Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №1 - в очакване на сезона, и начало на сезона

  • 72 227
  • 1 393
  •   1
Отговори
# 75
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Да, и за мен Бони и Роксана са скучни, изчерпани са, Роксана вече тотално втръсна на аудиторията.
Но тя май няма да участва сега, нали беше в миналия сезон?

Роксана участва в Черешката на тортата тази седмица.
Да, да, знам, затова и НЕ гледам.
Но в ХК беше през миналия сезон, сега ще се “насладим“ на Бони.

# 76
  • София
  • Мнения: 20 208
Но по нищо не й личи на Роксана, че е била в ХК, някак предаването се е плъзнало покрай нея, без да я докосне по никакъв начин. Не е научила каквото и да било. Загледах тази вечер Черешката, ми тя не знае какво е сърф енд търф, амюз буш, саке чувала за първи път... Rolling Eyes
Впрочем по подобен начин си представям и участието на Кобилкина. А Гатьо ще е в ролята на Къци - ще ръси глупости само и продуцентите ще стискат палци на зрителите да им е забавно.

Мери, огромно благодаря, че ще ни домакинстваш в темата! Hug

# 77
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Скрит текст:
Но по нищо не й личи на Роксана, че е била в ХК, някак предаването се е плъзнало покрай нея, без да я докосне по никакъв начин. Не е научила каквото и да било. Загледах тази вечер Черешката, ми тя не знае какво е сърф енд търф, амюз буш, саке чувала за първи път... Rolling Eyes
Впрочем по подобен начин си представям и участието на Кобилкина. А Гатьо ще е в ролята на Къци - ще ръси глупости само и продуцентите ще стискат палци на зрителите да им е забавно.
Мери, огромно благодаря, че ще ни домакинстваш в темата! Hug
Радвам се да те видя тук! Hug
Аз до последно се чудех дали да гледам, но знаеш, че Виктор Ангелов ми е слабост, разбрах и че пак ще има участник от нашия край /освен въпросната кметица/, и това наклони везните.

Но ако някой друг иска да пуска темата всъщност нямам нищо против.

# 78
  • Мнения: 9 585
Но по нищо не й личи на Роксана, че е била в ХК, някак предаването се е плъзнало покрай нея, без да я докосне по никакъв начин. Не е научила каквото и да било. Загледах тази вечер Черешката, ми тя не знае какво е сърф енд търф, амюз буш, саке чувала за първи път... Rolling Eyes


според мен малко се прави, както и Софи Маринова, на по-незначеща, отколкото е - естествената, незнаеща и талантлива циганка, много куул.

# 79
  • Мнения: 4 569
Александра Гърдева от първи сезон на Ергена
Трябваше да я вкарат миналата година,  с Капитонова Trollface

Тома

Радка Булман от Мастършеф

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 20:46 от me_for_president

# 80
  • Мнения: 2 141
Абе тази жена така ли няма роднини или близки приятели, които да я посъветват да спре да влиза в реалитита,че да спре да се излага Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 12 552
Тома го харесвам. Двете дами не са ми известни. Виждам ги за първи път.

# 82
  • Мнения: 9 585
Ужас, недоразумението Радка!

# 83
  • Мнения: 1 002
Ахахах даже не знам защо се очудвам, че виждам Александра тука. Голяма излагация ще е пак, но поне жената си прави парите

# 84
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Тъкмо с тази новина идвах и аз.

От тримата познат ми е само Тома, харесвам го как пее, въпреки, че беше основната конкуренция на моя любимец евър и форевър Владо Михайлов. Heart
Останалите две са ми тотално непознати, Ергенът не съм гледала досега нито един сезон, не смятам и да го правя, а МШ следях само докато в него бяха “тримата големи“ - Ангелов, Михалчев и Токев.

# 85
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 169
Оф, божее.. Радка и Александра ще гледаме сега.. 🙄🙄

# 86
  • София
  • Мнения: 20 208
Мери, чувствата са взаимни, знаеш! Heart
И аз харесвам Виктор и не съм изпускала сезон на ХК досега, ще го започна, пък ако много изпростеят, винаги мога да го зарежа.

Не разбирам защо канят хора, които нямат никакво отношение към кулинарията - Александра, Гатьо, Кобилкина.... Да им имам звездния отбор! Rolling Eyes
Вярно, че всичко е най-вече шоу, но съм сигурна, че има хора, които хем могат да готвят, хем в същото време са интересни. Както съм сигурна и че предаването може да си е съвсем чудесно и без задължителните простотии.

според мен малко се прави, както и Софи Маринова, на по-незначеща, отколкото е - естествената, незнаеща и талантлива циганка, много куул.
Всичко е възможно. Въпреки че аз лично за първи път чувам, че е куул да си прост и незнаещ.

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 16:01 от Reinа

# 87
  • Мнения: 335
Мери, чувствата са взаимни, знаеш! Heart
Не разбирам защо канят хора, които нямат никакво отношение към кулинарията - Александра, Гатьо, Кобилкина.... Да им имам звездния отбор! Rolling Eyes
Вярно, че всичко е най-вече шоу, но съм сигурна, че има хора, които хем могат да готвят, хем в същото време са интересни. Както съм сигурна и че предаването може да си е съвсем чудесно и без задължителните простотии.

според мен малко се прави, както и Софи Маринова, на по-незначеща, отколкото е - естествената, незнаеща и талантлива циганка, много куул.
Всичко е възможно. Въпреки че аз лично за първи път чувам, че е куул да си прост и незнаещ.
Приемат "лесните", останалите без добро заплащане не се излагат. Та така.

# 88
  • sofia
  • Мнения: 419
А тази Радка коя е ?🤔 Не сэм я виждала -  от предаване друго ли е ?

# 89
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
А тази Радка коя е ?🤔 Не сэм я виждала -  от предаване друго ли е ?

MasterChef

Общи условия

Активация на акаунт