Тайното послание на цветовете

  • 1 199
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294

Страшна си  newsm68

Моето любимо кафяво :
Кафявият цвят
Кафявото изразява жизнеността на тялото. Хората, които предпочитат този цвят, желаят физически отдих и покой.
Кафявият цвят носи стабилност, преданост, той успокоява по време на тревога и вълнения. Влияе много добре при нервно изтощение, когато на човек му се струва, че ситуацията е неразрешима. Отхвърля се от хората, които искат да намерят индивидуалността си и които търсят независимост и внимание.

# 16
  • Мнения: 13 512
Монда, благодаря   bouquet
Но къде е моето любимо бяло?  Thinking
Иначе обичам и синьо и жълто  Grinning

Белият цвят традиционно символизира невинност и чистота. Той се асоциира едновременно със студ, сняг, но и със сиянието на светлината. Харесва се на онези, които се стремят към лекота и свобода. Хора, които искат да подчертаят чистотата,  акуратностността си, които умеят да избягват неприятностите, отхвърлящи всичко мрачно и "мръсно", обичат да се показват в обществото изцяло "в бяло". В известен смисъл те са малко темерути и скучни хора. Понякога белият костюм говори за стремежа на собственика си към обновление, издава желанието му "да започне нов живот".

# 17
  • София
  • Мнения: 4 752
Червеното е моя цвят. Розовото също  Peace

# 18
  • Мнения: 107
Червено и "малка черна рокля" са ми най-любими

# 19
  • Мнения: 8 505
Интересно Simple Smile
Пристрастена съм към синьо и оранжево.

# 20
  • Мнения: 293
Аз като цяло любим цвят нямям- а съм на периоди, през които някой цвят ми е фаворит.

# 21
  • Мнения: 5 622
Розово, черно и червено са моите цветове...  Heart Eyes

Има различни интерпретации на тази тема, но като цяло смисълът е един и същ...

# 22
  • Мнения: 11 547
Розовият е моят цвят.Отдавне не е на мода,но аз все на розово налитам. Crazy

# 23
  • Мнения: 3 447
Цитат
Червено
Послание: Сила, власт, увереност, страст.
Как да го носите: Това е динамичен и драматичен цвят, който привлича вниманието и може да бъде съкрушителен при професионални изяви. Не носете червено на интервю за работа...
Мда, отидох с червена блуза на интервю за работа и така съкруших интервюиращия, че в момента живея с него  Laughing

# 24
  • Мнения: 13 512
Дона: Абе ти трябва да седнеш и да напишеш една книга-ръководство как стават тия работи. знаеш ли на колко хора настолна ще стане? Laughing

# 25
  • Мнения: 5 140
Оранжевото го няма.

Моите цветове са: черно, тъмно и светло синьо, зелено петролено, червено и бяло, рядко розово.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Оранжево, жълто, зелено. И черно.

# 27
  • Мнения: 53
Синьо и черно Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
Оранжевото го няма.

Моите цветове са: черно, тъмно и светло синьо, зелено петролено, червено и бяло, рядко розово.

Оранжево
Това е идеалния цвят за тези, които искат да бъдат забелязани (но не и натрапчиво). Този цвят ни дава възможност да се избавим от собтвените си комплекси и да се почувстваме по-независими. Той символизира и промените в живота.

Общи условия

Активация на акаунт