Има ли някоя от вас турбочетката (тупалката) на прахосмукачка ZELMER?

  • 14 519
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Само аз ли не съм доволна от ЗЕЛМЕР???И мойта е перяща но не дърпа занесохме я на ремонт  (още в гаранция)и човекът ми тя си дърпа силно #Crazy #Crazyне рзбимам вика къде  е пролема newsm78 #Crazy #Crazy newsm78.Прибирам се аз и пак неще.Оставих я в складчето и не я взех повече.Купих си нова #Crazy #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм със Зелмер и съм безкрайно доволна. Бившата ми беше много по-скъпа и дърпаше много по-зле от тази. Да не отбелязвам факта, че с приятелка си купихме едновременно прахосмукачки и нейната вече е с видимо износена пластмата/ а струваше 3 пъти колкото зелмера, и то на промоция/, моята не е мръднала PeaceНи корпус, ни маркуч. Браво на братята поляци  bouquet

# 17
  • Мнения: 19 487
И аз съм със Зелмер и съм безкрайно доволна. Бившата ми беше много по-скъпа и дърпаше много по-зле от тази. Да не отбелязвам факта, че с приятелка си купихме едновременно прахосмукачки и нейната вече е с видимо износена пластмата/ а струваше 3 пъти колкото зелмера, и то на промоция/, моята не е мръднала PeaceНи корпус, ни маркуч. Браво на братята поляци  bouquet
И аз се присъединявам категорично към мнението ти, вече две години я ползвам нонстоп, за разлика от прескъпото Делонги Аква филтър, което се мие после два часа, филтъра му се къса често, а като капак ми се счупи и единия накрайник. Зарязах го.Зелмера е страхотен, а моят е от Делфините - така че ако те мързи да пълниш и миеш водния филтър, може да чистиш и с торбичка. На практика имаш 2 в 1. Много съм доволна че накрайниците са в удобна вдлъбнатина в самата рахосмукачка и не се губят, маркуча е армиран, тръбата - телескопична. Майка ми ще си избира сега прахосмукачка - дори ако този модел й е скъпа - пак ще й препоръчам някой от по-евтините модели на Зелмер.

Общи условия

Активация на акаунт