Фотошоп за 16-ти път

  • 19 945
  • 461
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 715
Момичета, имам нужда от помощ  Praynig
На тази снимка

отзад в ляво се вижда зет ми как чисти градината  Mr. Green и искам да го "премахна" от там Mr. Green  newsm78 Пробвах с печата и с HEALING BRUSH TOOL /каквото и да значи това в превод Wink/ но не става добре - личи си  Confused Други идеи имате ли ???  Praynig Praynig Praynig

Luluto голяма е сладурана! Какви муцунки само  Heart Eyes Особено на средната снимка  Laughing Душичка малка!  Heart Eyes

# 46
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мимс, ще се възползвам от идеята. Аз за синята тръба си го мислех, но ще пипна и дрешките.
Пробва ли да го премахнеш по метода на Еми-чрез копиране на елементи. Като гледам дървата - добре ще стане.
SheDevil,  sage, luluto, хубави са на всички!

# 47
  • София
  • Мнения: 715
Мимс, ще се възползвам от идеята. Аз за синята тръба си го мислех, но ще пипна и дрешките.
Пробва ли да го премахнеш по метода на Еми-чрез копиране на елементи. Като гледам дървата - добре ще стане.
SheDevil,  sage, luluto, хубави са на всички!

Благодаря ти за идеята, не се бях сетила за това   bouquet
Ще си поиграя малко, че отзад е къщата на кучето, най много и тя да "замине"...  Mr. Green
Довечера ще докладвам...  Peace Чао засега на всички, че мойта хуничка се наспа и "дългът ме зове"  Wink

# 48
  • Мнения: 2 271
Запис!Вчера и днес не съм влизала и виесте изписали 3 страници в нова тема!И много красоти сте сътворили.

# 49
  • Мнения: 1 884
mimmss , благодаря ти!  bouquet
luluto защо не пробваш да си записваш рамките след като са готови вече в .png - така се запазват максимално цветовете, компресията е по-марка и почти няма разлика. И аз записвах повечето си неща в .jpg, докато разбрах че в .png стават значително по-добре. 

# 50
  • Мнения: 1 084
Simple Smile mimmss, "заличи" ли зета Simple Smile))?
Дано не стана досадна днес Simple Smile) с поредната рамка Simple Smile)

# 51
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Sage, вълшебно!!! Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 110
Сейдж, много ми харесва

# 53
# 54
  • у нас
  • Мнения: 5 716
запис

# 55
  • Мнения: 1 237
sage,Malenna  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И от мен една:
http://images13.snimka.bg/002127912.jpg

# 56
  • Мнения: 1 110
Е понеже на мъжа ми една от малкото фрази на български е : I love shopski salad, това бе6е моето виждане по въпроса (явно и малкия я оби4а де)

# 57
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Биляна, Малена да не е актриса в постановка, да идвам да я гледам и да изкупувам билетите?

# 58
  • Мнения: 6 039
Биляна, Малена да не е актриса в постановка, да идвам да я гледам и да изкупувам билетите?

какво да ти кажа...........и аз понякога се чудя откъде ги учи тези физиономии, интонации, мимики и нямам идея
дори телевизия не гледа newsm78
а аз и баща й със сигурност нямаме никаква връзка в това отношение...
ама има сигурен белег, че е наше дете Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 715
Simple Smile mimmss, "заличи" ли зета Simple Smile))?
Още не съм... Mr. Green Сега с това ще се заема  Wink и след малко ще докладвам Peace

sage, ilenia, Биляна разкошотия!  Hug Hug Hug

Ето нещо ново и от мен:

Общи условия

Активация на акаунт