В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 374
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 262
Момичета, на  предните страници някой беше споменал нещо за среща. Хайде наистина да се съберем. Идва 8 март. Аз не го тача чак толкова много този празник, но все пак си е повод за среща, нали? Не точно на 8 март да ни е срещата, естествено. Например в дните между 1 и 8 март.Да си изберем един ден и да се уговорим. Ще си намерим гледачи за децата  , че почетем  newsm19, ще поплетем   Drunk... smile3503

# 226
  • Мнения: 262
Шнолка, добре си се завърнала във виртуалното пространство.
Може Марти да не яде от зъбите. И при Димана беше така. Не го насилвай. Колкото иска, толкова.

# 227
  • Мнения: 1 955
 welcome, Шнолка! Как са Бургас, морето и неговите трудови хора?  Grinning Може да е от зъбите.Капризни стават в този период.Миташки не е от тях, де.Яде всичко каквото му предложа, дори и забранени неща - пръст от саксията, гранулите на котката в нашите.
Атракция, и ние мислихме след сватбата да отидем на меден уикенд до Боженци, но главоболието и махмурлука на Емо и кръсника развалиха цялата работа  Mr. Green 
Аз съм за среща , когато кажете.

А за хипермаркетите - обожавам да пазарувам там.Обичам да се мотая между рафтовете и да разглеждам.Всяко посещение на Била и Практикер обикновенно ми отнемат около час.Освен това в хранителните хипермаркети ми идват идеи за готвене за няколко дни напред.

# 228
  • Мнения: 5 026
, Шнолка! Благодаря за пожеланията. И Божидар от 1-2 дни не иска да яде, първо плези език да опита, мръщи се и бяга..явно е от зъбките, че се е разлигавил като бясно куче. Не го насилвам да яде.Много го мъчат и дано скоро избият. Със сигурност ще е повече от един.
Гретхен, аз предложих среща и не е лошо наистина да се видим някъде

# 229
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Шнолка, в една от темите за кухни видях тази снимка. Кухнята твоя ли е? Защото ме интересува какъв е профила (лайсната), който свърза плота и гърба?
http://www.chervenkov.com/kyhni/kyhni_slide/3.jpg

# 230
  • Мнения: 5 026
Така и така сме на тема природни забележителности, вижтетова. Невероятно красиво е-поне според мен.

# 231
  • Мнения: 4 390
С голямо закъснение - честит рожден ден на Божидар, на Атракция!
Да расте здраво и весело дете!

За Крушунските водопади /близо до Летница/ ли говорите?...Много е хубаво и е съвсем близо. Ние ходихме миналото лято за първи път,
преди това не бяхме чували за това място. Blush

Ето ви малко снимки от там. Всяка снимка е активен линк, кликнете, за да се отвори в голям формат.

                         

# 232
  • Мнения: 814
 newsm38  и  Wine Glass за всички от мен - днес  newsm51Ема навършва една годинка!
 

# 233
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит първи рожден ден на малката Ема!
Да е здрава и да слуша много (може и по-малко) тати Пламен, мама Краси и всички баби и дядовци.
Кога ли ще я видя? Арита, този път ще покажеш ли снимки, научи ли се как става?

# 234
  • Мнения: 1 955
                                

Честит рожден ден на Ема! Да расте здраво, весело и обичано дете!

# 235
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА!  МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ОТ НАС!

Благодаря, Дивиана! А снимките са невероятни. Точно за тия водопади говорим-Кро/ушунските-така и не знам с О или У се пише.

# 236
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА! ДА Е ЗДРАВА И МНОГО УСМИХНАТА!
newsm59 newsm67  bigdance2

Днес е Тодоровден.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТЕОДОРА НА  МАМА МЕРИАН!   bouquet

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!  smile3525

Atrakcia, Бужи няма ли и той имен ден днес. "Тодор" в превод означава"Дар от бога".

# 237
  • Мнения: 5 026

Как забравих имения ден на хубавата Теодора   Мериан, да ви е много здрава !
 Гретхен, ние празнуваме на Богоявление. И други хора казват, че има и днес имен ден, но какво пък, ще празнуваме и днес-празници ни дай на нас  Wink
 Ами да почерпя тогава

# 238
  • Мнения: 1 955

Вчера прочетох, че на момченцата, на които това им е първия Тодоров ден и имат навършена годинка, днес трябва да се подстрижат за да им бъде здрава и гъста косата  Laughing
Атракция, давай да хващаме ножицата  Party

# 239
  • Мнения: 5 026

Вчера прочетох, че на момченцата, на които това им е първия Тодоров ден и имат навършена годинка, днес трябва да се подстрижат за да им бъде здрава и гъста косата  Laughing
Атракция, давай да хващаме ножицата  Party
Ми да се хвана, ама ние го подстригахме пак-за 4 път , преди кръщенето. Може символично да отрежа тук-там 

Общи условия

Активация на акаунт