На кого кръстихте детенце?

  • 20 602
  • 590
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 607
По поредност - баща ми, свекърва ми, майка ми!

# 61
  • Мнения: 1 564
Калоян взема само първата буквичка на свекъра(Кольо),а малкия е кръстен на баща ми-Михаил.Кръстихме ги така,защото и имената ни харесват,а не от някакви съображения. Peace

# 62
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Първото ми дете е кръстено на свекърва ми.Втори път няма да направя тази грешка с буквата от името на баба или дядо.Бяха се разразили недоволства.Ще избера име ,което харесвам. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 446
Официално на Свекър ми , неофициално няма да кажа - голяма тайна е... Grinning

# 64
  • Мнения: 3 360
На таткото Laughing

# 65
  • Мнения: 1 440
На свекърва ми.Но има и нещо друго-Натали страшно ме кефи!

# 66
  • Мнения: 2 040
На свекър ми, който не е истински баща на съпруга ми, но най- много го заслужава от всички ... още повече, че това винаги ми е било най- любимото име за момиченце, така че бързо избрахме името и то още като разбрахме, че съм бременна ... същото име + едно А накрая, щеше да е ако беше момченце ..  Grinning

# 67
  • Мнения: 4 621
На никого. Просто харесахме името Яна и го избрахме за малката. Най-интересното е, че в последствие се оказа, че пра-бабата на мъжа ми също е носила името Яна, но никой не се беше сетил за това Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 12 554
На цар Калоян  Joy За да вземе качествата на този велик наш държавник Wink Шегата настрана - решихме да си има свое собствено силно име, след като мъжът ми категорично отказа да е на неговите родители.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 702
Христиана е на майка ми. (Христина)  Харесала съм това име още от ученичка.
Божидара е на свекърва ми (Божана) Намислихме със съпруга ми няколко варианта с Б и това най-много ни хареса.

Много съм доволно от избора и на двете имена. Дори на кращенето на каката попът ни похвали за хубавото име  Grinning
Малката още не сме я кръстили.
Не на последно място ме радва фактът, че имат имен ден  Heart Eyes

# 70
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Големия на свекър ми - Христо.
Малкия на майка ми -  Иван.

# 71
  • Мнения: 1 104
Ние с таткото сами си харесахме името и не сме кръстили бебка на никой.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 713
На МЕН....е и на татето
Харесахме името ,а се оказа че е смесица от нашите имена....


# 73
  • Мнения: 338
На свекър ми- Димитър Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 7 102
Синът ми не е кръстен на никого. Аз от малка съм си мечтала да имам момченце и момиченце и си бях измислила имена. Сега имам момченце - Мартин.

Общи условия

Активация на акаунт