От каква възраст са първите ви спомени?

  • 2 226
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 491
около двегодишна
единия спомен е от детската градина когато явно следобедната закуска не ми беше стигнала и изядох филийката с масло на учителката. беше я скрила зад една врата
другият е от един ресторант на морето - аз ходех да играя навън и после влизах вътре на масата на майка ми и баща ми и си пийвах от бутилката бира. докато майка ми се усети бях изпила половин бутилка.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 021
Еха ,не съм единствена,даже като ви чета имам чувството,че май съм изостанала със спомените  Mr. Green Годинка и 10 месеца,2 годинки-браво много сте паметливи     Hands Clap

Незнаех,че е имало подобна тема ,а и търсачката не работи    Tired

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 14:15 от elix

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първите ми спомени са от 2-годишна възраст- на село и разходки около блока.

# 18
  • Мнения: 22 974
Около 2г.Спомням си старото ни жилище и от моя разказ пред майка ми разбрах,че съм била на тази възраст.

# 19
  • Мнения: 58
От около 3 год възраст.Помня как с майка ми занесохме биберона на 2год ми брат на кучето. И други неща помня. Доста неща от детската.

# 20
  • Мнения: 1 237
Ами имам доста спомени от 2 годишна.

# 21
  • Мнения: 577
 аз имам доста ранни спомени как майка ми ме буди преди работа за да ме води в децката градина,а на мен много ми се спи.помня че имах една червена вьзглавничка на задната седалка в москвича на татко  Joy

# 22
  • Мнения: 146

Първият ми спомен е от 1-годишна възраст- слагам уше на корема на майка ми да чуя рита ли брат ми вътре Laughing

# 23
  • Мнения: 2 759
        Между 2 и 3, не ми се смята по-точно... Земетресение  Mr. Green. От детската помня много неща: много ме обичаха децата, споделяха ми разни любовни неща  Mr. Green, помня танците, помня подаръците за 8-ми март, разговори, помня дрехи пак от този период (помня, че много мразех определени дрехи и много се тръшках, като ме обличаха - пък сега ги гледам на снимките - много са си гот даже  Mr. Green). Помня и лоши неща - откраднаха ми ключето за една навиваща се играчка. Моля, ако някой се познае в открадналия ключето на двуетажната играчка с количките да се засрами! Също помня как баба ми ми четеше приказки (за пингвини), пък като заспи - аз и четях (знам буквите от 4-5 годишна, вкл. латиница)... И така..

# 24
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз имам много ясни спомени от яслата, но не знам на колко години съм била, сигурно 2-3. Помня нещата все едно са били миналата година Simple Smile. Помня даже нещастен случай с брат на дядо ми. Баба ми, лека й пръст, ми каза, че съм стояла на оградата на къщата на село. Като се замислих си спомних, но тогава не съм разбирала за какво става на въпрос. Абе по принцип аз много помня разни случки, дати също.

# 25
  • Мнения: 1 546
Първите ми спомени са от около 2 годишнината ми.
Помня как в яслата налагах с една пластмасова лейка едно момиче, което в последствие ми стана добра приятелка. Laughing

# 26
  • Мнения: 2 197
2 години. Спомням си как набих едно момченце в градинката (за първи път). След това от детската градина и от баба и дядо имам много спомени.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 374
от преди 1 г. възраст - помня,че леглото ми беше по средата на стаята и много обичах да гледам "точките" по тавана ,т.е. някакви неравности, а след като съм станала на 1 г. са преместили леглото ми до едната стена
И как майка и сестра ми се надвесваха над леглото и започваха да кудкудякат: Кой отвори хубави очички? Това краче е моето и т.н.  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 214
Ако и вие не ми повярвате ще спра да го казвам, всички ми се смеят че казвам че помня как проходих, а това беше когато бях на 1година и 7месеца

# 29
  • Мнения: 872
Моите спомени са отпреди 2. г и 5 мес. възраст,помня баба ми как ме водеше на магазина и ми купуваше бонбони и даже името на продавачката. Зная ,че са оттогава защото баба ми почина като съм била на 2 г. и 5 мес.

Общи условия

Активация на акаунт