Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 66 797
  • 812
  •   1
Отговори
# 780
  • In transit
  • Мнения: 11 983
Късметлийка!😋 Чета как масово се оплакват, че е имало по няколко бройки само...🙂 Аз си имам, исках за приятелка да купя, но явно ще е друг път, когато заредят с повече бройки.
И аз щях да гледам за тях, но забравих. Днес се сетих и се чудех дали си струва да се разхождам, но явно няма смисъл. Joy

# 781
  • Мнения: 27 748
Аз в понеделник ги търсих формичките и в Кауфланд, още тогава в Лидъл нямаше и етикет с цената...Като видях, че няма етикет, реших, че съм объркала магазините.😆

# 782
  • Хасково
  • Мнения: 990
Формичките бяха от четвъртък и аз щях да търся,но не можах да отида  рано, после като четох как масово се оплакват,че няма се отказах да търся

# 783
  • Мнения: 27 748
Объркала съм се.😆 Да, от четвъртък бяха формичките.🙂

# 784
  • Мнения: 4 299
И аз не видях такива формички четвъртък следобед ходих и прибори нямаше. Исках тези за салата, но нямаше. От много време си търся някакви, а тези изглеждаха симпатични на снимката. Видях само един или два комплекта ножчета за масло имаше и малките вилички пак 2-3 комплекта. Нищо друго 😕

# 785
  • Мнения: 3 724
Подарявам:
Скрит текст:
Как става това подаряване, че не мога да се сетя? Купоните нали са в телефона, как могат да се прехвърлят на друг?

# 786
  • София
  • Мнения: 9 959
Някой купувал ли го е и има ли остри ръбове отвътре или са само външно ..отдавна търсех подобен буркан (скосен профил).
Скрит текст:

Пп.
Забелязах и още нещо...промо хляб на седмицата в коша с преоценени на -50% (94ст)от основната цена (1.99)...доста подвеждащо. В брошурата на -35%>
Преди го преоценяваха с двойно намаление.
Скрит текст:

# 787
  • Мнения: 1 623
Скрит текст:
Подарявам:
Скрит текст:
Как става това подаряване, че не мога да се сетя? Купоните нали са в телефона, как могат да се прехвърлят на друг?
изпращат ви на лично съобщение
екранна снимка на
тяхната Лидл+ карта и активират купона
в Лидл показвате екранната снимка на изпратената Лидл+ карта и така ползвате отстъпката

# 788
  • Мнения: 4 205

Благодаря ти, но имах предвид дробилка за клони от Лидл. Видях я в брошурата, но не открих в нито един магазин около нас.

# 789
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 352
Подарявам:
Скрит текст:
Как става това подаряване, че не мога да се сетя? Купоните нали са в телефона, как могат да се прехвърлят на друг?
както изпращаш снимка на друг.
иначе на първа страница е описано как става.

# 790
  • Мнения: 879
Как се активират ексклузивните купони?

Сполучливи ли са рецептите от готви с Lidl?

# 791
  • Мнения: 5 110
Как се активират ексклузивните купони?
В приложението  долу в дясно пише "още". От там отиваш на ексклузивните купони, въвежда си кодовете и ги активираш.

# 792
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 792
А тези кодове какви са? Къде се появяват?

# 793
  • София
  • Мнения: 5 298

Благодаря ти, но имах предвид дробилка за клони от Лидл. Видях я в брошурата, но не открих в нито един магазин около нас.
Виновен 🙃 Извинявам се, въобще не съм отразил, че съм в лидлската тема.
Ще погледна в двата в които пазарувам и ще пиша веднага ако има.

# 794
  • Кърджали
  • Мнения: 276
А тези кодове какви са? Къде се появяват?
Преди ги имаше под описанието на видеата в ютуб, сега не знам.

Общи условия

Активация на акаунт