Черен списък на салоните за красота

  • 7 155
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
"Бюти фейс"-Люлин Close
Ходих за фото епилация,но мацката толкова бърза,че след като опадат космите,се вижда колко зони е пропуснала.Опита ми е от две ходения там,съжалявам само ,че го препоръчах на някои доста избързано #Cussing out

аз също ходих там на 2 процедури,но мисля че не е въпроса в пропуснати зони ,а има по-упорити косми които трудно падат,защото при мен няма как да ми пропусне зони за лице говоря.Също забелязвам,че някой косми не падат -въпреки че  бяха щракнати със уреда.Незнам дано да излезе свястен уреда защото не ми се дават пари на вятъра.Gery gerry  kaжи за някой друг салон ако си намерила?

# 16
"Грация" в Люлин 1 е най-ужасното място, което една жена може да посети, за да се направи красива. Тези хора там работят без всякакво желание и не знам как все още съществуват !!!  Вземат доста евтино, но има и други места където правят същите процедури да същите пари, но хората остават доволни.  Може би и затова само някои мъже в бързината повтарят да влязат при тях за бърза прическа. Дано някой им каже и да си подобрят условията и начина на работа.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз не съм доволна от епилацията при Мая Тачева. Иначе за маникюр и прическа - не ходете в салона до Апартаментът, на ул. Парчевич , между Ангел Кънчев и Христо Белчев.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 603
Присъединявам се.
Мая Тачева на бул. Македония /до Руски паметник/.  #Cussing out
На моя приятелка остави едномесечни поражения на лицето след лазерна епилация. Беше грозна гледка..... още се чудя, защо не я  #2gunfire

# 19
  • Варна
  • Мнения: 246
Бях обезобразена в прехваления козметичен център Медеа във Варна. След процедура по почистване на лицето като се погледнах в огледалото и изпищях от ужас.Повече няма да стъпя там.

# 20
  • Мнения: 1 069
Не знам дали все още съществува, дали докторката не е станала жертва на отмъщението на някоя от клиентките си, но преди години ходих при една на Шишман, близо до Графа. Съжалявам, но не мога точно да кажа адреса. Имаше реклами, че лекува акне без изстискване. Нищо не ми излекува, дори ми даде някакви мазила, от които се изринах страшно!

# 21
  • Мнения: 7 418
  Салон "Лечител" София ул.Шейново.
  По-възрастната козметичка е  некадърна и мързелива.

# 22
Здравейте! Аз съшо искам да искажа мнение за салон "Грация". ПОлзвам услугите на фризьорите от доста време и съм много доволна. Но
само веднъж реших да седна на козметична процедура и то елемнтарна. Е, ТАКАВА НЕКЪДЪРНОСТ НЕ БЯХ СРЕЩАЛА!!! Разбрах, че бездарната козметичка се казва Бисерка. Запомнете това име, ако държите на кожата си!!!

Общи условия

Активация на акаунт