"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 31 661
  • 815
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 8
Здравейте!
Първи ден от закъснение съм
Днес направих тест на престо , ще прикача резултата - има видима втора бледа черта, излезе веднага
Въпроса ми е - кога да отида на лекар? Не знам дали не е прекалено рано,ако е тази седмица.
Да отида ли и на кръвни и на гладно ли се прави изследването?

# 451
  • Мнения: 317
10-15 дни след закъснение може да се отиде на лекар. Иначе ако имате предвид кръвен тест за бременност - не е нужно да е на гладно, хубаво е да се повтори на 48 часа. Сега веднага някой ще ме нападне, че не е нужно при такава 2ра черта, но който си е патил се застрахова.
Тихичко честито 🍀
Здравейте!
Първи ден от закъснение съм
Днес направих тест на престо , ще прикача резултата - има видима втора бледа черта, излезе веднага
Въпроса ми е - кога да отида на лекар? Не знам дали не е прекалено рано,ако е тази седмица.
Да отида ли и на кръвни и на гладно ли се прави изследването?

# 452
  • Мнения: 86
Здравейте, скъпи мами и бъдещи мами… Имах биохимична бременност миналия месец, за жалост до 4+0 ( кървенето започна от 7-ми до 10-ти март). От тогава нямам цикъл и реших да направим едномесечна пауза от следене на ову и тнт… Продължих да си пия фолиевата. Цикълът ми е 24 дни. Днес вече е 26-ти ден… За всеки случай направих тест днес - само че не с първа урина… Мислите ли, че е възможно да се случилото чудото? ♥
Положителен е. Честито❤

# 453
  • Мнения: 23
Пуснах кръвни- хцг и прогестерон. Направих и втори пиклив току-що, който също е позитивен. Дано Бог този път е мен ( а и с всички жени, които чакат тази благодат!)
Здравейте, скъпи мами и бъдещи мами… Имах биохимична бременност миналия месец, за жалост до 4+0 ( кървенето започна от 7-ми до 10-ти март). От тогава нямам цикъл и реших да направим едномесечна пауза от следене на ову и тнт… Продължих да си пия фолиевата. Цикълът ми е 24 дни. Днес вече е 26-ти ден… За всеки случай направих тест днес - само че не с първа урина… Мислите ли, че е възможно да се случилото чудото? ♥
Положителен е. Честито❤

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 17:29 от Mo36

# 454
  • Мнения: 4
11 дни закъснение , как да го разбирам положителен ли е или не ??

# 455
  • Мнения: 111
11 дни закъснение , как да го разбирам положителен ли е или не ??

Положителен е, но или не ви е редовен цикъла и нямате 11 дни закъснение, или имате късна овулация или чертата е бледа. Simple Smile
Аз бих пуснала кръвен тест и още един след 48 часа, за да видя как се удвоява.
По принцип 14 дни след закъснение се ходи на първи лекар да види дали всичко е ОК.

# 456
  • Мнения: 1 502
Момичета, имам един страшно глупав въпрос. Извинете ме предварително!

Ако направя кръвен и прогестерон и втория е нисък, какво би следвало да се направи от там насетне?

Пожелавам на всеки успех и да види двете черти скоро, както и аз.

# 457
  • Мнения: 793
Консултация с АГ и утрогестан вагинално. Може и друг вид медикамент, но утрогестанът е най-близък до естествения прогестерон. Успех!

# 458
  • Мнения: 111
Момичета, имам един страшно глупав въпрос. Извинете ме предварително!

Ако направя кръвен и прогестерон и втория е нисък, какво би следвало да се направи от там насетне?

Пожелавам на всеки успех и да види двете черти скоро, както и аз.
Ако кръвния е + и имате нисък прогестерон - консултация с АГ по най-бързия начин.

# 459
  • Мнения: 1 415
Михаела Галинова 757978 , по-скоро ми изглежда  отрицателен. Имала съм такава втора черта, но излезе доста след 10-тата минута. Повторихте ли теста днес? Може да пуснете кръвен. Иначе преди първата бременност имах задържан фоликул и 10 дневно закъснение. Наложи се да предизвикаме цикъла. На следващия месец бях бременна. Успех!

LieToMe , какви са резултатите от теста и имате ли положителен кръвен тест за бременност ?

# 460
  • Мнения: 55
Здравейте момичета бях писала преди седмица имах чхг 535 последен цикъл 26.02 и днес бях на доктор каза че има Бременност но не се вижда още и ме вика пак в петък . Има ли подобно преживяване ? И да се притеснявам ли ?

# 461
  • Мнения: 1 415
Колко дни закъснение имате?

# 462
  • Мнения: 55
Колко дни закъснение имате?
9дни

# 463
  • Мнения: 1 415
Рано е, за да се види хубаво трябва да минат поне 14 дни.

# 464
  • Мнения: 55
Рано е, за да се види хубаво трябва да минат поне 14 дни.
Ами надявам се сега на моя глава ще си пусна пак кръвен на 28ми беше 535 сега ще видя колко е .

Общи условия

Активация на акаунт