"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 31 729
  • 815
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 416
Nikolaeva66 , не искам да те плаша, може и да няма нищо притеснително, но наистина е добре да направиш втори, защото из горните постове при някои момичета на 10-11- ти ден от овулацията имат доста по-висок резултат. Успех! Чакаме да споделиш резултата.

# 691
  • Мнения: 111
Здравейте!
Не знам към кого да се обърна за това пиша на вас!
Та въпросът ми е:
Пих противозачатъчни ЛИНДИНЕТ 30 изпих първата опаковка и направих почивката от 7 дена, после започнах втората опаковка и изпих само първото хапче от нея това се случи на 22.04 но след това заминахме на почивка и ги забравих.
Със приятелят ми правихме секс на 24.04 и той свърши в мен.Нямаше от къде да си купя други хапчета или нещо за спешни случай! Сега съм много притеснена!
Възможно  ли е да съм бременна!!!
По принцип на 24.04 би трябвало да ви е 3-4 ден от МЦ и не би трябвало да има за какво да се притеснявате, но все пак сте правили секс без предпазни средства и шанс винаги има.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 333
Шанс винаги има, но после недей да започваш прием в този цикъл. Ще си объркаш организма.

# 693
  • Мнения: 9
МЦ беше на 18.04 до 21.04
Изчаках да започна новата опаковка от противозачатъчните и после се случи това.
Значи последното хапче от първата опаковка беше на 14.04, направих почивката която е седем дена и на осмия започнах втората на 22.04 но само първото хапче съм изпила. После не посмях да ги продължа понеже ако съм бременна не искам да навредят на бебето.
Но според мен е много рано да направя тест.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 11:23 от Vibo

# 694
  • Мнения: 25
Ами като цяло и плантацията се извършва от 6 до 12 дена.. Днес ми е 12-тия ден.. Възможно е по-късно да се е изплантирало (тоест на 10,11 ден), преди това всички тестове бяха напълно отрицателни.. Утре ще направя друг кръвен, надявам се всичко да е наред..
Nikolaeva66 , не искам да те плаша, може и да няма нищо притеснително, но наистина е добре да направиш втори, защото из горните постове при някои момичета на 10-11- ти ден от овулацията имат доста по-висок резултат. Успех! Чакаме да споделиш резултата.

# 695
  • Мнения: 123
Възможно е .  Успех ти желая. Направи още един тест за бременност и го качи да видим
Аз ми закъснява 2 дни ,само кафяво течение и розово одеве след тоалетна .  Кръвен от вчера 0.24 , прогестерон 0.90 според вас ще ми дойде ли ? Или може да съм бременна с по-късна овулация .

# 696
  • Мнения: 9
Успех и дано всичко да е наред!

# 697
  • София
  • Мнения: 1 333
Каракостова, ще ти дойде. Нисък е прогестеронът. Имаш кръвен след закъснение...

Николаева, пусни си кръвен и прогестерон.

Винаги съм за кръвен тест, там е истината. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 317
Уви, с този нисък прогестерон каквото и овулация да е, няма шанс, успех следващия път 🍀
Възможно е .  Успех ти желая. Направи още един тест за бременност и го качи да видим
Аз ми закъснява 2 дни ,само кафяво течение и розово одеве след тоалетна .  Кръвен от вчера 0.24 , прогестерон 0.90 според вас ще ми дойде ли ? Или може да съм бременна с по-късна овулация .

# 699
  • Мнения: 62
Здравейте! Вчера бях на АГ профилактичен преглед и установихме, че има жълто тяло 16мм на десен яйчник, а точно от него изпитах много пронизваща болка същия ден в който имах положителен ову тест. АГ каза че всичко е наред, но не влезе в подробности. Последният ми цикъл беше на 5.04, с редовен цикъл съм на 28 дни и този месец установих овулация  на 12ти ден с тестът от снимката.

Имам и гъсто бяло течение…. Трябва този Петък да ми дойде цикъла..
Да очаквам ли добри новини или има възможност да е 50/50 шансът за +? 🌸

# 700
  • София
  • Мнения: 1 333
Еее, никой не може да предскаже случило ли се е или не. Изчакай закъснение на МЦ и си направи тест. Успех.

# 701
  • Мнения: 25
Възможно е .  Успех ти желая. Направи още един тест за бременност и го качи да видим
Аз ми закъснява 2 дни ,само кафяво течение и розово одеве след тоалетна .  Кръвен от вчера 0.24 , прогестерон 0.90 според вас ще ми дойде ли ? Или може да съм бременна с по-късна овулация .


По-наситена от вчерашния

# 702
  • Мнения: 123
Чхг също . Мен ми дойде.. прави бяхте .😢❤️

# 703
  • Мнения: 25
Здравейте! Днес трябваше да пусна второ  ЧХГ, но лабораториите не работят, съвсем забравих, че е 1-ви май покрай вълнението за двете чертички.. Та прилагам снимка на тестовете.. УТРЕ ЩЕ пусна ЧХГ 😁 Стискайте палци

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 11:50 от Nikolaeva66

# 704
  • Мнения: 74
Честито Simple Smile
Здравейте! Днес трябваше да пусна второ  ЧХГ, но лабораториите не работят, съвсем забравих, че е 1-ви май покрай вълнението за двете чертички.. Та прилагам снимка на тестовете.. УТРЕ ЩЕ пусна ЧХГ 😁 Стискайте палци


Общи условия

Активация на акаунт