесат

# 35
  • Мнения: 56
Разписвам се и питам: от къде да се снабдя с ластичен колан или гащи за стягане на следродилно шкембе?


Аз като родих търсих да си купя ,но не намерих,защото не съм знаела къде да търся.След време видях в един магазин на ул.Пирин срещу заведението за хранене забравих как се казва...........на светофара на ОБ ако не наеш коя е Пирин.10лв. струваше май.

Tinka79 дано имате успехи.Аз имам проблеми с моето мъжле,защото казва на "ака" кака,а кака казва на още сто неще и не съм сигурна кога да го водя на гърнетоно,но имам много време пред мен.

Кали по-късно,ще ти пиша моето мнение за онази тема на лични,че може да ме дамгосат Mr. Green

# 36
  • Мнения: 59
Благодаря ви за отговорите. А тези непромокаеми подложки от коя аптека мога да ги купя?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря ви за отговорите. А тези непромокаеми подложки от коя аптека мога да ги купя?
Може и в аптеката,може и  в бебешките магазини.Има еднократни има и от плат.За в болницата ще са по подходящи еднократните.На памперс струваха около 50 ст.

# 38
  • Мнения: 3 405
в един магазин на ул.Пирин срещу заведението за хранене забравих как се казва...........на светофара на ОБ ако не наеш коя е Пирин.10лв. струваше май.

Tова на кръстовището на Пикадили ли е? И магазина е за най-различни ортопедични средства, има и книжарничка до него.

# 39
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
anima  тези подложки се продават в магазинчетата за памперси, мокри кърпи и др. бебешки неща

# 40
  • Мнения: 143
Лелееее аз от толкова решаване на листовки,кормуване че и ходене на работа не сьм влизала в форума от сто години а то нови бебоци нова темичка  Shockedбраво на вас  Peace

Честито на всички нови мами  bouquet
Честито на рожденичката сьс задна дата  bouquet


Хрис твоя термин 11.04. знаешли че се пада на моя рожден ден Mr. Green

# 41
  • Мнения: 85
Здравейте и моите данни са си наред, сама дето вече съм на 27 г. - и аз като Верджи наскоро порастнах  Twisted Evil. Но Кали и да не го коригираш-много важно, няма толкоз много да ти се разсърдя  Joy

# 42
  • Мнения: 56
в един магазин на ул.Пирин срещу заведението за хранене забравих как се казва...........на светофара на ОБ ако не наеш коя е Пирин.10лв. струваше май.

Tова на кръстовището на Пикадили ли е? И магазина е за най-различни ортопедични средства, има и книжарничка до него.

ДА Peace

# 43
  • Мнения: 61
За тези които се интересуваха за ластичния колан-до аптека Хаджолян до Казабланка има един магазин за бельо.Там има и струва 20 лв.Ако може да ме запишете във вашата темичка.Живея до Автогарата и моето слънчице Радина се роди на 06.12.2006г.На 28г.съм.Казвам се Женя

# 44
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте момичета,
утре съм във Варна и имам питанка-Откъде мога да си купя сладкарски бои и силиконови форми за печене?
Предварително Ви Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт