За майките на Водолейчета

  • 2 891
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Не знам дали защото е Водолей, но Теди е малко свенлив, поради което на пръв поглед изглежда неуверен. В действителност обаче е доста изобретателен, когато трябва да отстоява своето -  в състояние е да донесе от девет кладенци вода, за да те убеди в това, което е намислил.

# 16
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Малката щерка е водолей, и тя е родена на 08.02, но все още е рано да кажа какъв е характерът. Виждам само, че определно умее да отстоява нейното, засега с викове и пищене  Grinning
Иначе наистина е спокойна натура, но обича и разнообразието.

# 17
  • Мнения: 2 254
Моят син е водолей...скоро ще честваме първи рожден ден.Още не мога да дам характеристика...Едно е сигурно за водолеите,обаче-в друго измерение живеят тези чувствителни и креативни хора,умници са....Ще се постарая да го отгледам както подобава...дано темата се задържи по-дълго тук.....

# 18
  • Мнения: 1 512
Кристина е Водолей. Много жизнена, общителна, бързо и лесно създава контакт с околните, разпиляна и разсеяна. Творческа личност и чувствителна - търси подкрепа и одобрение, когато ги получи, е във вихъра си!
Много добре си отстоява позициите, дори понякога много добре обосновани и логически издържани Mr. Green
Инатлива!
Разбираме се добре, но ако се опитам да я накарам да направи нещо, което тя не желае да направи в момента - олеле! Но това май не е от зодията Laughing

# 19
  • Мнения: 1 080
Големия ми син е водолей.Отнесен е .Понякога толкова се задълбочава , че забравя къде се намира дори не ме чува когато го викам .Иначе е добър и много приказлив .

# 20
  • София
  • Мнения: 797
 И аз и синът ми сме водолеи. За себе си мога да кажа, че такава си и останах - неуверена и притеснителна. Синът ми за сега  не прилича на мен , още е малък да говоря за оформени черти на характера, но в никакъв случай не е неуверен, той е темпераментен, инат и малко непослушен(да не кажа много).

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не вярвам в зодиите, но моя син е дяволче.  Twisted Evil Като бебе беше истински ад, до 1г. ми беше изключително трудно с него. Изключително взискателен и не спираше да реве докато не получеше това което поиска (и обикновено нямаше момент в който да не иска нещо). Импулсивен, емоционален, нетърпелив ама никак (сок искам на секундата го искам „дай сок, веднага” са обичайните му думи сега го научихме на обноски и стана така „дай сок, моля те, дай сок, веднага”), общителен, обича да е център на внимание и се стреми да привлича вниманието на хората, лесно се разсейва, не обича да е сам (също като майка си) там където има най много хора, там е и той, обича промените, не обича да се застоява на едно място, самоуверен до някъде, дори вече и коригира, ако нещо не сме разбрали, много е наблюдателен и му сече „пипето”, (чист сангвиник по темперамент). Бързо схваща, но що се отнася за нещата които го вълнуват, игнорира всичко друго и е невъзможно а го накараш да направи нещо, което не иска (миене на зъби, акане в гърне, пиене на лекарства) нито мотивации, нито похвали, нито игри, нито каране, ама нищо. Много говори (не спира направо, измарям се само да го слушам) не е творческа личност, по скоро е шеф (само дава команди и изисква друг да му свърши работата, абе лидер), давам му лист да рисува и като види, че не се получава нищо, дава ми листа и химикала и нарежда (нарисувай, риба, нарисувай акула, кола, камион и т.н.), давам му пластилин и пак нарежда (направи ми слон, пингвин, танк и т.н.), Обожава книгите със животни купила съм енциклопедия и познава по име всички животни, дори животни които ние с баща му не знаем. Много е умен и бързо помни и схваща, но както казах само неща които са му интересни, иначе игнорира това което не го вълнува.

# 22
  • Мнения: 446
И аз не вярвах в зодиите, обаче като знам двете ми деца как се различават, съм на път да повярвам. Всички много добре сте ги описали. Имам почти тринадесет годишен Водолей в къщи .... Да добавя само, че имат много приятели, че мислят изключително бързо /обикновено преди да си довършил въпроса имат отговора/, не ги свърта на едно място. Неувереност и срамежливост не съм забелязала. Много разпиляни и вършат едновременно две-три неща - синът ми например може да играе на компютърна игра, да слуша новини /!/, да яде и да разговаря с мен едновременно. Е, после се налага да повторя това, което не е пожелал да чуе Mr. Green Поддават се на мотивация, обаче ако искат, иначе не  Naughty

# 23
  • Мнения: 639
Много ми е интересна темата ,защото ужас Естел е родена на 1,02.2002г. и е типичен водолей.Много кротко и добричко бебе беше ,а в момента е абсолютно неконтролеруемо същество Mr. GreenЗа всичко има собствено виждане и го отстоява до дупка.Много палава ,не спира на едно място .Изключително приятелски настроена към целия свят  с  много приятели.В детската градина всички деца от всички групи я познават и сутрин я посрещат .Играе предимно с момчета и не разделя децата по полове.Живее в собствен измислен свят в 80% от времето ,като увлича и другите в него.Много непокорна ,свободолюбива  личност. С една дума трудно за възспитание дете ,изисква много нерви и търпение.Много от нещата които е писала Tinka79 ,се покриват и с поведението на Естел.Обича да командори и успява да всява респект у връсниците си.Обожава животни и от никакви не изпитва страх.

# 24
  • Мнения: 455
Запис за темата   Hug с почти едногодишна водолейка  Grinning Всичко което прочетох е много интересно  Peace

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много ми е интересна темата ,защото ужас Естел е родена на 1,02.2002г. и е типичен водолей.Много кротко и добричко бебе беше ,а в момента е абсолютно неконтролеруемо същество Mr. GreenЗа всичко има собствено виждане и го отстоява до дупка.Много палава ,не спира на едно място .Изключително приятелски настроена към целия свят  с  много приятели.В детската градина всички деца от всички групи я познават и сутрин я посрещат .Играе предимно с момчета и не разделя децата по полове.Живее в собствен измислен свят в 80% от времето ,като увлича и другите в него.Много непокорна ,свободолюбива  личност. С една дума трудно за възспитание дете ,изисква много нерви и търпение.Много от нещата които е писала Tinka79 ,се покриват и с поведението на Естел.Обича да командори и успява да всява респект у връсниците си.Обожава животни и от никакви не изпитва страх.



Ей, това е ще си имаме лидери. Само дето тази прекалена енергия на мен ми идва в повечко.
Много хубаво име сте избрали за дъщеря си (Естел). Знаеш ли какво му е значението (ако има такова)и от какъв произход е?

# 26
  • Мнения: 137
Моят водолей е много мил, приказлив, с богата фантазия, обича да рисува и куп други неща, обаче изобщо не иска да свърши нищо сам. Предпочита да го хранят, да го обличат, да го приспиват, а той да се занимава с неговите възвишени неща. Мен това ужасно много ме изнервя, още повече че е почти на 5г.

# 27
  • Мнения: 58


по принцип водолеите са новатори и често остават неразбрани
съветът ми е, никога да не я вкарваш в релси и да не и внушаваш своите критерии за красиво и грозно
дай й крила и тя ще расте щастлива и уверена
винаги й повтаряй , че е най-добрата /дори да не е/ нека вижда, че в твоите очи е точно таква
[/quote]
Вярно е. Аз всъщност това и правя. Изключително свободолюбива-аз уважавам това и качество(аз самата съм свободолюбива). Уверена, има много точна самооценка за възможностите си, много чувствителна, а съм чела за тази зодия че не е типична чувствителноста. Изключително упорита. Плаха, но е само на 2.

# 28
  • Мнения: 639
Tinka79,когато избирахме име на малката ,искахме да е кратко,ясно ,запомнящо се да носи в себе си положителен заряд на звуковете .Означава ЗВЕЗДА произхода е древен староеврейски .Оказа се ,че перфектно и пасва  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Моят водолей е много мил, приказлив, с богата фантазия, обича да рисува и куп други неща, обаче изобщо не иска да свърши нищо сам. Предпочита да го хранят, да го обличат, да го приспиват, а той да се занимава с неговите възвишени неща. Мен това ужасно много ме изнервя, още повече че е почти на 5г.
все едно аз съм го писала,само дето мойто момченце е по-малко:)А аз си мислех че отминава с времето:)
мога да добавя само че вкъщи живея с двама водолей и определено съм изпитала ината им на гърба си,но ги обичам!

Общи условия

Активация на акаунт