Фотошоп за 16-ти път

  • 20 107
  • 461
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 400
Честит празник и от мен!
Много , много любовно опиянение и фотошопско вдъхновение ви желая!! Mr. Green

Аз нищо още не съм направила.... И пак моля някой ако може, да ми отговори на въпросчетата от предната страничка....

# 376
  • Мнения: 1 237
Благодаря на всички,които сте харесали рамките ми! Heart Eyes

EliG,права си,че заврънтулката ще е по-добре отгоре,но тя си е на самия фон отдолу и реших ,че ако взема да слагам подобни четки отгоре ще стане много претрупано.Пък и цветовете на самата снимка са едни особени...И на мен твоята ми харесва.Би ли казала откъде са ти четките със сърчицата?Или ,ако ти е по-лесно да ми ги изпратиш... Blush

vanda,много свежо!

# 377
  • Мнения: 6 472
Момичета, направо хлъцнах! Нямаше нещо, което да е посредствено и да не ми допада! Браво!!!

Luluto, откъде са тези страхотни оранжево-червени цветя на предпоследната снимка?

От тедин руски сайт Grinning Дай мейл ще ти ги пусна, защого линка е невъзможно да го намеря Grinning

Luluto помниш ли как се казват тези четки, които си използвала в първата рамка. От доста време ги търся и не намирам в сайта, който даде. Става въпрос за  очертанията под снимката на малката красавица, които са като дантела.

Нямам никаква идея Sad Някой преди известно време беше пуснал програма, с която можеше да се разглеждат четките, но аз така и не успях да я кача. Ако вземе да я пусне пак да се понапъна още веднъж ще ти ги пусна Grinning

Аз не съм голям фен на празника Св. Валентин, но хайде по случая нещо в червено Mr. Green




# 378
  • Мнения: 2 963
Програмката за разглеждане на четки се казва abrViewer .Не помня от къде си я дръпнах,но мисля че я има в download.bg.

# 379
  • Мнения: 1 110
Абе и аз я дръпнах и инсталирах програмката, но всеки път като пробвам да отворя 4етки за разглеждане и забива newsm78

# 380
  • Мнения: 286
Аз нищо още не съм направила.... И пак моля някой ако може, да ми отговори на въпросчетата от предната страничка....
[/quote]

Като си отвориш снимката десен бутон на мишката,свойства,копираш адреса на снимката,първата иконка над прозсореца в отговори е вмъкни изображение,десен бутон,постави и си готова! Wink

# 381
  • Мнения: 286
това горното е за WILD_cat! Embarassed
luluto страхотна е!

# 382
  • Мнения: 1 033
Честит празник, момичета!
Нека с чаши вино отпразнуваме щастието, че сме обичани и обичаме!
Ето моят скромен подарък за половинката ми:)


# 383
  • Мнения: 1 400

това горното е за WILD_cat! Embarassed
luluto страхотна е!
Благодарско за отговора! Кажете стана ли? Аз я виждам, а вие?
Ето и линк към последното. http://gabulinka.multiply.com/photos/photo/1/12
Лошото е, че всяка снимка - с различно качество ooooh! То си и личи де, но.... се ла ви Hug

# 384
  • София
  • Мнения: 715
Абе и аз я дръпнах и инсталирах програмката, но всеки път като пробвам да отворя 4етки за разглеждане и забива newsm78
И при мен става същото  #Cussing out Чакам я по 1 час да тръгне и накрая нищо - забива цялата система и без рестарт не става  Crossing Arms Затова я отинсталирах и продължавам да се ровя, докато намеря подходящите четки  Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 1 033
Момичета, ето я програмата за разглеждане на четки - http://store2.data.bg/yanich/  - abr.viewer - при мен разботи без проблем.

# 386
  • София
  • Мнения: 7 242
Честит празник на всички newsm51

Аз продължавам тъпо и упорито Mr. Green

# 387
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Честит празник момичета   bouquet  и за тези които празнуват св.Валентин и за тези които предпочитат Трифон Зарезан   bouquet

# 388
  • Мнения: 1 237
Лулу,както винаги - прекрасна! Peace

# 389
  • София
  • Мнения: 4 033
Ilenia, четките се казват 1LD Loves Divine v2, но не си ги спомням откъде си ги дръпнах.Ако искаш дай мейл, да ти ги пратя.
Ванда- много е свежа твоята.
Лулу- прекрасна е рамката.
Много ми харесват  и другите показани неща.
Разгледах и албума ти, Трилиън, страхотен е , замина ми във favorites HugИ аз преди купувах на Михаела блузки гап, но вече не мога да намеря.

Общи условия

Активация на акаунт