Нещо съм се отчаяла

  • 3 272
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Недей така,Касиди,твои постинги винаги дават надежда, и аз следя ги с интерес.Днес е късно вече,но на мен ми помага расходка с детето до планина.Аз не карам ски,но страшно се забавлявам с детето:правим снежен човек,понякога цели племена,караме шейни,и когато измръзнем,пием топЪл чай.В планина има повече слънце, и сивото ежедневие отстъпва на заден план,там зареждам се за 10-на дни напред. Hug

# 16
  • Мнения: 5 140
Зимата съм така, но с пролетта всичко минава.
А иначе Лиска е права за винцето. Hug
Кас не унивай от времето е. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 451
Всеки си има своите отчаяни моменти. Днес пък е моят. Голяма болка е да имаш болно детенце ( голямата ми дъщеря ) и понякога да се чудиш кой път да хванеш... Добре си поплаках днес. Мъчно ми е за нея и от време на време превъртам. Аз затова все казвам, че хората, които имат здрави дечица, просто не знаят какво имат...

# 18
  • Мнения: 166
Снощи гледах един научно-популярен филм за Вселената. Предходните дни аз също бях попаднала в някакъв водовъртеж от отрицателни емоции и мрачни настроения. Работа, семейство, отношения - всичко ми беше писнало. Исках само да бъда сама и да си почина. В един момент, гледайки този филм, който за мен е най-страшният филм на ужасите, който съм гледала /защото показва смъртта на Вселената/, реших, че е глупаво човек да губи живота си в отрицателни мисли. Толкова незначителни сме ние, и единственото, което трябва да има значение, е просто да обичаме и да се чувстваме добре! Отидох и прегърнах съпруга си...
Усмихни се, Касиди, не губи живота си! Hug 

# 19
  • Мнения: 130
Недей да мислиш много,живей за мига.Аз лекувам лошото настроение с разходка по магазините,като обикновено си купувам някое цвете в саксия.Сега има иглики,минзухари,циклами,зюмбюли,направи си пролетно кътче у дома.Това е моето предложение за създаване на настроение.Пусни си музика,която обичаш и пак повтарям не мисли,а слушай и се наслаждавай .
Успех!  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 461
...По ред причини на този етап имам чувството,че живота просто минава покрай мен. Като дете пред витрина в сладкарница, на което е позволено само да гледа се усещам ...Оптимист съм по принцип, но сякаш се предавам малко по малко.
 Чувствали ли сте се така? Много е гадно Tired
Имам чувството ,че сега това се случва с мен.. Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 1 488
Ей, един голям   bouquet от мен - не се познаваме, но си ми една от любимките тук, винаги съм се радвала на духа ти!!! Мисля, че всеки минава през това, при някои е моментно, при други - сезонно... Много лесно звучи, но наистина ако се замислим за нещата които имаме - здрави сме, хората, които обичаме за здрави, имаме нормално съществуване, мечтаем...и на мен ми става по-леко, дано подейства и при теб:)

# 22
  • Мнения: X
Най-тъмно е преди да изгрее слънцето Wink .Така, че очаквай съвсем скоро  да ти се ''стоварят'' толкова хубави  и положителни неща, че свят ще ти се завие..../А да знаеш, че имам арменска уста/ Wink

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 10:51 от Анонимен

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
защо ли и аз съм така, май наистина хормоните ми играят, ама нагоре-надолу!като оби4а ме , не ме оби4а! определено сме подвластни на скоростта на живота, като две системи с рали4ни скорости се движим, само 4е аз моята искам да не бърза ве4е толкова, не ми се старее! дори обратното, ако мога да  забавя бяга на времето дори сега-ей, живот здравей! просто малко слънце и ръката на любящ 4овек може би ще свършат работа!или изгледа от високо в планината, както каза един приятел- от горе вси4ко изглежда близко и не си даваме реална представа за разстоянията!за реалността!

# 24
  • Мнения: 46
 Всеки изпада поне веднъж, дори и за секунда в така наречената от мен "ДУПКА" Tired, но то си е нормално,  поне аз за себе си го приех като такова и взех да се усмихвам по - често на минаващите и заминаващи покрай мен мимолетни мигове, думи, хора и постъпки.
 Доскоро не можех да спя нощем, защото денят ми не се осмисляше от нищо съществено, но там е причината - съществени са и незначителните неща, стига да ги виждаме и оценяваме!
 Излизайте от дупката!
 Живатът е във Вас   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 806
Касиди, малко различно е моето мнение. Считам, че трябва да приемеш този период с известна доза радост - имаш своеобразно послание за оттегляне. Оттегляне към самата себе си. Поговори със себе си, отдели си време. Вероятно имаш нужда от вътрешна откровеност, да си подредиш мислите и чувствата. Дар е такъв период. Не го гони, а се възползвай с пълни шепи. Това е времето за зареждане с нещо ново, за търсене на предизвикателства и промени.

# 26
  • Мнения: 2 270
Дар е такъв период. Не го гони, а се възползвай с пълни шепи. Това е времето за зареждане с нещо ново, за търсене на предизвикателства и промени.
Това е и моето мнение Peace

# 27
  • Мнения: 263
Има такива моменти... Сякаш всичко се е срутило отгоре ти и няма накъде... Загубил се е смисъла някак си на всичко...
Отминава! Ще дойде после време, когато пак ще намериш на какво да се радваш! Само да отмине периода... Ти изтрай сега малко и после пак всичко ще се оправи!
На мен в такива моменти ми се отразява добре, ако се позатрупам със работа и разни задачки... Отвличат ми вниманието, карат ме да се мобилизирам и преди да усетя се появило нещо, което да ме зарадва.

# 28
  • Мнения: 4 793
Момичета, благодаря  bouquet

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
И аз изпадам в такива настроения, когато не ми се работи, не ми се бездейства, не ми се върши домакинска работа и едвам намирам търпение за детето и мъжа ми.Но с повече позитивно мислене, всичко се оправя!

Общи условия

Активация на акаунт