Бременност в 13 г.с ТСХ 0,005

  • 406
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 788
Здравейте! Днес си пуснах назначените ми изследвания от АГ и като видях ТСХ толкова ниско-0,005 много се разтревожех. Опитвам се да си запиша час при ендокринолог, надявам се някой от по-добрите специалисти да ми влезе в положение и да ме вземе. Все пак, моля и за вашата обратна връзка  докато  имам назначен час за преглед допълнителни изсл. И тн. Със самото бебе всичко е наред развива се добре и малко напред от седмицата си. Правила съм изсл на тсх февруари миналата година без д а имам оплаквания беше около 2 резултата. Сега обаче е плашещо нисък.

# 1
  • Мнения: 388
Не мога да ви дам насоки с тсх, тъй като аз го държах високо в начална бременност, съответно пиех лекарства.
Но попитайте АГ за кръвната ви захар. Аз имах стойност 5,10 и ме изпратиха на допълнително изследване. И след тази стойност я проследявах на всеки 3 седмици, тъй като качвах и доста кг.

# 2
  • Мнения: 127
В същата седмица при мен също толкова ниско. Имам час след една седмица. Иначе ми обясниха, че не е проблем за сега и било нормално, но в следващите седмици трябва да почне да се вдига!

# 3
  • Мнения: 788
Аз бях при др Начев, имам назначена терапия и прегледи с изследвания всеки месец, за да ме следи.  И той така ми обясни, че в седмицата, в която съм не е опасно за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт