Пазаруване от Fashion days - тема 6

  • 19 365
  • 185
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 633
Здравейте. Знам, че темата е дискутирана многократно, но какви са ви впечатленията от обувките в сайта? Оригинални ли са? Поръчах си маратонки Puma от естествена кожа, пристигнаха за 3 дни от Румъния. Изглеждат добре, но очаквах да пристигнат в кутия на Puma, a не в кутия на Fashion days. Харесват ми, но са ми малко големи и не знам дали няма да отпуснат още предвид, че са от естествена кожа. Ако реша да ги върна, бързо ли възстановяват парите? Това ми е първа поръчка и не знам какво да очаквам. Куриерът дава ли някаква бележка, че е приел стоката или ги връщаме на доверие?Simple Smile

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 252
Кутията е ФД, защото вероятно са връщани и оригиналната е била смачкана/скъсана.
Оригинални стоки продават.

# 62
  • Мнения: 3 155
И според мен са оригинални, при мен винаги са идвали в кутия на съответната марка

# 63
  • София
  • Мнения: 2 633
Кутията е ФД, защото вероятно са връщани и оригиналната е била смачкана/скъсана.
Оригинални стоки продават.
Изглеждат непробвани, но може да са върнати от внимателен купувач:)) И тази кутия е малко скъсана. Явно е видяла зор при транспорта.

# 64
  • Мнения: 634
Здравейте. Знам, че темата е дискутирана многократно, но какви са ви впечатленията от обувките в сайта? Оригинални ли са? Поръчах си маратонки Puma от естествена кожа, пристигнаха за 3 дни от Румъния. Изглеждат добре, но очаквах да пристигнат в кутия на Puma, a не в кутия на Fashion days. Харесват ми, но са ми малко големи и не знам дали няма да отпуснат още предвид, че са от естествена кожа. Ако реша да ги върна, бързо ли възстановяват парите? Това ми е първа поръчка и не знам какво да очаквам. Куриерът дава ли някаква бележка, че е приел стоката или ги връщаме на доверие?Simple Smile
Аз заявих връщане във вторник сутринта, след 10 мин ми звънна куриера.Дал е бележка на детето за върнатия артикул.На другия ден парите бяха в сметката.Изключително бързо ми се стори и това ми хареса.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 633
Аз заявих връщане във вторник сутринта, след 10 мин ми звънна куриера.Дал е бележка на детето за върнатия артикул.На другия ден парите бяха в сметката.Изключително бързо ми се стори и това ми хареса.
Бързо е наистина. Благодаря за информацията! Малко ме е яд, защото маратонките наистина ми харесват, а се налага да ги върна:(

# 66
  • Мнения: 3 215
Някой има ли опит с маратонките на Pepe Jeans? Отговарят ли си номерата?

# 67
  • Мнения: 3 155
Аз имам един чифт, моя си номер са така че за мен си отговарят

# 68
  • Мнения: 1 114
Здравейте. Знам, че темата е дискутирана многократно, но какви са ви впечатленията от обувките в сайта? Оригинални ли са? Поръчах си маратонки Puma от естествена кожа, пристигнаха за 3 дни от Румъния. Изглеждат добре, но очаквах да пристигнат в кутия на Puma, a не в кутия на Fashion days. Харесват ми, но са ми малко големи и не знам дали няма да отпуснат още предвид, че са от естествена кожа. Ако реша да ги върна, бързо ли възстановяват парите? Това ми е първа поръчка и не знам какво да очаквам. Куриерът дава ли някаква бележка, че е приел стоката или ги връщаме на доверие?Simple Smile
Носила съм 3-4 чифта на Пума и за съжаление винаги са ми били големи, явно така си вървят номерациите. Относно стоките във ФД - никога не съм имала съмнение за оригиналност, а относно кутиите за обувки - няколко пъти съм получавала такива в неоригинални кутии (тоест в кутия на ФД), не го отчитам за проблем. От Aboutyou също ми се е случвало, явно си има причина.

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 15:50 от ForestFairy13

# 69
  • Мнения: 2 345
Много сладки детски Nike за нищо пари
https://zhy79.app.goo.gl/UbVnZAYgyZJAwhuK9

# 70
  • Мнения: 288
Някой да има отзиви за маратонки/ кецове на levi's, дали си отговарят размерите, удобни ли са и тн..

https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A2%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D0%B … evi-s-p6015516-1/

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Някой да има отзиви за маратонки/ кецове на levi's, дали си отговарят размерите, удобни ли са и тн..

https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A2%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D0%B … evi-s-p6015516-1/
По принцип марката си отговаря.

# 72
  • Мнения: 273
Здравейте, следя някои артикули от известно време, но не се появяват налични размери. Появява ли се нещо след като е било изперпано.
Как са номерата на trendyol отговарят ли си? Устройва ме ако са леко уголемени Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 114
Здравейте, следя някои артикули от известно време, но не се появяват налични размери. Появява ли се нещо след като е било изперпано.
Как са номерата на trendyol отговарят ли си? Устройва ме ако са леко уголемени Simple Smile
Появяват се, но не винаги. Обикновено става така, когато е било върнато, може би. И аз съм имала такива неща в любими, някои не са се появявали, други - да.

# 74
  • Мнения: 2 345
Здравейте, следя някои артикули от известно време, но не се появяват налични размери. Появява ли се нещо след като е било изперпано.
Да, на едни маратонки се чудих, бяха добре намалени и след 2-3 дни чудене, моят номер изчезна. Имаше в друг цвят, но на двойна цена, над 200 лв. След още 4-5 дни, се появи отново моят номер на намалената цена. Опасявах се да не са връщани много пъти, но не - перфектни бяха и очевидно не пробвани дори.

Общи условия

Активация на акаунт