АС и други романтични К-драми - тема 7

  • 13 907
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
Стига сте ме мислили, бях болна само един ден. Някакъв странен вирус.

Дето се казва вчера приключих с Красавицата и днес почнах Doctor Slump. И определено ми харесва. Но засега съм го намерила с бг суб само до 6 епизод. Ако знаете къде ги има и останалите, споделете, плийз.  Praynig 
Да не си помислите, че съм ги изгледала. Не. Само на първия епизод до половината съм. Но превъртях набързо да видя какво се случва и по-нататък. Наложи се, че сайтът много забива и беше по-добре да си ги сваля на компа.
Тъкмо да направя паралел между двамата айдъли - Ча и Пакито. Е няма как да не признае човек, че Пакито е чудесен актьор.

П.П. Осъзнавам, че може още да не са направени преводите. Все пак сериалът върви в момента и още не са излезли всички епизоди. Ох, що се хванах с такъв! doh

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 01:17 от profi_1

# 316
  • Мнения: 6 910
Проф, добре си се усетила, че Докторите е текущ. Вчера се излъчи 10-ти епизод. Мечтателите го превеждат на бг и можеш да следиш на техния сайт как върви преводът. Ако имаш Нетфликс там сериите излизат едновременно с излъчването им в Корея и има руски субтитри. Сериалът се излъчва в събота и неделя. В дорамата също го качват веднага.

# 317
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Не съм срещала досега подобна новина - нито от "едно пиленце" или ЕЖК, та...Simple Smile
Знаете ли, че АйЮ е, освен певица и артистка, и действащ лицензиран полицейски служител? През 2013-а става член в полицията, а през 2014 е повишена като старши офицер заради успехи срещу издевателствата в у-ще. През 2019-а г. повторно е отличена. Според мнението на полицейски комисар АйЮ влияе по-добре от всички пропагандни дейности на Полицията.

# 318
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
2в1 мерси, ама Нетфликса не ме интересува, а на руски не искам да гледам нещо, което ще се намери на български.
С торенти не желая да се занимавам, така че ще чакам да качват на сайта за онлайн гледане, където си намерих преведените 6 епизода.

# 319
  • Мнения: 6 910
Проф, няма проблем Hug. Просто давам алтернативи за по-нетърпеливи зрители Hands V.

# 320
  • Мнения: 531
"The Soul-Mate" - https://youtu.be/s6seTzpzqHE?si=MKGXazrHkahmDLMZ филм, полицай пострада предаден от колеги и го виждаше само един треньор, който му помогна да накажат лошите. Приятен за едно гледане.
May I Help You  https://youtu.be/Yv1znTR3hoI?si=h80jnukwVnK6mFlK  погребален агент, който събуждаше мъртвите за няколко минути и изпълняваше последни желания.
A Good Day to Be a Dog  - за мен беше забавен, и Ча по сценарий имаше повече емоции да изиграе, започва да му се получава. Той имаше страх от кучета, гаджето му се превръщаше в куче от 24,00 до 06,00 и ако не се прежалеше да я нацелува до 100ден с кучешката визия, щеше да си остане до живот така. Имаше и планински дух, който ги беше наказал така заради недоразумение в миналото.
Backstreet Rookie - https://youtu.be/WGKJ08gEnh4?si=_NJ1fNfVFeFF2qoW  Джи защо се е навил да участва в това, той си знае. И в други сериали го е играл  добродушен смотльо, тук ми беше много изкуствен.  Партньрката му сладурка, Г-н Трапчинка2 и той там. Но ямайското присъствие беше повече от гротескно и част от изпълненията му излишни. И да не го гледате май няма да изпуснете много.
 Докато си търсех plan to watch , попаднах на "two cops" и в каста Кимчо https://mydramalist.com/people/15244-kim-sun-ho и ..............   unplanned watch стана работата. Другият главен скоро го гледах в
"o my ghost" - https://youtu.be/dgVZdt1j8-M?si=7Hw9XMN9Mil_4DzG  -  разгонен призрак, се вселяваше в негова служителка и го преследваше да си лягат. М/у гонитбите посвършиха и полезна за обществото работа, като хванаха убиеца на призрака.

# 321
  • Мнения: 6 320
Марги, другата седмица и двата к-сериала по сторито свършват. Има ли инфо кои идват след тях?

Някой гледа ли Самонадеяния принц? Останах си с 1а серия, по-точно края й, че през останалото време ми беше скучно и с едното око гледах екрана, а с другото телефона. Ни история, ни главни герои, ни актьори ми привлякоха интереса, но тъй като предстои да свършва ми стана любопитно какви са ви впечатленията. Сигурно ще го качат в плейтубето и ако кажете че си струва може да опитам отново.

# 322
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
Рори, аз не съм гледала и толкова. Веднъж мярнах някакъв смешен момент, но беше просто превъртайки през програмите по телевизията. Не съм спирала да загледам какво всъщност представлява сериалът.

... -  разгонен призрак, се вселяваше в негова служителка и го преследваше да си лягат. М/у гонитбите посвършиха и полезна за обществото работа, като хванаха убиеца на призрака.
Уникално обяснение! Паднах. Направо ми оправи вечерта.  rotfImbo   rotfImbo 

Кучешкия с Ча на английски ли го гледа или на руски? Аз така и не разбрах някой от преводаческите екипи дали се зае да му прави български субтитри. Още се запъвам срещу руските, ама като нищо накрая ще се предам.

Отивам да гледам Пакито и Шинка, че началото на историята много ми хареса.

# 323
  • Мнения: 531
Кучешкия с Ча на английски ли го гледа или на руски? Аз така и не разбрах някой от преводаческите екипи дали се зае да му прави български субтитри. Още се запъвам срещу руските, ама като нищо накрая ще се предам.
Търся си стол да се крия под него, че с този телеграм да не отнеса нещо Stuck Out Tongue Winking Eye  Целият е качен там на бг.

# 324
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
А, недей. Не го ща телеграма, но щом го има целия преведен на български, ще си го намеря и другаде. Само кажи нашенското заглавие какво му е? Знам ли превели ли са го, украсили ли са го...? 33uu

# 325
  • Мнения: 531
Страхотен ден да бъдеш куче      A Good Day to Be a Dog (2023) #AGoodDaytoBeaDog #текущ

# 326
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
Оп! Веднага си го намерих. Благодаря Крисс. Hug
Баш на сайта с честото засичане на видеото, но пък вчера от него лесно свалих докторчетата.
https://vtube7.com/search?keyword=%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%85 … D1%83%D1%87%D0%B5

# 327
  • Мнения: 6 320
Профи, на този сайт някакъв каталог има ли? Че с тези имена на български като не знаем как може да е преведено заглавието как да търсим нещо. Или пък нещо като раздел - азиатски сериали?

# 328
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
Пишеш в търсачката на сайта името на сериала и то ти пуска списък със сериите.
Впрочем Кучешкият ми се вижда доста смешен и ще го изгледам със сигурност. А и наистина тук Ча не е типичното дръвце. От одеве, докато тегля сериите, на лицето ми се е разляла широка усмивка. Laughing

# 329
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 540
Посмях се и аз на мини резюметата на Крис. И за призрака (направо си представих обсебената на какво е способна, а после "ама той призрака го направи..." Joy) И за кучето- това  описание някак го асоциирах с полунощ Пепеляшка, тиквата и нататък, ама в готин пародиен вариант 😂 Чак ми идва да го разцъкам, ама така ми е напечено напоследък, пък като  мисля за друго трудно се филмирам. Проф ако загледаш нещо от тези двата да пишеш. Ти всъщност не беше ли  писала за някаква смешна сцена с Ча, от кучешкия, която си видяла в ЮТ?

Предвид обмена на идеи в тоя бизнес, все се канех да питам 2в1 или Роци дали не са попадали на нещо корейско близко до американския Призрак.

Общи условия

Активация на акаунт