ЗАПАЗИ ЛИ СЕ СЕКСА ТАКЪВ,КАКЪВТО БЕ В НАЧАЛОТО?

  • 4 801
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Сега вече секса е секс    Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
И ние сме в групата на щастливците, при които с времето става все по-добре Heart Eyes
Уви, не мога да кажа същото за честотата Twisted Evil Това дете кога ще започне да заспива по-навреме беее Tired

# 17
  • Мнения: 7 474
Не се е променил изобщо, но детето си ляга рано  Laughing, което е голям плюс  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 116
Ами мъжа ми си е все така страстен  любовник и винаги готов  Mr. Green , но децата са пречка голяма... особенно по- малкия, който корени пусна на нашта спалня. Та честотата намаля, но не и качеството  Peace

# 19
Никаква промяна няма. Все толкова рядък си е. Затова падне ли ми, правя го като за последно. Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 146
При нас също стана по-хубав от началото. А след като родих пък стана направо невероятен, може би, защото се случва по-рядко и нашият хубостник също заспива късно и то вече ти се отщяло, ама докопаме ли се.... Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 019
не се променил,винаги ми е хубаво Heart Eyes

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Няма начин да не се промени. Все пак сме заедно то 17 години. Пак има страст но вече мога да се наведа да измия пода без да се притеснявам че ще ме замъкнат с парцала и ръкавиците в леглото:)

# 23
  • Мнения: 133
Ами да, промени се! Сега е по-хубаво.....   и по-интересно.... заради децата и бабата, която живее с нас. Станахме по-изобретателни и комбинативни... правиме секс на "странни" места и по всяко време почти, в смисъл преди като бяхме сами секса беше само вечер, като си легнем в леглото...  сега всеки знае какво обича другия и как да му достави пълно удоволствие  - докато в началото не беше точно така, и тогава беше хубаво, но по различен начин.

# 24
  • Мнения: 2 270
Промени се - към по-добро Laughing
Отпуснахме се, опознохме се, разбрахме на кой какво му доставя удоволствие . . . Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Промени се, ама към по-добро.  Heart Eyes

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За 15 год. няма начин да не се промени. Свикнали сме с телата си и не се възбуждаме толкова лесно като в началото. Но връзката ни винаги се е основавала на секса.

# 27
  • Мнения: 396
Става все по невероятен!!

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази тема потвърждава връзката между любовта и секса при жените.
Ама я питайте какво мислят мъжете...

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Тази тема потвърждава връзката между любовта и секса при жените.
Ама я питайте какво мислят мъжете...
Глупости Laughing Потвърждава само това, че с опита всички ставаме по-читави любовници bowuu Никой не може да ме убеди, че първите пъти с един партньор са му били по-хубави, отколкото след две годишен опит, когато всичко сте изпробвали и всеки знае кое е най-яко за другия Wink

Общи условия

Активация на акаунт