Колко време ви отнема...

  • 2 146
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Аз нямам много окосмяване и затова веднъж седмично с бръсначка Simple Smile
и аз така.

# 16
  • Мнения: 2 936
около час за двата крака-изцяло  Peace

# 17
  • Мнения: 1 381
20 мин. за двата крака.Епилирам целите крака. Трябва обаче да е на дневна светлина защото все пропускам по някоя зона.Забелязвам ,че след 15 години епилация имам места по краката ми без косми.

# 18
  • Мнения: 5 790
Аз съм много бърза, пък нямам и много материал. За 15 мин., максимум половин час си оправям цялото тяло, де що има за скубане. Simple Smile

И аз тъй...

Момичета, кви са тез епилатори бре? Хем 2 часа, хем и боли  newsm78

# 19
за няма и час епелирам крака,ръце и триъгълник.

# 20
  • Мнения: 4 733
И на мен ми отнема много време Confused Час някъде...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Около половин час крака и ръце. Бързо действам, толкова съм свикнала вече... Wink

# 22
  • Мнения: 1 564
btw, на изкуствена светлина как се епилирате - аз моите не ги виждам, трябва ми слънчева светлина Rolling Eyes

Аз карам наизуст  Grinning - докато си епилирам краката изобщо не гледам в тях (обикновено гледам телевизия Crazy). Накрая преглеждам и където съм пропуснала минавам отново.
======================================================================
И аз така действам. Flutter

# 23
  • Мнения: 226
И аз за половин час съм готова  Mr. Green
Но може би има значение наистина, какъв е епилатора. Примерно тези с пинсетите се бавят много повече от тези с дисковете, тъй като захващат по много по-малко косъмчета. Поне според мен това има значение  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 229
И аз за половин час съм готова  Mr. Green
Но може би има значение наистина, какъв е епилатора. Примерно тези с пинсетите се бавят много повече от тези с дисковете, тъй като захващат по много по-малко косъмчета. Поне според мен това има значение  Thinking

Сигурно има нещо вярно. Thinking Моят е с пинсети, Браун, модел от преди 5-6 години, но добре си работи май. И аз съм чувала обаче, че на Филипс с дисковете става по-бързо, но те имаха друг недостатък дето сега го забравих. Grinning
Я бързо епилиращите се да си признаят на Филипс ли са им? Crazy

# 25
  • Мнения: 990
Отнема ми около час някъде .

# 26
  • Мнения: 4 733
Малко off от темата, но може би зависи и отколичеството косми Laughing

# 27
  • Мнения: 226
Ами моят е на Филипс да  Grinning От преди 2 години ми е. Незнам колко е добър, но аз съм страшно доволна засега от него.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, аз съм с Филипс, но незнам дали зависи от това. Не съм имала епилатор с пинсети, за да сравня.  Peace

# 29
  • Мнения: 2 229
Малко off от темата, но може би зависи и отколичеството косми Laughing

Е да 100%. Mr. Green Аз имам 3 теории - или съм много кьопава, или епилатопрът ми е смотан, или в космите е проблемът. Grinning А може би по малко от 3те... Whistling
Аз пък Филипс не съм имала никога...като тръгна да го сменям моя, може с дискове да пробвам знам ли. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт