blago.pazardjik.com

  • 8 296
  • 270
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 577
Момичета, пак да кажа за сряда - от 12 часа сме при полякинята!!!
Ще донесем договора за членство да го видите, и ще обсъдим кой какво и как.


Но ако сме си само с Ели - ние се виждаме и чуваме често! Та за това  - кажете си отрано!!!

Ето снимки и от днешното посещение в приюта:
http://snimka.bg/album.php?album_id=102822&photo=22

За сега това е!

# 46
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Надявам се в сряда да съм достатъчно добре, за да дойда и аз. И оговора искам да видя, и вас Heart Eyes!

# 47
  • Мнения: 186
Ще гледам да дойда и аз в сряда, ще донеса две торби дрехи за по-големи деца.Ще потърся и пантофи, имах на тавана чисто нови.Децата са радостни от посещението ви,  браво момичета!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 511
В сряда съм на линия!
 Grinning
Снимките ми напълниха сърцето.... Blush ....

# 49
  • Мнения: 1 938
Ели,
днес докато бях на разходка с Йоана ми се обади една мама, на която някога някъде съм била казвала, че събираме дрешки за децата от домовете. Та мамата иска да се включи. Приготвила е дрешки за деца до 3 годинки. Дадох и номера на твоя GSM (надявам се че не съм сгрешила  Embarassed).

# 50
  • Мнения: 1 072
На някой млад татко няма ли да ми дадеш Ди Си Ем-а???  Mr. Green

Щом иска да се включи, добре дошла е.

# 51
  • Мнения: 2 577
На някой млад татко няма ли да ми дадеш Ди Си Ем-а???  Mr. Green

Щом иска да се включи, добре дошла е.


И аз искам на млад татко!!!
Даже си мисля да основем Движение на българските татковци newsm78 #2gunfire

# 52
  • Мнения: 1 938
Ей, я не се плясосвайте! Mr. Green Пекна малко слънчице и ви разбълбука хормоните. Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Не отклонявайте взор от благородната кауза! Hug

# 53
  • Мнения: 1 072
Ей, я не се плясосвайте! Mr. Green Пекна малко слънчице и ви разбълбука хормоните. Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Не отклонявайте взор от благородната кауза! Hug

Слушам 

# 54
  • Мнения: 2 577
Ей, я не се плясосвайте! Mr. Green Пекна малко слънчице и ви разбълбука хормоните. Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Не отклонявайте взор от благородната кауза! Hug
newsm78
и с хормони и без хормони нали знаеш - полезното с приятното! rotfImao

# 55
  • Мнения: 2 577
Момичета, ще намерим временно решение за децата  от приюта.
Овне предложи да изпрати тарлъци.
Мисля, че идеално ще свърши работа за детското краче един топъл шушон. Още повече, че те скачат и играят и това няма как да им пречи или да им пада от крачетата.
Мисля си за джапанки за по-нататък - хем ще джапат лятото, хем ще ги ползват за баня, хем ще ги ползват и за чехли дори с тарлъците да са обути...
За сега - тарлъци - за другото като се съберем в сряда да мислим...

# 56
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моми4ета,с БДЖ стават бавно нещата и още не сме пускали памперсите CloseВ бебешкият би трябвало да са полу4или лекарствата,утре ще звъня Wink

какви търлъци то4но трябват newsm78

Ще идва ли някоя от вас скоро в София?

# 57
  • Мнения: 2 577
Памперсите - когато дойдат - не  ехрана да се развалят baby_neutral
За тарлъците - с Овне сме уточнили, децата са около 10-годишни , мисля, че това е добро решение

# 58
  • София
  • Мнения: 1 511
Ще идва ли някоя от вас скоро в София?

Аз!  Laughing
В събота или неделя ще ми монтират кухнята,така че съм на линия в Софето!Но няма да мога да мръдна от апартамента!Ако е възможно ти да ме посетиш или знам ли?! newsm78 Да се разберем нещо,а?!   bouquet

# 59
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще идва ли някоя от вас скоро в София?

Аз!  Laughing
В събота или неделя ще ми монтират кухнята,така че съм на линия в Софето!Но няма да мога да мръдна от апартамента!Ако е възможно ти да ме посетиш или знам ли?! newsm78 Да се разберем нещо,а?!   bouquet

звънни ми в петък да се разберем нещо Praynig
0888 849803

Общи условия

Активация на акаунт