Кои сме ние в очите на другите? Новата тема..

  • 3 787
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
............Бояна си я представях твое копие, ама не..пак съм в грешка.

Е те това чудо да ми се падне снаха..На бим бам помня ведрото излъчване и вечната усмивка, обаче Бояна като ме изгледа намръщено с идеята да не я щипя по бузките и с подидеята да се разкарам по-бързо и да я оставя да си играе на спокойствие. Дааа, харесвам такива малки мъжки момичета.
Навремето предложих на radini да се сватосаме, сега съм в размисъл, след като познавам Дени и Бояна..

  Ами почваме с Радини да наддаваме за Бобо  Mr. Green Казвай първоначална миза, летвата ще стигне мноооого нагоре!

 
  Габи, теб пък си те предтавях по - руса, много светла даже. Но пък точно толкова ведра и сладка.
   И аз като Стън бях видяла разни стари снимки и горе - долу имах идея за повечето мами, още преди да ги видя  Hug
  Йосарянчето и аз си я представях по - висока, ама не и строга. Не знам защо Лони я мислех за по - сериозна, в представите ми жената на свещеника е една такава...а тя ухилена и готина.
  Петя К най - не съвпадна с предварителните ми нагласи Embarassed все си мислех, че е брюнетка и по - пълничка, а тя руса и слаба.

После продължавам, че имам повиквателна...

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  Дороти, между другото с теб се познаваме не от коледния купон Laughing, а от една среща в Дон Домат.
 

Аз съм много слаба физиономистка, та на тази среща в Дон Домат запомних само Бебочето, Тинк и Катето /firebird/ /Насето го познавах и затова лесно я запомних/ и Габи познавах от преди това.

# 17
  • Мнения: 3 743
Хайде и аз да се отдам на спомените Mr. Green
Първата ми (реална) среща с някои от мамите беше в Борисовата градина. Най-много бях шокирана от Искрица, представях си я доста по-възрастна с тъмна коса и очила, а тя една готина мадама Hug
Тогава за първи път видях Реза (също си мислех, че е по-възрастна), Надето и Валя.
На следващия ден имах среща с radini,  представях си я борбена, усмихната, можех да й опиша характера, но външността - не. Естествено бях много приятно изненадана  bouquet
Следващата ни среща мисля, че беше в китайския, тогава за първи път видях Габи, е тия очи няма как да не се забележат Wink, сещам се, че тогава беше и Кремена Орешарска (какво става с нея Thinking).
И аз ще продължа по-късно Laughing

# 18
  • Мнения: 882
Бим бам, нищо не наддавам. В края на краищата, той си е  наш. Тя само майка му ги замислила едни такива. Ах тези свекърви.

# 19
  • Мнения: 882
Със Силвето си уговаряхме срещата доста дълто време. Представях си я каква ли не, а бе с две думи "софиянка". Само, че тя развали изненадата, като пусна снимки от срещата Ви в Борисовата градина. Така на практика аз я бях виждала, а тя мене не.
Когато се запознахме, много и се радвах и бях много щастлива. Силвето е чудесна приятелка. Съжалявам само, че е далеч от мен. Щяхме да си другаруваме страхотно. Hug Hug

# 20
  • Мнения: 3 504
Привет и от мен.
Този букет е за авторката на тази тема:

Темата е много приятна и вълнуваща всеки от нас при мисълта да се видим на живо. Дали ще са такива хората каквито си ги представяме от виртуалното му присъствие тук?!

Аз да ви кажа много се радвам на такива срещи. Първо ми мнение идва още от това как си пишем, дали ще си пасним в приказките. Има хора, с които много леко и приятно си пиша и очаквам с нетърпение следващия ден за да се чуем отново в кюто например. Преди нямах нет в вкъщи и ползвах служебния. Когато ми е приятно  с човека отсреща си пиша много леко, не се притеснявам и имам чувството, че все едно го познавам от 10 години. Така беше с Мартинче, когато се видяхме за първи път на 24.06.2006 г. в Пловдив. Гушнах я, целунах я, защото с голямо вълнение очаквах срещата.
Първите ми срещи реално бяха с Любознателна, Марианка от Стамболийски, Оля-логопедката на първата ни среща на 01.04.2006 г. По-късно на обучението СКОК се видях и с Мая, Мама МАриана.
Някои си ги представях по различно. За Любознателна имах такива очаквания за приятен, интелигентен и симпатичен човек.
По снимките от нета Валенцето си я представях по различна, но с нея си пишем идеално според мен, всеки ден се чуваме в кю-то и вярвам, че и на живо ще ни е така добре.
С Краси от Ямбол ни върви добре приказката в нета, дори и по едно време рано сутрин Wink Laughing Мисля, че и на живо също ще си лафим  Mr. Greenтака весело.

Има едно чувство, един присантиман да го нарека, не с всеки мога да говоря добре, отпуснато, весело. От самия човек и неговото присъствие се усеща нещо като стена и ми секва приказката.
Имам чувството, че ще съм така и с част от майките тук. Част от тяхните аватари лъха лединина, което ми говори, че самия човек е някак си странен, с по-тежък характер. Дано се лъжа. Ще ми е приятно да се имам както се казва с всички вас.
С бебоче се видяхме на живо в Пловдив на 9.12.2006, за съжаление беше мрачен и хладен ден. Е, по-друго си я представях, но е нормално, представях си я с по-светла коса. Много ме трогна със своята човечност, с болката, която носи, добър човек е. Благодаря й, че намери време да се срещнем, много се зарадвах, защото от доста време се каним и все се разминавахме когато те са в Пловдив.

Срещнах се и с Ели-нора от Пловдив, с Кезая /Владислава/ и Лилии - и двете от София, но тя вече година не пише във форума, няма време и възможности, с Тененуга от Бургас  и съпругът й - големи сладури са, разговаряхме за мен доста приятно и леко, сякаш и с тях се познахме добре.
Притесням се да не изпусна някой. По едно време имах дни, в които се запознавах с майки от тук и от кю-то.

 
HugЦветята са за всички вас! Сигурна съм, че всяка ще си намери любимо цвете. Laughing

Кои сме ние в очите на хората - нормални хора със своите проблеми - къде по-близко до представите, къде по-далече.., но важното дали ще успееш да намериш добрия тон, приятелството.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 23:16 от Rosoneri

# 21
  • Мнения: 882
Розонери, моля те кажи ми само една мама с аватар от който лъха студенина. Моля те Praynig

# 22
  • Мнения: 1 234
Темата е чудесна!  bouquet
Аз може би съм от пишещите в този форум, които са се виждали на живо с най-малко хора, но нека споделя  Laughing
Когато ми е приятно  с човека отсреща си пиша много леко, не се притеснявам и имам чувството, че все едно го познавам от 10 години. Така беше с Мартинче, когато се видяхме за първи път на 24.06.2006 г. в Пловдив. Гушнах я, целунах я, защото с голямо вълнение очаквах срещата.
Срещата с Росонери, беше първата с майка от форума. Мога да кажа, че дори и да не си бяхме разменили снимки, пак щяхме да се познаем. Рядко лъчезарен човек, от който струи оптимизъм и желание да организира...Така си я и представях.
При следващото ни посещение в Пловдив се запознах и с мама Марияна. От снимките имах предварителна представа...и затова не съм си пускала въображението предварително, не се наложи...
На коледното тъжество в Карин дом, след като приключи, и тъкмо щяхме да си тръгваме, видях едно малко слънчице, русичко, лъчезарно, което бях виждала на снимка...и веднага заключих, че това е детето на Френд  Laughing  Естествено...по интуиция, и не бях сбъркала.
Виртуално познавам и Firebird, с която още лично не се познаваме, но е изключителна жена и майка. С нея разменяме ценни съвети за децата ни, и аз много държа на общуването ни!
Познавам виртуално и една майка Jenimadj, с която не минава и ден без да се чуем, и имам чувството, че както не сме се виждали, се познаваме от много години. 
Да не пропусна и Olia, която ми помогна с безценни съвети, не само като специалист, но и  като майка!
Когато чета постовете, на майките, които не съм виждала, дори и на снимка, си ги представям по някакъв си мой начин...създала съм си мои образи -  лъчезарна, усмихната, тъжна, борбена, упорита, силна, уморена, изстрадала...и всеки сигурно вижда себе си в едно, а и понякога във всички определения!
Надявам се, че един ден всички лично ще се познаваме и че ще имаме по-малко проблеми!

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 09:09 от martin4e

# 23
  • Мнения: 2 242
Наистина много интересна тема  Simple Smile
Скоро след като започнах да чета разбрах, че е добре да се срещнем с логопед. Писах на лични на Зара и на Нина. Първа ми отговори Нина. Видяхме се през Септември на един техен семинар в Балчик. Толкова беше заета и въпреки това ме изтрая тооолкова време да и говоря за нашите проблеми... Embarassed Благодаря ти Нина. След това цялата фамилия я посетихме в София и прекрасните впечатления се затвърдиха. Уви, не можахме да се видим тогава с Irikar. Малко по-късно в Плевен се запознахме с Искрица и Валенцето. А както е писала Мартин4е, на Коледния купон в Карин Дом се видяхме и с тях.
Всички останали съм виждал само на снимки. Но пък много искам да се запознаем на живо. По-друго си е някак. Пишем си тук, но контакта очи в очи е съвсем друго нещо.
И много ви моля да не ми се сърдите. Обикновено когато се виждам с някого за пръв път първо не помня имена и второ не съм много общителен като че ли... След това всичко си тръгва както трябва да бъде.  Hug

# 24
  • Мнения: 3 537
С Краси от Ямбол ни върви добре приказката в нета, дори и по едно време рано сутрин Wink Laughing Мисля, че и на живо също ще си лафим  Mr. Greenтака весело.

Ама разбира се,че и на живо така ще си лафим! HugЧе даже и по-добре! Wink
Сега рано сутрин не мога да пиша,защото се успивам. BlushНо важното е,че по-късно си наваксвам,нали? Laughing
А това лято съм решила да дойда до София на някоя от срещите,но без децата,защото пътят е дълъг.Ако  се объркам из  улиците на София,поне да съм сама! Laughing

# 25
  • Мнения: 3 504
Розонери, моля те кажи ми само една мама с аватар от който лъха студенина. Моля те Praynig

Радини, спокойно, не си от тези - от теб ми лъка веселба и мек характер.
 Сега трябва да си спомня, но имаше форумки с много тежки за мен аватари т.е. студени - например на Ия, но тя си го харесва. Ох, ooooh! дано не ми се сърди, защото си я чувствам добър човек.  Имаше и друг на bubica -с бяла рокля и червена роза.

p.s. Неймът ми се чете Росонери - идва от италиански, така наричат любимия ми италиански отбор Милан, който напоследък предава фронта Cry Иначе съм и голяма футболна фенка и запалянка.
Ако има още въпроси, ще се постарая да отговоря.
Ако съм наранила някой, моля да ми прости и да не ми се сърди.
Знам, че всички тук сте много готини и много си ви обичам, не мога да дишам без вас и нямам ли нет или ако не се отваря форума ми става нервно и гадно, че нямам връзка с вас

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз се познавам с малко хора от пишещите тук, но бях и виждала някои от тях преди това. Няма да се впускам в подробности, ще споделя само първото си впечатление. Моля да не се червите от срамежливост!
Бим Бам.
Четях мненията й в темата за Стар академи (или някой ББ) и много й се радвах  Simple Smile Много позитивна и сърдечна. Впечатли ме с интелигентността си и с това колко гладко тече мисълта й.
Вени-Б.
Когато я видях за първи път беше в напреднала бременност, с всички произтичащи от това промени с физиката на жената, само успяхме да се запознаем и трябваше да си тръгвам. Втория път все едно видях друг човек, само ситуацията ми подсказа, че това трябва да е тя Blush - видях много стройна и хубава жена, доста по-млада отколкото очаквах. Simple Smile
Нина.
Бях я виждала на снимка - определено не е фотогенична Simple Smile Освен , че на живо изглежда далеч по-добре, се оказа и много мила и отзивчива. Във външността й има някаква закачка, а в същото време като заговори ме обзема едно мирово спокойствие Simple Smile
Росонери.
 Тя беше голямата ми изненада Simple Smile Представях си я като строга и властна жена. Wink Всъщност на лицето й винаги има усмивка.
Мая Стоицева.
Мая има страхотно излъчване, много силно присъствие и невероятни очи Simple Smile
Кунето.
На живо е по-млада и по-хубава. Много усмихната. Имах усещането , че се познаваме от години.
Катина
Май така си я представях - енергична,шегаджийка, смятам, че е и голяма кулинарка, като опитах безглутеновия й хляб Simple Smile
Дано не съм забравила някой Confused

Виждала съм още Мари Анка, Мама Мариана, Йосариан  и Миленавита, но нямах възможност да общувам много с тях. Познавам и Оля, на срещата стоях на уреченото място и не познавах никого, от хората които чаках. На една пейка седеше жена, която реших, че е Оля, точно така си я представях. Отидох и я попитах за срещата ли е там. Тя обаче се беше скрила зад големи слънчеви очила, така че впечатленията си смятам за непълни, не можах да видя огледалото на душата й Wink

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 13:11 от ljuboznatelna

# 27
  • Мнения: 2 242
В същност в предния ми пост няма нищо по темата. Само с кого съм се запознал лично.
Но това предполагам е защото преди да се запознаем бях виждал хората на снимки (освен Нина). И знаех как изглеждат. Т.е. не съм си изграждал образ на някоя от вас, който в последствие да няма нищо общо с истината Simple Smile
Но пък след като запознах с вас, открих колко много човещина има все още.   bouquet

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Имам си една мечта да се здапозная с Любознателна и Радини. Много го искам. Също и Агнешка - тя си го знае. Колкото тя ми помогна в началото да не се предам... само аз си знам. А и ПетияК!
също би ми било страшно интересно да се запозная с Живко, Вълчо и Приятел. Мда и Клисуров дето зачезна нещо...

А трябва да пирзная че бях коренно объркана от дребничката и изглеждаща като дете Сети - тя ме ошашка - такава една малка, с едни такива големи очи и дълга коса... направо бях очарована... от тогава та до днес.

Силвето Васева също ме накара да я гледам със захлас - не само красива, а жизнена и ведра като пролетен бриз. Иначе тогава в началото постовете й бяха все още по-строги - липсваше тази свобода, която блика от нея самата.

Таня - тигоню - с нея се запознахме преди форума мисля - бебетата ни бяха на магнит по едно и също време. Тая чаровна и топла усмивка ми изниква винаги в главата когато мисля за нея... както и мекотата на гласа й...

Любознателна си я представях някак по-учителски - честно казано с тея знания и тея три деца... тя мисля, че ме обърка най-много. На снимките изглежда като ученичка...аз даже се позамислих на колко ли е родила първото... и до ден днешен продължавам да й се възхищавам - за мен тя е показател, че човек може да бъде не само красив, не само добре поддържан, а и начетен и любознателен... и майка при това, че и на дете с проблеми. Просто съм влюбена, признавам!

Илончето също я очаквах по-строга - и бях приятно изненадана от закачливия й нрав и веселото настроение. НО да не забравяме, че тогава не се познавахме и все още пишехме леко сковано.. та донякъде проблема с разминаването на образа и представата идва от там.

# 29
  • Мнения: 4 414
... Росонери - идва от италиански, така наричат любимия ми италиански отбор Милан, който напоследък предава фронта Cry Иначе съм и голяма футболна фенка и запалянка.
мммдаааааа, Росонери  значи "червено-черни", какъвто е и основният екип на отбора...
аз откога се каня да те питам да не би да си фен на Милан...значи ставаме 2! аз съм фен на Милан, откакто видях Малдини за пръв път...ееееееееееех, той беше едва на 17 Heart Eyes в нашата къща аз съм футболният запалянко Wink

Общи условия

Активация на акаунт