Отговори
# 195
  • Мнения: 731
Аз се опитвам да не чета спойлери , не че успявам.  Повечето са верни и това ми убива интереса . Петъците не ги чакам с такова нетърпение , като знам какво ще стане.

Рускините са чудят на Суна ,как може да не знае какво иска от такъв мъж ?!





Пипи , трябваше на постерите да я сложат , между двамата , за да сме подготвени /шега/. Така ни образуваха излишни нерви.
Тя се оказа по "главна" , от главната

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 12:06 от Kami_J

# 196
  • Мнения: 48
Здравейте !
Никой и нищо не може да ме накара да съжалявам  Пелин,както явно ще се опитат да направят сценаристите .Цели 14 еп.до тук е гледам бременна и в същото време не видях един нейн майчински момент,слушах желанието й за отмъщение ,видях интригите които плетеше ,за да се настани в Ялъто .Буквално гледах Пелин с възглавница .Няма как една жена в напреднала бременност ,да лъже ,че е бременна от някой ,а всъщност ,да е бременна от друг ,да плете интриги и да не получи някакво наказание ,заслужава си го.Съжалявам ,може да звучи грубо ,но когато правиш лошо ,при това целенасочено ,заслужаваш същото.Аз в Пелин не видях жена очакваща с нетърпение бебето си ,нито един момент на любов към бебето ,което носи под сърцето си,както трябва да бъде ,аз видях една бременна озлобена жена ,мислеща само за отмъщение ,изпълнена с отрова и използваща това невинно създание,за постигане на целите си.Тя сама отрови плода си 😞поставяйки себе си на първо място
Не ме интересува ,защо се маха Буче ,но се радвам 😉наистина вече ,да си ходи по живо ,по здраво ✌Абсолютно излишно и беше присъствието във втори сезон.С  връщането й окипазиха целият сериал ,а можеха да напишат толкова други интересни неща ,пак можеха да разделят Сейфер,но не по този ужасен начин ,но нали искат да се пише ,само за любовницата това е резултата.
Взеха да развалят и образа на Серайн ,като ми е пишат ,като памук ,чак глуповато .Превърнаха е в гъба за попиване на сълзите на Ферит ,заради Пелин ,сори но ми е too much .В последният фраг ,Ферит прегръща Сейран ,а нейните очички са толкова безчувствени вече ,много ми е мъчно за нея😞
Ферит може да има добро сърце ,да е готов да помагне на всички (с изключение на жена си ,както видяхме последните епизоди)Син ,който е готов на всичко ,за да спаси баща си ,но акъл няма това момче .Пази Боже да ти е зет или мъж .С кеф да го “праснеш “(много ми е болно ,че така му развалиха образа,едвам го изтрайвам 😂,като вземе да се пъни  и нагрубява Сейран,ми се вдига кръвното )Бих казала ,че ако синът ми  е като Ферит много бих се срамувала от постъпките му ,спрямо жена му и лично бих й помогнала ,да бяга с 200.Дори и със сина си винаги гледам да съм обективна и справедлива и казвам всичко безпристрастно ,не мога да кажа на черното бяло ,само защото ми е син .
Както и да гледам сериала Ферит е едно,Мерт друго .Мерт ,който харесвам много (синът ми е на годините на Мерт и са една зодия с 3 дена разлика😉) и Ферит ,който не понасям вече 🤣🤣🤣.Сейран ,която подкрепям и съжалявам 😞и Афра на която се възхищавам😻

# 197
  • Мнения: 1 010
Има озет и снимки за еп 57

# 198
  • Мнения: 445
Няма отърване от тази физиономия... навсякъде е 🤣🤣🤣🤣

# 199
  • София
  • Мнения: 1 962
Дори и да тръгнат в посока да избелят образа на рибата, ако я махат, никой няма да й съчувства. Точно обратното, купон и фойерверки Joy
До колкото виждам от резюмето ще има интрига със Суна.

Гюлгюн май ще се помири с Орхан, за съжаление


Чакам си утре сцените със Сейфер, явно и на кафе ще ходят след спасяването на горката риба....

# 200
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913
Резюме 57 епизод

Ферит не иска да повярва, че детето е от Сертер, и се опитва да научи истината от Пелин, за да премахне съмненията си. Сейран не желае Пелин, която се готви да роди детето си, да бъде подложена на такъв натиск, и въпреки всичко се опитва да я подкрепи. Сейран се чувства в задънена улица, след като е принудена да приеме условията на баща си в замяна на оттегляне на обвинението си. Орхан си навлича големи неприятности в затвора, докато чака добрите новини от Казъм, за да си върне свободата. Объркана от казаното от Фикрие, Суна се вкопчва в една мечта, която пази дълбоко в сърцето си. Сертер смята, че детето може да е негово, и повдига въпроса пред Халис Ага. Това развитие на събитията слага началото на критичен период за Пелин и нейното бебе.



Heart EyesHeart 🧿

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 12:52 от Reni 🧿

# 201
  • Мнения: 827
"Сейран не желае Пелин, която се готви да роди детето си, да бъде подложена на такъв натиск, и въпреки всичко се опитва да я подкрепи."

Това ме уби.😆 Ферит иска да знае, Сейран не иска, все едно не го напусна и започнаха подготовка за развод точно заради потенциалното бебе...

# 202
  • Мнения: 22 193
Сейран, въпреки всичко, ще подкрепи една бременна жена. Хамсия ли е, или скумрия, бременна жена.
Да, погледнато отстрани, изглежда нелогично и смешно, но такава си е Сейрошум беним Heart
Тъй де, злобната и завистлива Сейран Stuck Out Tongue Winking Eye

Резюме 57 епизод

Скрит текст:
Ферит не иска да повярва, че детето е от Сертер, и се опитва да научи истината от Пелин, за да премахне съмненията си. Сейран не желае Пелин, която се готви да роди детето си, да бъде подложена на такъв натиск, и въпреки всичко се опитва да я подкрепи. Сейран се чувства в задънена улица, след като е принудена да приеме условията на баща си в замяна на оттегляне на обвинението си. Орхан си навлича големи неприятности в затвора, докато чака добрите новини от Казъм, за да си върне свободата. Объркана от казаното от Фикрие, Суна се вкопчва в една мечта, която пази дълбоко в сърцето си. Сертер смята, че детето може да е негово, и повдига въпроса пред Халис Ага. Това развитие на събитията слага началото на критичен период за Пелин и нейното бебе.[/i]


🧿

🧿

# 203
  • Мнения: 731
Според мен , те не се разделиха заради бебето , а заради лъжите на Ферит. Заради това че криеше , тичаше да целува корема `и , разхождаха се по моловете ,домъкна я в имението тайно .... Добре , че Сейран не разбра , защо плачеше ,когато омъжваха Пелин. Отиди че доказвай , че плачеш само за сина си. В същото време , мечтаеш за дете  със съпругата си в леглото. Наглост ! В момента на Ферит му е по-важно дали детето е негово , отколкото на Сейран. За нея лъжата си остава , съмнението на Ферит че е негово си остава , значи е бил с Пипи. Пипи  е първо проблем на Ферит   и после на Сейран.
Сейран вече втори път помага на Орхан. Първия път се отказа от любовта си , заради това , че той я помоли да спаси Ферит. Сега ситуацията е обратна - Ферит моли за Орхан. Това момиче е бетон направо . Как издържа не ми е ясно. Прав беше Кязъм , като каза на Ферит , че Корхан и съсипаха живота.
Чудя се , как ли са се оправяли  Корханови без нея ?! Тя направо ги е осиновила всички, начело с Халис. Добре че беше Сейро , да му отвори малко очите. Истината обаче много боли , затова не може да и прости.

Време е за психиатър. За всички. Но най-спешна  е Суна.

ПП  Гюл и тя се гушка в Орхан. Ами , заслужава си съдбата.

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 13:51 от Kami_J

# 204
  • София
  • Мнения: 1 962
Скрит текст:
Сега пак чета за тази целувка в 58-ма серия. Сейран и Ферит се скарват в колата заради статистката и новия. Това се случва пред болницата. Тогава се целуват, а Суна ги вижда.
За мен важното е Сейран да му каже за балона, да му видим физиономията и реакцията.

# 205
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🫠

# 206
  • Мнения: 1 191
https://https://www.facebook.com/share/r/XNFgGEqtywKwt8Yk/

Обожавам това изпълнение, докосва душата.

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 15:34 от Катерина49

# 207
  • София
  • Мнения: 30 211
Мише  , има и още Grinning
 
Скрит текст:
Акин ли е,  Акън ли е , ще  придружава Сейран в болницата докато ражда/умира  нашата придворна дама  Ще я  утешава  докато тя  си спомня разговора с Ферит за деца Нивеята и тя ще цъфне за разкош Халис ще дава интервюта
 

Скрит текст:
Сейран видя Нивея и Ферит в болницата Нямаше нужда от  безсмислена  сцена с клоуна
Излезе накрая , че да има СейФер трябва да умрат и Пела и бебето FlushedGrin

Щом ще има сезон 3 Афра и Мерт са приели вече То без тях няма как да има

Шегуват се в ТТ , че Пела щом от морето излезе  , какво и пречи и от пръста да възкръстне То , черен хумор , ама край няма тази нелепа история
Е, не! Всичко живо е в болницата. Само Орхан в пандиза.

Какви са тези дивотии?
Скрит текст:
Какво търси Сейран на раждането на бебето на Ферит и Пелин, а още повече пък Акън като какъв ще я успокоява и за какво? Драмата е по оста Пелин-Ферит и техните родители. Все пак Пелин и Ферит губят дете (за Ферит не е ясно), майката на Пелин- дъщеря си, а Гюлгюн да утешава сина си. Това са пряко потърпевшите.

# 208
  • Мнения: 230
Да се включа отново, че останах в публиката, но като идва дума за Пипи, не мога да се сдържа. Тя се оказа доста плодовита, не знам колко време беше заложено да има връзка със Сертер, но бързо е станало това бебе, ако е негово. И той много сигурен, и Ферит и той. Мъжете явно знаят какво са правили, щом са толкова уверени.

# 209
  • Мнения: 35
Диди , благодаря за прекрасната тема !
 Та какво чета , Сейран ще спасява Пело ?!  Те голяма самарянка ще я изкарат .  Все пишехме за голямото сърце на Ферит , сега е ред на Сейран. Ако не е бебо/надявам се заради него да е склонила/  , бих я оплюла яко , ама... Тя като спасителен отряд  , спасява Орхан , сега и Пело е на ред, после и Ифа може да и` падне на колене за нещо. Нея кой ще я спасява обаче ? По -точно, нея я спасяваха "дишайки" , когато имаше най-голяма нужда от Феро. /след хапчетата/. То бива да я изкарват добра , ама това граничи с глупост нейното. Що да не опропастят и нейния образ ?!

И понеже си падам много по сентенции и разни там мисли  , ще  напиша само :

"Ако с добро накажеш враговете, с какво ще наградиш приятелите си?    Конфуций



И пети сезон да има , ще мрънкам и пак ще гледам ,само заради сладурите.
И аз като вас

Общи условия

Активация на акаунт