Моля за съвет - много лоша спермограма

  • 10 839
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 311
 Hug Благодаря ви за подкрепата, наистина е много по-успокояващо като споделиш с някой. Ние ходихме и на още един-двама лекари-уролози, те не видяха нищо такова, според тях няма варикоцеле, но ние все пак решихме, че е по-добре да направим тази операция, все пак ни е единствения шанс да се подобрят нещата. Мишинка и ние като ходихме при Стаменов и той първо ни каза, че с този резултат не можело инсеминация, нямало да стане, а после, след 5 мин точно, в процеса на разговора ни, тотално си промени мнението и ни уверяваше, че абсолютно може да се пробва с инсеминации Shocked Shocked И аз вече не знам какво да мисля, а освен това така ни обезкуражи, че каквото и да сме правили, колкото и лекарства да пие мъжа ми пак няма да стане по естествен начин. Което се беше доста гадничко Cry Аз влизам в кабинета му все пък с огромни надежди, оставила съм мечтата си в неговите ръце, но този път така ме заболя и така се обезкуражих. Ох, много се отклоних от темата, но просто исках да споделя. Ще се борим всички и съм сигурна, че ще успеем

# 16
  • Мнения: 939
Напълно те разбирам и ти съчувствам!  Hug Вчера писах в седмичната тема, че ходих при проф. андролог и той ни насочи към хормонални изследвания и проверка за наличие на бактерии и други вредители в спермата. Вие правихте ли такива изследвания? Според този лекар, ако няма други проблеми - след медикаментозно лечение, нещата може да се подобрят и ни даде надежда. Няма да коментирам Стаменов, че пак ще ми дърпат ушите, но той изобщо не си "направи устата" да ни насочи към  андролог, който все пак да види как стоят нещата. Пробвайте всичко и не се предавайте! Все отнякъде може да се пяви лъч надежда и да стане чудото. Успех!

# 17
моя приятелка на 37 отчаяно 15 години искаше дете Мъжът и-52 годишен след периода на постите си направи спермограма с 5%подвижни сперматозоиди Отчаяни от докторите отидоха на ирисова диагностика лекарката му изписа някакви билки и след 3 месеца спермограмата беше неузнаваема Сега чакат дете но тя забременя след инсиминация

# 18
  • Мнения: 7 716
Не вярвай на всяка версия.

# 19
  • Мнения: 2 422
МИШИНКА ние сме на същия хал като при вас. Лоща сперм. щяло да стане само с ИКСИ 3ма лекари го казаха #Cussing out. Д-р.Владимиров също се отнесе  така както Стаменов с вас  #2gunfireно той ми намери киста и каза махате я и идвате пак с нея неможе. А казват че Владимиров е добър. НЕЗНАМ ...   newsm78Ще махнем кистата пък да видим.

# 20
  • Мнения: 7 716
Кистата е много опасна при стимулация, както и при бременност.
А ако забременееш и кистата даде усложнения, наложи се операция и загубиш бременността, в която си вложила толкова надежди, пари и си застрашила здравето си? Добрият лекар е този, който спазва правилата и ти казва истината. Това че на теб не ти харесва си е твой проблем.

За спермограмата - лоша била, ами лоша е. А ако лекарят ти каже - не мисли и ще стане? И си загубиш времето, надеждите, партньорът поради отрицателни емоции по-добре ли е?

# 21
  • Мнения: 2 422
РИБЧЕ ходихте ли вече. Забравих да ти кажа, че нашите човечета също бяха 70 не подвежни но доктор Кацаров исписа ПРЕГНИЛ  3 месеца и се повишиха на 98 подвижни НО КЛИЧЕСТВОТО е много малко един милион не става за нищо smile3515. Само за ИКСИ. Но първо мойта киста да се махне и тогава така каза д-р. Владимиров. УСПЕХ дано при вас да става за инсиминация newsm17

# 22
  • Мнения: 2 422
Lali така е ПРАВА СИ немога да си позволя да загубя нищо от това което изброяваш. Но май вече не ми издъжа нервите Banghead. Май започвам да се самосъжалявам което е много лошо знам. Аз съм от хората които икат нещо и го искат на момента. зодия овен кажи какво да направя Weary.

Общи условия

Активация на акаунт