МНОГОДЕТНИ МАМИ 9

  • 12 501
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 479
Здравей Галче, ако имаш желани е и време, обади се в скайп-а. Изпих си кафето , но няма да откажа сладка пет-минутка в приказка, че от друго се пълнее. Hug

Нямам те в списъка си. Как си регистрирана?

# 76
  • Мнения: 132
Здравейте мами! Днес съм решила да пиша и ще се включа и при вас. Да ви представя нашите деца: Райко /22.05.1989г./, Мими /18.06.1993г./ и Дориана /12.12.2006г./. Както писах и в Пълна къща у нас е лудница: бебе, седмокласничка и абитиурент, но пък е весело и минута спокойствие няма. Та затова ккато седна пред компютъра повече чета, но днес ме обхвана ентусиазъм да се представям и ето ме при вас. До скоро, че бебка се събуди...

# 77
  • Мнения: 11 607
 smile3501 smile3501 smile3501 за ентусиазма на mimoz !
По-често такъв ентусиазъм да те спохожда!

# 78
  • Мнения: 233
  Ооо,  имота в Чупрене изобщо не е атрактивен. Това е една обикновена селска къща. Просто бабата не може да сади повече чушки и домати и мъж ми с много труд, любов,  стари грънци и камъни от реката я направи за децата. Понеже не можеме да си позволиме море , а си имаме балкан. Аз с радост бих споделила и малкото което имам с вас! Hug
   А що се отнася за дрехите втора ръка : Моята принцеса я обличам в последно време само от там. Мога да ви кажа , че са по-качествени , по-ефектни. Нали имам и от другите. Дори не само за вкъщи ,а  казват че много я модеря, само да знаеха...  bouquet
   Аз ли повлякох крак , радвам се ,че ви има Simple Smile

# 79
  • Мнения: 159
Аз също купувам дрехи втора ръка, а и много познати ми дават. Не мисля, че е срамно, освен това толкова бързо им стават малки, че ги обличаме по няколко пъти и после ги раздавам на други семейства. Вярно е, че даже са по-качествени, а и има такива, които са си чисто нови. Викам им "дрехите от Италия", за да не се чувстват обидени децата. Но може би като станат по-големи ще разберат за какво става дума и тогава ще купуваме нови маркови неща. За сега това ме устройва, а и се успокоявам, че влагам пари в по-важни неща - плуване, балет, английски...

Честит рожден ден на всички дечица, които съм пропуснала! Да растат здрави, обичани и щастливи!

# 80
  • Мнения: 3 479
Надя, това за дрехите са глупости. Не си го слагай на сърце. Аз лично не купувам дрехи от втора употреба. Не ми се е налагало, пък и нямам навик да влизам в такива магазини. Познавам обаче такива хора и това не ми пречи да общувам с тях. Не ги оценявам по това от къде са им купени дрехите.

Цитат на: Мама Цоцоланка в четвъртък, 08 февруари 2007, 13:03
За читателите само - има глоба!

Добре, няма да ви чета!


А ти на Мама Цоцоланка не и се връзвай! Тя така стяга редиците като се изкалпазаним smile3532, иначе е много печена  smile3525

# 81
  • Мнения: 133
Току що го намерих на картата - то това Чупрене много далечно ми се пада нещо от Варна newsm78. По-лесно ми е да отскоча до Румъния, че и до Турция дори. Даааа, ама нямат такива градинки - райграс на воля, пей сърце. Те може и да имат, ама аз не ги знам.
За дрехите - аз май вече писах един път, че моите деца все с дрешки от братовчеди ходят. Е имат и нови, те обикновено са подаръци за ЧРД например. Купувала съм им няколко пъти и втора употреба, но бяха доста запазени и ги носиха много дълго време, за разлика от новите, които след 2-3 пранета или се свиват нещо, или обратното - разпускат се,или пък им се губи цвета. И на мен съм си купувала дори - миналата год. си купих една кожена пола, която си беше с етикета и ми е една от любимите. А най-добрата новина е, че скоро успях дори да си вляза в полата. Имам май да свалям още няколко( 2,3,4) килца след раждането, но ... не си го слагам много на сърце. И така съм си чудничка Mr. Green
Днес денят беше чудесен - ударихме го много отпускарски ( по средата на седмицата). И тати си остана в къщи, излизахме на разходка в морската градина, пихме кафе, децата скачаха на бънджитата и т.н. такива разни сладинки. Бебо и той видя бял свят извън количката - поносихме го малко на ръце да го близне слънцето. Пък и да се изфукаме малко, нали така?
Лека нощ на всички!

# 82
  • Мнения: 524
Варна е толкова близо до Каварна!
Че и до Добрич!
Дай боже да спретнем чуден пролетен празник, после може да направим и неформална лятна морска сесия-   chefкмета на Каварна досега не се е сетил newsm78- няма начин да не му хареса!

# 83
  • Мнения: 233
    Хеи , Хела като гледам райграса си мечтая за морето!   grinning039 Много харесвам Варна и морето и бих искала да живея там. А Чупрене не е само моята градинка там има планина, резерват, девствена природа, чист въздух като в /Сандански/ . newsm41 Но че е далече , далече е и на мен морето ми е далече ,ама хората са казали ''Опознай родината за д я обичаш''.  car003 Ако още не си видяла погледни тук www.chuprene.net

# 84
  • Мнения: 11 607


Ей, това е предимството да си женен на диагонал - знам и Добрич, Каварна и Варна...... знам и хубавия въздух на Сандански..... Едно леко се диша там.......

# 85
  • Мнения: 3 740
Пиша, само защото ме е страх от глобите на Цоцоланка. Иначе съм гроги и отивам да спя! smile3507

# 86
  • Мнения: 11 607
След броени минути тръгваме за София. Черпя ви едно кафе и ви желая успешен ден!

  food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee  food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee

# 87
  • Мнения: 133
Добро утро! Днес аз ли съм най-ранобудната? Да не ми се надява човек!
Renisa, погледнах аз, всичко разгледах.
Така като гледам, май всеки си мечтае за това, което няма. Ние с мъжа ми обичаме планината с нейното величие, красиви гледки, свеж въздух и спокойствие. Не обичаме шумотевицата и галимацията на големите курорти - предпочитаме по-спокойните местенца с девствена природа. Колкото до морето - разбира се, че ходим , но не във Варна. Тук е някакъв ужас - народ, мръсория и т.н.
Didush8,  да ти кажа не знам от къде си - не си го написала. Но ако си от Каварна със сигурност на лято ще се срещнем там, защото баща ми е от там и ние почти всяка събота и неделя сме там. Аз съм от Силистра, родителите ми живеят там, но от няколко години още щом се запролети и се изнасят на село и живеят там до късна есен. Селото се казва Божурец - на 1 км от Каварна. Имат там хубава голяма къща с голям двор и посрещат деца и внуци. Ние там ходим на плаж - плажът е девствен, няма народ, но... не знам това лято как ще бъде, защото там точно строят голф игрище и дали ще позволят преминаване newsm78 Ако не,ще съжалявам, че не се вдигнахме на протест като други селища в България. Ама въпросният прословут кмет на Каварна нали ни убеждаваше, че е направена страхотна сделка и добра инвестиция... Те май инвестират само в себе си!
О-о--оо, аз много се разписах! Стига толкова! Лек ден на всички!

# 88
  • Мнения: 3 326
Добро утро и от мен!
Цвете, нещо си го ударила на живот май.... 2 часа сутринта....ама добре че сватята стяга редиците , та да те видим и теб!
Хела, сега ще го търся това Божурец - че то лятото е на прага вече.... Но иначе ние имаме вила в планината на такова място като вашто селце... Хем е близо до града, хем е усамотено и спокойно. Страхотно е ! Последните години (3-4) щом Баткото свърши училище заминаваме за там и се връщаме чак на 10 септември...
Дидуш, tsveti__georgieva ми е скайпето ако искаш да ме аднеш... че и аз пия кафе самотна.... това за всички се отнася...по белите писти можеш да срещнеш моя Каро, той ходи на Ветровала със един учител и група от 5-6 деца...всеки ден.
Рениса, вашето звучи привлекателно за екскурзия на колко км от София сте? Видях го на картата , ама мащаба беше смотан та не можах да преценя.
Наде, купувала съм втора ръка дрехи,когато Сами беше малък и нямаше от кой да взимам. За съжаление не съм попадала на такива хубави дето казвате, но за игра... Обаче те китайските вече станаха на цената на втора ръка, и тъй като при нас не изтрайват много вземам от тях за игра... Иначе минаваме с 2-3 суичъра и 1-2 чифта дънки, щото в у-ще са с униформи...Пък ако нещо оцелее Кари го доизносва. Вече съм събрала на вилата... купища, пък и даваме на роднини и така...
Мимоз , браво накани се! Добре дошла значи...Радваме се че вече си тук! Да си по редовна... Hug
При нас - нищо ново. Треска ни тресе с новите ваксини...Поредната перачница на ЗК... ама не ми се говори щото...
Здрави сме слава Богу! Момето расте и хубавее...

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 09:57 от ClanG

# 89
  • Мнения: 639
Добро утро и от мен момичета  Hug,още малко и ще стане обед, ама за мен все още предстои сутришното кафе , за което благодаря на Мама Цоцоланка добре го е направила   Laughing.Неможах да разбера какво точно обсъждате за дрехите ,а ма и аз да се включа и да кажа ,че в нашите гардероби има дрехи от всякакъв произход.Купувам и от маркови магазини на разпродажби и от чужбина от намаленията и от втора употреба.Даже ги предпочитам последните ,пред стоки от Китай и Турция ,че дори и пред некачествени български стоки.

Виждам, разприказва ли сте се за Варна та да споделя ,че от 13 до 17 февруари ще бъдем с Естел в Св. Констонтин и Елена.Та ако иска някой от варненските мами да се видим , аз съм на линия.Много ми е важно да разбера и къде във Варна има Детски кътове разни ,където може детето да играе ,а мама и тати да вечерят спокойно?

Лилибон,теб със сигурност ще притесня за по едно кафе  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт