Какво направих днес за себе си? (тема 18)

  • 38 408
  • 750
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 196
Аз имах купих от цветарницата един букет жълти фрезии , един букет жълточервени лалета и си набрах от едни цъфтящо в бяло храсти и сега имам в трите вази в хола по един микс Simple Smile

# 571
  • София
  • Мнения: 39 124
Боядисах се. Свърши ми ц, съответно се радвам на по-малко кг на кантара.
Вчера - разни важни документи, нова ЛК, шопинг и джънк фууд.

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 16 585
Сладки разговори с колежката.

# 573
  • Мнения: 2 135
Глезя си голямото дете от вчера. Той живее отделно и за мен е празник да е вкъщи. Преди обед пихме кафе, пазарувахме и си говорихме много. После съм на йога.

# 574
  • Мнения: 489
Успях да си открадна хубав миг днес. Въпреки бурята.

# 575
  • Мнения: 7 196
Днес мисля да пресадя едни лаленца и си нареждам едни камъни на едно наклонено място - става на стъпала и ми харесва така.

# 576
  • Мнения: 260
Измих си свежа салатка. Освежих крачетата

# 577
  • Мнения: 387
След дълго колебание дали ми трябва нов лаптоп или не - си взех и отстъпих стария на големия синковец. Трябва скоро да предложа на половинката ми, че да ми контролира харчовете.

# 578
  • Мнения: 8 003
Ами предложи й, де, какво чакаш Stuck Out Tongue Winking Eye
Има много сладки пръстенчета с миниатюрен диамант на поносима цена Grinning
Днес си купих зюмбюл. Утре, живот и здраве,  ще посетя любимата си държава.

# 579
  • Мнения: 1 001
Поръчах си обувки.  Да видим какви ще дойдат и дали ще ми станат. Имам голям крак и предпочитам да меря във физически магазин. В нашия град обаче зареждат предимно китайски и ми е трудно да намеря за мен, а да е нещо по-различно дума да не става.

# 580
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Направих любимата бисквитена торта на детенцето ми, което утре си идва. Не съм я виждала от януари.

# 581
  • Мнения: 2 674
Резервирахме екскурзия през юни.

# 582
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 498
Отидох да видя приятелката ми в болницата ( с пневмония) и и занесох риба( тя искаше, от един ресторант). Отделно и занесох карт. пюре и бял ориз( домашни). И мандарини. Днес е втори пореден ден да я посещавам. Утре се изписва, живот и здраве...
Иначе си направих козм. нидлинг вкъщи, 30 мин. тренировката със Златка, 15 мин йога, и четох близо 30 мин. книгата Атомни навици...

# 583
  • Мнения: 2 599
Дълга разходка с кучо, а след това почивка на дивана с готина книжка

# 584
  • Мнения: 7 196
Днес времето е мрачно и ще вали и аз вече преглеждам какви музеи има наоколо. Отдавна ми се ходи . За утре съм набелязала да видим за днес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт