🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LXII 🎬

  • 36 976
  • 560
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 275
Но Идрис Елба не иска, а това е доста сериозна спънка (освен че е вече над 50) Simple Smile

Даниел Крейг е най-старият и е на 38, когато излиза първият филм с него, а е избран 3-4 г. по-рано.

# 256
  • Мнения: 9 476
От всички най-много на Пиърс Броснън му "тича" да е Бонд. Лично мнение.

# 257
  • Мнения: 7 292
Аз никак не искам Идрис.
Едно, че не го харесвам въобще, и друго, че искам поредицата да запази някаква традиционност. Не ща жени, не ща цветнокожи.

# 258
  • Мнения: 1 219
Симпатяга, ама феновете (включително и аз) искат Идрис Елба. Simple Smile
Включвам се в в темата с коментар, че Идрис Елба вече няколко пъти се разграничава от възможността да влезе в ролята.
едит: горното го казвам с огромно съжаление, защото и на мен ми беше от фаворитите.

# 259
  • Галифрей
  • Мнения: 4 376
До колкото виждам е потвърдено. Няколко пъти съм виждала новина да върви като клюка и после официално потвърждават.
Този Джеймс Бонд го сменят като Доктора. 😁

# 260
  • Мнения: 11 275
От всички най-много на Пиърс Броснън му "тича" да е Бонд. Лично мнение.
Броснан беше страхотен и тогава, и сега, нищо че е вече дядо. Много красив мъж.

# 261
  • Мнения: 2 278
След “Дюн 2” съм като омагьосана в буквалния смисъл/дали не е от визуалния допир с подправката😂,не знам/,но не мисля че през последните години съм гледала нещо толкова вълнуващо.И да искам веднага отново да го изгледам и да не свършва.Идва ред книгите сега да подхвана.

# 262
  • Мнения: 7 292
И аз тази събота най-накрая гледах Дюн 2, меко казано съм впечатлена.
Дано да има трета част.

# 263
  • Мнения: X
Ще има. Simple Smile Със сигурност, но най-вероятно след още две години.

# 264
  • Мнения: 11 275
Ще има. Simple Smile Със сигурност, но най-вероятно след още две години.
Много малко вероятно. Подобна продукция от нула отнема минимум три, а и Дени Вилньов иска да се "разведри" с нещо друго, преди да пристъпи към "Месията на Дюн".

# 265
  • Мнения: 7 292
Между Дюн 1 и 2 не мина ли по-малко време?

# 266
  • Мнения: 11 275
Дюн 1 е завършен ранната 2020 г. и трябваше да излезе през есента, но е отложен с една година заради ковид.
Дюн 2 излезе на 1 март 2024 г. (също с 4 месеца закъснение, заради стачката този път).

# 267
  • София
  • Мнения: 27 400
Изгледах три филма на кино 😊

Артър (Arthur the King)
https://www.imdb.com/title/tt10720352/

Филмът е по истинската история на Майкъл Лайт и неговата книга за невероятното приключение на отбора му по Адвенчър рейсинг (най-тежката и опасна надпревара в света на дивото) на световното първенство в Доминиканската република, където срещат мистериозното улично куче Артър...
Следва една вдъхновяваща и трогателна история за човешкия дух и воля и за най-силното и чисто приятелство на този свят - това между куче и неговия стопанин.
Филмът със сигурност ще ви докосне и разплаче.
Ето такива филми трябва да се правят по-често. Имаме нужда от тях.
-
8.0 / 7.5

Надпревара за слава (Race for Glory: Audi vs. Lancia / 2 Win) (2024)
https://www.imdb.com/title/tt20112600/

Много съм разочарован. Не съм очаквал втори ''Rush'' разбира се, но чак такава боза и то вкисната не съм очаквал. Жалко. Европейски филм за един толкова европейски спорт и в крайна сметка видяхме това.
Много слаба актьорска игра. Безличен сценарий, ужасни цветове, операторска работа и звук.
-
5 / 4

Кошмари на Queen Mary (Haunting of the Queen Mary) (2023)
https://www.imdb.com/title/tt3463938/

Какво по дяволите беше това? 😮
Хорър, мистерия, драма?
Какафония бих казал аз. Някаква откачена шизофрения. Много труден за гледане филм. Загубих и пари и време, ама така е като карам наред...
Не си го причинявайте!
-
4 / 3

# 268
  • София
  • Мнения: 1 673
Diavolo, пак си влезнал в God mode и жулиш наред Grinning

# 269
  • Berlin
  • Мнения: 11 341
Дали е ок Артър за деца, 10г?🤔 Мислех да идем на него семейно.

Общи условия

Активация на акаунт