В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 394
  • 289
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 955
мами,
може ли да ми кажете какво ми трябва за бебо като дрешки за родилното в плевен и по колко чифта.аз ще раждам секцио и ще съм в болницата поне седмица.вие вече сте минали по този път и най-добре ще ме посъветвате-ританки бодита с дълъг или къс ръкав.немога да реша.дали да са по седем броя за всеки ден или и по-малко ще ми свършат работа.моля ви пишете,че деня наближава,а бебо май бърза да излиза по-рано.аз съм от велико търново и искам всичко да ми е готово,та като отида там да не разкарвам таткото по пътищата за всяка дреболия.
благодаря ви предварително  bouquet

clio, няма нужда чак от седем комплекта - 1-те два дни бебетата са увити с пелените. бях взела камизолки за отдолу и комплектчета с горна блузка и ританки.Вземи и чорапки, да ги обуваш върху ританките, че им се свличат  Laughing Хавлийки имах две. Шапки, ръкавички и т.н. не съм носила. Имай предвид, че там е доста топло - поне на мен ми беше.
Ако се сетиш и друго - питай  Wink

# 136
  • Мнения: 2 556
Валя, много се радвам, че сте доволни  Simple Smile

Валенце, ако решиш да се отбиеш за стелка, аз почти винаги съм в магазина и ще се видим, ако не съм аз, другото момиче се казва Камелия и ще й кажеш, че си моя позната да ми се обади по телефона, че си дошла.  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 262
Valja, да си жива и здрава, че ни светна за тези неща. Аз, откакто сме си купили матрака, искам да сложа нещо на него, ама, на, като не знам, че има такива.
Тесс, още утре и аз идвам. Поне сте близо до нас.

# 138
  • Плевен
  • Мнения: 239

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР!
Да расте здраво и щастливо детенце и много да ви радва.
Весело изкарване на двойния ви празник.
И мен заинтригувахте с тези надматрачни истории.Ще ходя да гледам и аз. Peace

# 139
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ей го на. Tess, утре очаквай голямата навалица в магазина. Joy

# 140
  • Мнения: 262
Дайте да се разберем утре кой кога ще ходи. Аз между 11 - 11,30, тогава мога да излезна, с Димана естествено. Ако някой друг по това време ще ходи, да свирка. Ще направим едно "колективно" посещение.

# 141
  • Плевен
  • Мнения: 239
и аз мога тогава.и аз с люси. 11.15 пред магазина,става ли,за който иска да дойде?

# 142
  • Плевен
  • Мнения: 974
Аз също ползвам тези надматрачни стелки и съм много доволна! Също ви ги препоръчвам!
Бельо на ТЕД не съм ползвала, но при първа възможност ще отида да ги видя!

# 143
  • София
  • Мнения: 9 904
и аз мога тогава.и аз с люси. 11.15 пред магазина,става ли,за който иска да дойде?
Мен не ме чакайте,аз мога само вечер с таткото,иначе през деня нали ходя с Буби на градина.Ще ида другата седмица.


Валенце, ако решиш да се отбиеш за стелка, аз почти винаги съм в магазина и ще се видим, ако не съм аз, другото момиче се казва Камелия и ще й кажеш, че си моя позната да ми се обади по телефона, че си дошла.  Simple Smile
И какво да кажа,аз съм приятелка на Тесс hahaha.Не се притеснявай,ако си там ще е хубаво,тъкмо ще се видим,ако пък не тъкмо ще имам нов повод да дойда. Hug

# 144
  • Мнения: 262
Пламси, аз ще бъда там в 11,15.

# 145
  • Плевен
  • Мнения: 239
Гретхен,там съм. Peace

# 146
  • Мнения: 41
здравейте на всички мами.Аз знам че се включвам не по темата но много моля някой ако знае  ул.ген.ганецки на коя е преименувана моля пишете.аз не съм от Плевен но имам приятелка която искам да открия ,ако разбера дали са сменили адреса много благодаря предварително  bouquet

# 147
  • Мнения: 2 556
plamsi, не съм видяла, че ще сте в магазина днес към 11, но добре че ви хванах поне на излизане! Който идва в магазина, даже мен да ме няма, казвайте на Ками, че идвате при Диана и тя ще ми звънне  Simple Smile

# 148
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
shushu, защо мислищ, че улицата е преименувана? Мисля, че името е същото. Но в момента там  се строи,  както и в целия град, разрушават стари къщи и правят кооперации.

# 149
  • София
  • Мнения: 9 904
Хайде,де,момичета,казвайте-кой какво си купи? Wink

Общи условия

Активация на акаунт