какво правите при ФАРИНГИТ?

  • 35 114
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, мен не ме боли гърлото, но подкашлям. започвам да се чудя дали това наистина е фарингит. вие кашляте ли?

днес съм пак да ме мажат и ще питам лекарката възможно ли е да е някаква алергична кашлица /имам алергичен ринит/

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

дори само с шал около врата да се нощува ден-два, пак ще има положителен ефект.
Сръчка, драго ми е... да позная ли към точно кой хомеопат се обръщаш?  Wink

# 17
  • Мнения: 326
Здравей, Шани, за първи път сме на една позиция с теб - и аз бих опитала първо със затопляне, пък тогава с друго. Само дето има хора, които са топлокръвни и за тях този метод е невъзможен.
Между другото, Шани, добро начало си поставила (вече се увиваш с шалчета, а не посягаш веднага с антибиотици), няма да се учудя ако след време видя написано от твоята ръка "опитах, разочаровах се, но сега пак хомеопатията е на дневен ред". Всъщност още не си споделила с нас как точно остана разочарована от хомеопатията.
Що се отнася до хомеопата към който се обръщам - ти когато имаш нужда от услуга в сферата на работа на твоя съпруг (прости ми, че не съм следила внимателно постингите ти и още не съм разбрала какво работи той  Embarassed) към друг ли се обръщаш или към него?!

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сръчка, аз хич не се обръщам към мъж ми... направо му давам задачката и да действа Wink
В тоз род на мисли, това с мъж ти си беше чиста шега.   bouquet

А инак, номера с шала го знам от един обикновен д-р..., ама съвсем обикновен в едно малко градче работещ.
А и фарингит не се лекува с АБ. Недей да се изкаваш сега така... Аз не консумирам АБ вместо храна или аналгин.

Пък и някак не мога да се замозалъжа, че се лекувам  Confused Confused и да чакам да подейства... Разбираш ли... Не става таз раб'та при мен.  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 456
момичета, мен не ме боли гърлото, но подкашлям. започвам да се чудя дали това наистина е фарингит. вие кашляте ли?

днес съм пак да ме мажат и ще питам лекарката възможно ли е да е някаква алергична кашлица /имам алергичен ринит/
Aurora - оправи ли се вече ?
Мазането ли имаше ефект? Аз съм две седмици с ужасна кашлица- първо суха и лаеща, пих какви ли не отхрачващи и сега стана влажна, но нещо така ужасно ми дразни- не точно на гърлото, а някъде по-навътре. УНГ каза, че ларинго-трахеит. Много,много неприятно- направо се раздирам от кашлица и това дразнене, сякаш нещо е влязло в ларинкса ми и "чопли"- побърквам се вече- не мога да кажа едно изречение без да се задавя в кашлица...
Пиши, какво ти помогна на теб !!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917
момичета, мен не ме боли гърлото, но подкашлям. започвам да се чудя дали това наистина е фарингит. вие кашляте ли?

днес съм пак да ме мажат и ще питам лекарката възможно ли е да е някаква алергична кашлица /имам алергичен ринит/

и аз имам алерхичен ринит и гърлото почти постоянно го чувствам възпалено (някои лекари ми казват че е от алергията) , не знам и аз какво да мисля, в чудо съм се видяла вече. ти лекуваш ли с нещо тази алергия?

Общи условия

Активация на акаунт