Капсули за отслабване или номера на китайката -3

  • 33 521
  • 350
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 828
И при мен застой  Sad
Първите три дни свалих 2кг. и от тогава /7-ми ден/ нищо  Sad
Апетит нямам, но гледам нещо да дъвча, купила съм си диетични бисквити и през деня тях ям.

# 61
  • Мнения: 13 512
Хайдееееее...мръднахме малко...на седмия ден от втората опаковка мръднах с половин килограм,така че- не се отчайвайте,момичета..

# 62
  • Мнения: 2 829
привет на всички-до сега не съм писала,но чета темата всеки ден.Искам да споделя за моя прием на капсулите--вече пия 3 опаковка,като съм правила 2 почивки ----взимам ги от 18.12- до сега съм около 7 кг минус Joy.Както забелязвате  точно коледните празници уцелих Laughing,!Та,сърцебиенето го излекувах,като спрях кафето ( останах само на сутрешното),и цигарите намалих,защото без кафе ,не вървят много,много Grinning!Остана ми сухотата ,но благодарение на нея пия мн.вода,което е супер !Искам да кажа,че съм пила и вита голд, и от него имах сухота и сърцебиене, а и ме заболяха бъбреците  от вита голда,(правя камъни в единия бъбрек).Това е от мен ---за песимистите----дишам,не съм качила през паузите, нито през коледните празници,а....и ходихме в Божеци 3 дни,а там има доста неща за хапване Laughingуспех на всички!!!И постепенното сваляне е най-качествено Simple Smile

# 63
  • Мнения: 59
Да май всички , почти на 2 рата неслабеем , но ядем и недебелеем.Интересно ми е Цобето като сваля на талия , а на кила не къде се трансформира тази маса? ThinkingДано да е в Ц... Praynig
ilonita, лека бременност , добро настроение и ще ни липсваш, ако наисина не пишеш 8-9 месеца.  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 339
 Голямо ядене голямо нещо еейййй не се спрях що сладко изядох........ няма спиране  smile3535 feeding newsm64 newsm55  food002 eat Popcorn 

Дано успея скоро да укротя този апетит... Не смея на кантара да се кача но няма видими следи от качване  Hands Clap sohappy dancing tongue

# 65
  • Мнения: 10 758
Да май всички , почти на 2 рата неслабеем , но ядем и недебелеем.Интересно ми е Цобето като сваля на талия , а на кила не къде се трансформира тази маса? ThinkingДано да е в Ц... Praynig
ilonita, лека бременност , добро настроение и ще ни липсваш, ако наисина не пишеш 8-9 месеца.  bouquet
Нема бе, не мърда тоя кантар и тва си е.кат се е закотвил на едно място...ужас.Ох, Наде, проблема е, че и в циците свалям CloseМамицата им.Е тва е, качвам отдолу нагоре, а свалям отгоре надолу.Гъза и той не ми е мръднал(макар че познати ми казват, че съм свалила).

Илонита, лека и безпроблемна бременност ти желая.

Добре бе, кво толкова не ми е у ред, че само аз не свалям кила newsm78

# 66
  • Мнения: 1 339
Може да има много фактори.
Опитай се да пиеш много вода поне 3 л на ден (аз най-малко по толкова пия)
Яж повече плодове и пресни зеленчуци. Гледай да спазваш някакъв режим. Да има поне по 2-3 часа между храненията. Включи движение. Можеш да си правиш някакви упражнения дори и по 10 мин. сутрин. Или пък коремни преси, клякания или нещо от този род. Вечер не яж късно гледай до към 8 да си приключила с храненията. Друго какво какво....  newsm78
За това се сещам в момента...

# 67
  • Мнения: 10 758
Е че аз ако това го изпълнявам за кво са ми капсулите тогава Mr. Green
Вода пия в промишлени количества.И до 5 литра съм стигала.

# 68
  • Мнения: 1 339
Капсулите са ти за да ти е по-лесно. Поне при мен е така. Като нямах апетит ми беше лесно да спазвам някакъв режим на хранене и да не мисля за хранене после включих и физическо натоварване  Peace

# 69
  • Мнения: 10 758
Аз също нямам апетит.Ям насила, по малко.1 хапка сега, след 2 часа още една и така.След 7 вечерта не ям нищо.Нямам време за спорт, но мисля че достатъчно се натоварвам с децата.

# 70
  • Мнения: 13 512
ей, голяма мъка, брей!
Цомбе..нали хората  ти забелязват разликата? Да не би пък ти да си прекалено критична и да не забелязваш?

# 71
  • Мнения: 1 339
Не мога да го разбера това нещо.... как е възможно човек да яде малко и да не е сваля въобще...  ooooh! Странна работа  Thinking

# 72
  • Мнения: 160
Илонита лека бременност  Hug Hug Hug Много прекрасно бебче ти желая.


Моят кантар днес като че ли започна да мърда малко надолу, май почват пак да ми действат. Пък и на обяд хич не ми се хапваше от вкуснотиите, с които се тъпчеха колегите на масата  Mr. Green, аз си хрупам салатка и това е. Явно пак ми действат  Laughing

# 73
  • Мнения: 13 512
А колко  ми е хубаво, когато всички наоколо похапват сладости , а на мен изобщо не ми прави впечатление...това не можеше преди да ми се случи- все се измъчвах, когато съм на диета.

# 74
  • Мнения: 10 758
Не мога да го разбера това нещо.... как е възможно човек да яде малко и да не е сваля въобще...  ooooh! Странна работа  Thinking
Преди да родя го нямах този проблем.

ей, голяма мъка, брей!
Цомбе..нали хората  ти забелязват разликата? Да не би пък ти да си прекалено критична и да не забелязваш?

Може и да си права.

Общи условия

Активация на акаунт