Booking – 7

  • 32 389
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 788
И аз се чудя. Понякога търся нещо (особено Букинг и Райанеър и не резервирам и след няколко дни - имейл напомняне - “още ли обмисляш тази и тази дата еди си къде”). А може би съм използвала по погрешка без да вляза в профила си нерегистрирания имейл някога си само да търся, или пък ъпдейтът е направил гафа? Много го използвам букинг, но понякога не и през приложението, а през сайта (без да съм ловната в акаунта).

А и сте прави, може и някога да съм била регистрирана и с втория имейл, но пък не ми дава reset password, та е малко вероятно. Ще изчакам да видя, но ще пътувам отново другата седмица, та можех да го използвам сега намалението.

# 361
  • Мнения: 3 598
Аз все още имам нужда от код.
Реално не само от един, но и на един съм доволна.

# 362
  • Мнения: 1 604
И аз се редя за код за една резервация ако някой има излишен Simple Smile

# 363
  • Мнения: 930
Получих награда за букинг но не знам къде да видя кода. Може ли помощ?

# 364
  • Мнения: 12
Здравейте, търся код за booking. Благодаря предварително!

# 365
  • София
  • Мнения: 13 289
Получих награда за букинг но не знам къде да видя кода. Може ли помощ?


Това имейл ли е или съобщение в профила? При мен кодовете се виждат в имейл.

# 366
  • Варна
  • Мнения: 1 702
Имам код, не знам кой още търси. Пишете на лично, за да го изпратя.

ПОДАРЕН!

# 367
  • Мнения: 874
Здравейте!
Нареждам се на опашката с молба за код, който няма да използвате. Предстои ни пътуване с две междинни нощувки в Париж, където цените на обикновените  хотели са станали  безумни. Подготвям се психически за две нощувки за 500-600 лв,но ако успея да намаля малко цената,все ще е някакво утешение. Аз съм от тези, които никога не са получавали код, така че ще съм благодарна за код на лс. Хубав ден!

# 368
  • Мнения: 930
Получих награда за букинг но не знам къде да видя кода. Може ли помощ?


Това имейл ли е или съобщение в профила? При мен кодовете се виждат в имейл.

Съобщение в приложението ми излиза, нямам имейл

# 369
  • София
  • Мнения: 5 322
Здравейте!
Нареждам се на опашката с молба за код, който няма да използвате. Предстои ни пътуване с две междинни нощувки в Париж, където цените на обикновените  хотели са станали  безумни. Подготвям се психически за две нощувки за 500-600 лв,но ако успея да намаля малко цената,все ще е някакво утешение. Аз съм от тези, които никога не са получавали код, така че ще съм благодарна за код на лс. Хубав ден!
За пореден път : кодовете, които разменяме няма да намалят цената по никой начин. С тях, когато приключите резервациите успешно и мястото за настаняване потвърди за това пред booking, ще получите кредити в профила, които можете да ползвате при бъдещи резервации.
Ако искате да си намалите цената сега и веднага ( макар и с по-нисък процент ), използвайте линковете на Виза и Мастеркард по-горе в темата. Те са достъпни за всички без ограничения.

# 370
  • Мнения: 874
Здравейте!
Нареждам се на опашката с молба за код, който няма да използвате. Предстои ни пътуване с две междинни нощувки в Париж, където цените на обикновените  хотели са станали  безумни. Подготвям се психически за две нощувки за 500-600 лв,но ако успея да намаля малко цената,все ще е някакво утешение. Аз съм от тези, които никога не са получавали код, така че ще съм благодарна за код на лс. Хубав ден!
За пореден път : кодовете, които разменяме няма да намалят цената по никой начин. С тях, когато приключите резервациите успешно и мястото за настаняване потвърди за това пред booking, ще получите кредити в профила, които можете да ползвате при бъдещи резервации.
Ако искате да си намалите цената сега и веднага ( макар и с по-нисък процент ), използвайте линковете на Виза и Мастеркард по-горе в темата. Те са достъпни за всички без ограничения.
Благодаря, наясно съм. Ползвам Букинг от много години.Дори и тук съм писала със съвети. Може би съм се изразила не съвсем точно. Възстановяването на част от сумата,аз лично приемам като оптимизация на цената. Затова съм използвала "ако успея да намаля",признавам си,не съвсем точно. Линковете  на Виза и МК също са ми известни ,но те почти винаги водят до същата или по- висока цена,в сравнение с цената,в основният ми профил с Genius 3, където обаче може да се приложи код.
За съжаление, въпреки,че ползвам Букинг от поне 10 години,код не съм получила нито веднъж,но тук е имало достатъчно отзивчиви съфорумки, на които съм много благодарна.
Благодаря още веднъж за разяснението. Знам,че е било добронамерено,но продължавам с молбата си за код.
Хубав ден, момичета и момчета!

# 371
  • Мнения: 1 883
Имайте предвид, че чрез линка от мастъркард цената е друга. С джиниъс и код предоставен ми от съфорумка резервацията ми е с 30 евро по-малко от резервация през линка.

# 372
  • Мнения: 874
И с Виза,и с МастърКард и с Букинг е все така, вероятно с малки изключения.

# 373
  • София
  • Мнения: 5 322
При мен Genius намаленията излизат и през линковете и през приложението и цените съвпадат. Контролно търсене :
Приложението :



През линка на Виза :



Генерално външните линкове могат да вдигат цените, факт! Но конкретно тези предвид че са от големи и именити брандове, работят коректно.

# 374
  • Мнения: 470
Налага ми се да променя датите по направена резервация.
Ползвала съм код, ако променя само датите по съществуващата заявка, знаете ли дали е валиден въведения код?

Общи условия

Активация на акаунт