Звездни компромати - 8 част!!!

  • 25 966
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
Мадона


макар, че мене, лично ме съмнява лявото да е тя  Thinking

# 61
  • Мнения: 5 140
Тя е за съжаление. Tired

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Пиянско-звездни изцепки Mr. Green
Бритни

Мадона
Дай да ти напрая една деее...........

Ма стига сте повтаряли снимките дееееееее.......... #Cussing out

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 20:42 от КАРЧЕВА

# 64
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Bиж Ана Курникова си е много стегната мадама и най-важното без хирургическа намеса!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141


Ма стига сте повтаряли снимките дееееееее.......... #Cussing out

Ми и аз все това казвам Sad  mylenka, нищо лично нямам към теб, но от всичко, което си дала в последните две теми само три от снимките публикуваш за първи път, ами поогледай се малко назад де. А и останалите също може да се поогледат, половината снимки се повтарят, да не говорим, че някои се пускат вече за трети, четвърти и не знам кой си път.

# 66
  • Мнения: 7 186
Стига бе хора, 8 теми от по нам си колко страници, може ли всички да помнят какво се е публикувало. Shocked
Аз примерно често отварям темите, но нито съм гледала всичко, нито пък помня всичко, което съм видяла.

# 67
  • Мнения: 1 002
о , повечето от тия снимки се подмятат няколко пъти ...и не само тук ...
това с Курникова , примерно , е поне на две три години ...
дали не е и повече ...

# 68
  • Мнения: 7 186
Всичко друго, без Парис и Бритни... не мога, писнаха ми, не искам да ги гледам вече... Praynig #Cussing out

# 69
  • Мнения: 795

За първи път виждам булка с часовник  Thinking За къде ли се е разбързала!? На всичкото отгоре розова каишка на златиста рокля!? Thinking

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
о , повечето от тия снимки се подмятат няколко пъти ...и не само тук ...
това с Курникова , примерно , е поне на две три години ...
дали не е и повече ...

Ами така е , и Митьо Пищова е поне 4 пъти, и има други по 4-5 пъти, не става въпрос за повторение , а за присъствие в почти всяка тема.

# 71
  • Мнения: 139
http://www.bulphoto.com/image.php?img=38199

Eто я Алекс Раева след като си сложи бомбастик-гърдите

# 72
  • София
  • Мнения: 630
Кийра да не е станала анорексичка?  Thinking
Споменаха нещо такова...на мен друго ми е интересно,като изхърбавеят така,от какъв зор се показват с такива разголени рокли? ...


Ако наистина има анорексия, тя нявярно не се възприема като много слаба. Ние я виждаме така, но тя се гледа с други очи. Дано по-бързо се справи с този проблем, много е талантлива и е жалко.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 289
Стига бе хора, 8 теми от по нам си колко страници, може ли всички да помнят какво се е публикувало. Shocked
Аз примерно често отварям темите, но нито съм гледала всичко, нито пък помня всичко, което съм видяла.
Ами аз горе долу ги помня,но все пак има нови потребители,които естествено не знаят.Но при положение че няколко пъти се подхвърля,че се повтарят снимките и то едни и същи момичета ги повтарят,не е лошо да се попрегледат и старите теми оттук и оттам.Както не е приятно да се повтарят теми,така не е и приятно да се повтарят снимки.При това под повтаряне нямам впредвид да се повтори някоя и друга снимка,разбира се че е възможно,но едни и същи се пускат по 3-4-5 пъти вече и то отсъщата или миналата част на Зв. компромати.
На мен честно казано понякога ми изтичат очите от преглеждане на снимки,за да изровя нещо ново и по актуално,ми нека си направят труда малко и те да попрегледат,иначе няма смисъл от тая тема вече,щом ще си гледаме едни и същи неща.
   Извинявайте нямам нищо лично към никой Hug,но просто омръзва вече.

# 74
  • Мнения: 7 723

....  mylenka, нищо лично нямам към теб, но от всичко, което си дала в последните две теми само три от снимките публикуваш за първи път, ами поогледай се малко назад де. ....

 smihesorry

Стига бе хора, 8 теми от по нам си колко страници, може ли всички да помнят какво се е публикувало. Shocked
Аз примерно често отварям темите, но нито съм гледала всичко, нито пък помня всичко, което съм видяла.

И аз така   33uu

Общи условия

Активация на акаунт