Хайде на театър - 11

  • 46 994
  • 769
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 190
Аз взех билети за "Нашенец" в Операта. Да видим там как ще е.

# 76
  • София
  • Мнения: 15 281
За съжаление, на датата на представлението в Операта имаме други планове. Та по-добре Зала 1 пред нищо.
Много харесвам Мариус. Мисля си, че толкова ще привлече вниманието ми, че изобщо няма да има значение къде го гледам.

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 08:14 от Vivi

# 77
  • Мнения: 485
Здравейте, някой знае ли къде мога да гледам "Тиква" с Димитър Живков?
Гладала съм "Живак" и съм очарована.

# 78
  • София
  • Мнения: 23 130
Не мисля, че се играе вече. Преди беше в Сатиричния.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 574
Имаме билети за Чамкория:-) Доста време има до постановката, но е много приятно и очакването.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 734
Пуснали са вече билетите за И все пак, животът е прекрасен, дори не виждам билети вече за първата дата. Не съм го гледала и мислех да взема, но се разколебах, заради цената на билетите - само на мен ли ми изглеждат малко прекалени цени от 60, 80 и 100 лв. за театрална постановка (в която все пак не участва Малкович, там знаем как е Joy)?

https://www.eventim.bg/bg/bileti/i-vse-pak-zhivott-e-prekrasen-s … 633563/event.html

# 81
  • София
  • Мнения: 23 130
При мен основният проблем е , че не мога просто да си харесам постановка и да отида да я гледам, когато я дават. Обикновено мога само в неделя или петък, ако е от 19.30 ч. Много е ограничаващо така. Grinning

# 82
  • Мнения: 188
Пуснали са вече билетите за И все пак, животът е прекрасен, дори не виждам билети вече за първата дата. Не съм го гледала и мислех да взема, но се разколебах, заради цената на билетите - само на мен ли ми изглеждат малко прекалени цени от 60, 80 и 100 лв. за театрална постановка (в която все пак не участва Малкович, там знаем как е Joy)?

https://www.eventim.bg/bg/bileti/i-vse-pak-zhivott-e-prekrasen-s … 633563/event.html
Аз успях да взема 2 Х 50 лв на нелоши места. Малко след това всичко свърши.

# 83
  • Мнения: 2 983
Интервю с Камен Донев за новата постановка "И все пак, животът е прекрасен": https://bnt.bg/news/premiera-na-i-vse-pak-zhivotat-e-prekrasen-n … 63B2338nGkJ2-6tE0

Премиера на „И все пак, Животът е прекрасен“ на Александър Морфов в „Театро отсам канала“

Александър Морфов поставя нова версия на спектакъла си “Животът е прекрасен” в “Театро отсам канала” с участието на Камен Донев и Рени Врангова. В спектакъла ще се включи и Албена Колева, както и нови актьори, които ще заместят титулярите от щатния състав на Народния театър. Постановката се казва “И все пак животът е прекрасен”. Премиерата е на 4 март.

"Аз съм много радостен, защото когато един актьор вложи цялото си сърце и любов в нещо, той го прави с вярата, че това ще продължи във времето. Спектакълът "Животът е прекрасен", докато се играеше в Народния театър, беше истински празник и аз не можех да преглътна, че този празник ще спре. Затова с общи усилия решихме това да продължи." Това сподели в студиото на "Култура.БГ" актьорът Камен Донев.

“Животът е прекрасен” беше на сцената на Народния театър от 2012 г. Но последно се игра през юли миналата година, когато Камен Донев съобщи в социалните мрежи по време на спектакъла, че спира да играе заради “безобразното, арогантно поведение на директора на театъра”.

"Наглите" са и в културата. Оказва се, че най-бездарните, най-некадърните, най-посредствените са най-нагли, искат да управляват и да казват кое как да става. И с един усмихнат, менторски, европейско-оформен благ баритон говорят за изкуство и за неща, от които не разбират."

Вижте целия разговор във видеото.

# 84
  • Мнения: 388
Странна ми е тази тайнственост около екипа. Някак си трудно бих дала 80-100 лв.за билет, ако не знам кои актьори играят и въобще какво ще гледам и дали бих искала да го гледам. Може да е на съвсем различно ниво от оригиналния спектакъл.

# 85
  • Мнения: 2 983
За мен също е непонятно, интересно ми е как ще преработят спектакъла така, че да пасне на сцената в Театро и въобще с какъв мащаб ще е, но не толкова, че да дам тези пари, за да го разбера като изненада, без почти никаква предварителна информация. Но аз и като цяло не съм голям любител нито на Донев, нито на Морфов, а за Рени Врангова да не говорим - тази жена или мяука, или крещи. Симпатична ми е, но не знам защо толкова я превъзнасят. Надявам се скоро да има повече информация и тогава може да помисля дали да дам шанс на новото представление.

# 86
  • София
  • Мнения: 23 130
Вчера гледах "Пролетно тайнство" в 199 и много ми хареса. Актьорите бяха чудесни, Невена Калудова ми отвя шапката в "Съгласие", но и тук е много добра. Малко недооценена ми се струва, а е чудесна актриса. И Силвия Петкова ме изненада много приятно. Финалната сцена беше удоволствие и за гледане и за слушане.
Оценка 5/5.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 734
Пуснали са вече билетите за И все пак, животът е прекрасен, дори не виждам билети вече за първата дата. Не съм го гледала и мислех да взема, но се разколебах, заради цената на билетите - само на мен ли ми изглеждат малко прекалени цени от 60, 80 и 100 лв. за театрална постановка (в която все пак не участва Малкович, там знаем как е Joy)?

https://www.eventim.bg/bg/bileti/i-vse-pak-zhivott-e-prekrasen-s … 633563/event.html
Аз успях да взема 2 Х 50 лв на нелоши места. Малко след това всичко свърши.
Тилда, чакаме да дадеш отзив после.

# 88
  • Мнения: 9 489
Имате ли отзиви за “Спанак с картофи” с Аръков и Ефремов?

Помня, че се коментираше постановката, когато се играеше от Мечките и ме е яд, че не успях да ги гледам тях, когато ни гостуваха и сега се чудя дали да я гледам с този състав?

# 89
  • Мнения: 1 817
Гледахме "Сирано дьо Бержерак" в Tеатър Българска Армия с участието на: Камен Донев, Ясен Атанасов, Луизабел Николова, Георги Къркеланов, Тигран Торосян, Владислав Виолинов, Владимир Матеев, Ели Колева.
Брилянтни актьори. Камен Донев наистина е една интересна, всестранноразвита личност и умее да плени публиката (да, говори бързо и на места не му чувах всичко). Постановката държи зрителя докрай. Класика с вплетени моменти от сегашно време. Разбира се имаше и много смях и много размисъл.
Младите актьори също са прекрасни и много се раздават!
Препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт