Нова седмична темичка 5.02/11.02.2007

  • 7 226
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Здравейте мили мои

...миналата седмица цялата мъжа дружина бе в къщи - както и днес де и не остава време за писане, но ВикО утре отива на ясла  Sunglasses
Цяла седмица се борим с грипа, накрая се наложи АБ, че дори и на Мишето изписаха Tired
Днес дечицата ми вече са по-добре и се надявам повече да не се разболяват Hug

Сонитка, аз залагам на МЛАДЕЖ че те всички май само Принсеска ти пожелават, ама ако искаш и аз ще го направя Hug

МамЧе Б - радвам се, че ГоГича е по-добре, а ти как си - как я караш там.
Надявам се да ни зарадваш някой ден с хубавиТе си снимки  bouquet

Джорджетка - милата ми тя  Hug Влюбена гълъбичке - радвам се за теб

ЗвездОлинка, как си? Похапвай си и си спи сега на воля Wink
Целувки от мен за футболисТа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лека, спорна, красива и Влюбена седмица на всички Ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 610
Привет! Laughing
 Mr. Green Само аз ли недовиждам или живея в  друго измерение, но не сме ли февруари месец  Rolling Eyes ? Защо темичката ни е ноемврийска?  newsm78
Сонитка накрая да кажеш кой е познал, но като гледам май сме всички в розов цвят.  Mr. Green
Но ми се струва, че е така, понеже свързвам хората с цветове. И никовете също. Примерно сонита ми е много розов  ник. Дано не ви звучи откачено. Звезди винаги е била тъмно синьо, джорджи е светло синьо, а калида е черно.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добър ви ден, мацки!

Сонита, мъж предлагам аз!  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 017

Риен  Hug  Heart Eyes Сега трябва да се е оправило измерението  Wink Сори  Crazy Heart Eyes И да ти кажа, и аз си представям дружките тук със цветове  Heart Eyes (Звездичка ми е оранжева, Джорджи морско синя, Дидка хубаво розова чЕрвено, Калида е бургундско чЕрвено...Балалайка ми е зелена...и така  Heart Eyes)

Сърфлайн, ами такива са си зимните температури, 30 е малко пресилено, ама си го има винаги. Оплакваме се като е повечЕ от 2 3 седмици  Laughing ИначЕ през истинската зима си е 10/15/20 под нулата...най забавно е като след седмици с минус 25/30, на минус 15 ходим без ръкавици и Шапки, Щото е приятно топличко  hahaha

Дидкаааа  Hug Heart Eyes Hug ЩЕ пусна аз снимки, тези дни  Party

Сонитка, ти Ще го почустваШ бебока, какъв Ще е...аз поне така си мисля, чЕ мама си "знае"...На Звездичка така и казах, и ето, чЕ познах  Wink А иначЕ ако искаШ много девойка, ами сигурно такава и сте сътворили  Hug

Джорджи, и аз като теб, гледай как я обърках Риен... Hug А пък съм сигурна, чЕ Ще имаШ не един Свети Валентинов момент и тази седмичка, така чЕ... празнувай отсега Heart Eyes КАкво ти ангажира времето тези дни, та 5 работи наведнъж върШиШ? (аз като съпричАстна, на съЩото дередже, та да попитам  Crazy)

Звезди, не успях да прочЕта изобЩо предиШната седмична, ама се сетих от тази, чЕ момчЕнце е на път  Hug Heart Eyes Hug  

# 19
  • Мнения: 3 388
Виждам, че залаганията се вихрят с пълна сила  Mr. Green Благодаря ви за предложенията, момичета  Hug
Засега резултатите за 5 момиче, срещу 2 за момче  Wink


Сонитка, ти Ще го почустваШ бебока, какъв Ще е...аз поне така си мисля, чЕ мама си "знае"...На Звездичка така и казах, и ето, чЕ познах  Wink А иначЕ ако искаШ много девойка, ами сигурно такава и сте сътворили  Hug



Мама Б, аз го чувствам ту момченце, то момиченце  Crazy Мъжо и той така. Иначе и двамата искаме госпоЙца  Wink В крайна сметка само се надяваме да е живо и здраво, това е най-важното.

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде и от мен един ден ден Hug Heart Eyes
Сонитка, мьж от мен Peace

хич не можах да прочета предишната тема....сега ще видя дали ще стане.....днес всичко отиде ooooh!, имахме час 3а фи3ьор с малкия, че косата му е в очите, а той реши да спи....3драве да е....сама ще го подстрижа Crazy....

Риен, мен в кой цвят  ме виждаш Wink

Мама В, бьр3о о3дравяване  Hug Heart Eyes
Дидката, и при теб така при твойте мьже  Hug Heart Eyes

отивам да чета ( ако мога Rolling Eyes )

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
весела и спорна седми4ка и от мен !
 като видях кафенцето на сонитка така ми се допи следобедно 4е ти4ам да си правя (с белис-4е  Wink )
сонитка от мен за залаганията един юнак - като гледам какво мом4енце си сложила на ленти4ката  Wink
Диди4 да се оправят мъжлетата ти и вси4ко наи-добро  Hug отдавна не те бях "заси4ала " из форума

# 22
  • Мнения: 5 475
Най-после да зацепи форума... Praynig Peace
  не знам какво му става в последните седмици... Rolling Eyes
 
 surfline готвя изненада за свети Валентин,то оттам и объркването сутринта... Wink  bouquet
 
 Майче Б заела съм се с няколко проекта ,дано поне един да има успех!Засега ги пазя в тайна,като има положителен резултат ще черпя. Peace
 
 Риен и Майче Б-Хареса ми асициацията с цветовете, а синия цвят е един от любимите ми !Аз го свързвам с  необятното и просторното! Peace
 
 Дидке ,да нацункаш малките мъже!  Heart Eyes  bouquet
  newsm78 Лятото като дойдем с Масимо ще гледам да наминем през Сливен да ви видим на живо!  bouquet

ХулигАнче и аз съм с кафенце в ръка.. Wink Hug
 

 
 

# 23
  • Мнения: 2 254
Сонита и аз казвам момиче Simple Smile
  Калида,Джоджо е добре вече -пу-пу...

# 24
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
А добра ви вечер.
Ние се върнахме от океана още миналия понеделник, ама пуст мързел, само ви чета. Та 2 жени с 4 деца в тропика е "не благодаря". Т'ва дето го бяхме взели си правеше к'вот си ще Sad Ама нека де, лично на мен да ми е за урок. Естествено мочищата изолираха Ина и тя в неделя вечер се оказа с 39 г. температура, без нищо друго. Предадох се и дадох лекарство, след 20 мин спеше доволно, обачееее Марти реши, че ще беснее на сън, вие, тръшка се, не иска на ръце, не иска легнал. 20 мин кошмар, приличаше на найт терор, ама ми се вижда малък за това. Та на другия ден баща им беше изстрелян в ранни зори на работа, за да тръгне към 3-4 към океана. Деня беше кошмарно горещ, и Марти като заспа на обяд с много зор и за пръв път от както бяхме отишли, направи нощното изпълнение. Съответно баща му тръгна на секундата да ни прибира, към 3 часа, направо летяхме към колата, с купчините багаж. В 5 си бяхме на хладно, доволни, всички спаха прекрасно на хладно в колата. Мда оцених аз къде живея, много ми е прекрасно без океан, е оки де, не без океан баш, ами без "прекрасното време" съчетано с деца. Значи в тоз поя, в басейна /на плажа няма чадъри/ с деца /ако има слънце/ можеш да седиш максимум до 11, после до 4 няма мърдане, ако климатика в стаята ти не е ок, става чудо.
Айде стига ви толкова.
На всички празнували, честито на патерици, да са много щастливи.
Момчищата на мама Б и Дидка да оздравяват.
Мамо Б, искам -30 на заем, туку виж завалял сняг и при нас.
За Сонита съм в чуденка голяма, но ще кажа момче. Аз и двамата си ги знаех какво са.
Хулиганчеее, не се сърди, ама съм голяма заспа, дойде картичкато, точно преди коледа. В къщи беше купон, и ми завидяха всички за тази прекрасна изненада, обещавам да се реванширам.

# 25
  • Мнения: 1 242
Весела февруарска седмичка и от мен! Wink

Леко обаче November rain си припявам Mr. Green

На сонитка солидарно ú предвиждам да стане свекърва.

Бързо оздравяване на разболелите се Peace

# 26
  • Мнения: 2 254
 И аз се стряскам от датата на темата,но после ми става два пъти по-хубаво ,че си е февруари и скоро ще дойде пролетта, тра-ла-ла-лалала.....

# 27
  • Мнения: 1 610
Вие оставете , че датата не отговаряше , ами такава седмица от 5ти до 11ти ноември няма тази година..т.е. и годината не отговаря.  Laughing
Ей, поне да има с какво да се забавляваме Joy Joy
Ей, амейче, ами ти може да си голямо бяло шоколадче, но на мен си ми В тъмно кафяво като тъмен шоколад 55 % , естествен оксидант.  Heart Eyes това сигурно заради цвета на косите ти.
сърфлайн ми е бежова, мамунката червена като предишния аватар

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Вие оставете , че датата не отговаряше , ами такава седмица от 5ти до 11ти ноември няма тази година..т.е. и годината не отговаря.  Laughing
Ей, поне да има с какво да се забавляваме Joy Joy
Ей, амейче, ами ти може да си голямо бяло шоколадче, но на мен си ми В тъмно кафяво като тъмен шоколад 55 % , естествен оксидант.  Heart Eyes това сигурно заради цвета на косите ти.
сърфлайн ми е бежова, мамунката червена като предишния аватар


иха, само в такьв цвят не сьм била Crazy....ще се пробвам с него и нещо в бяло Wink, поне да го докарам смесен шоколад Joy....много ми хареса, данке  bouquet  bouquet  bouquet





# 29
  • Мнения: 7 430

 Дидке ..
  newsm78 Лятото като дойдем с Масимо ще гледам да наминем през Сливен да ви видим на живо!  bouquet

Непременно ще ви чакаме Hug Hug Hug
Е, сега ще мисля вече за лятото

ХулиганЧе, как е малката Принцеска, а ти  bouquet

Мам Б - много хубав цвят си ми дала Heart Eyes Hug
Направо понякога си мисля, че се вманиачавам в този ЧЕРВЕН цвят Sunglasses
Надявам се вече ГоГи да е добре

Амейка, да нацелуваш рошавия Шоки - и ние миналата седмица водихме Вико да го подстригват Wink

Звезди   Hug

Лека нощ   bouquet

Къде изчезнаха Ели и Калида newsm78



Общи условия

Активация на акаунт