Пазаруване от НМ - тема 66

  • 48 182
  • 642
  •   1
Отговори
# 465
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Благодаря ви за мненията, момичета. Аз точно за повод я поръчах. Но си става определено за ежедневно носене. Някой спомена лен по-горе. Не е ленена, за съжаление. Вискоза е съставът и някакъв полиамид май.
Ето това е. Не мога от тел да приложа линк, но по описанието лесно ще се намери в търсачката.

# 466
  • Мнения: 2 325
Лоли, на теб роклята ти стои  по-добре от на модела.

# 467
  • София
  • Мнения: 17 916
Фронтално стпи добре, в профил - евтинее с тоя ластик, а не е чак толкова евтина.

Аз имам въпрос относно връщането. Взех си нещо размер М от физически магазин. Оказа се доста разтегателно.
Но бях се насочила към Л по принцип, който го няма във физическите магазини и поръчах онлайн.

Мога ли да върна Л- ката във физическия магазин и да не се занимавам с гардеробчетата и чакане или има код и на касовата при връщане и няма да ми я приемат.

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
Ако артикулът е закупен онлайн, се връща пак онлайн - не може в магазин.

# 469
  • София
  • Мнения: 17 916
Т.е. има уникален код, съответстващ на касовата бележка?
Защото артикулът е един и същ.

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
Ти пишеш, че са различни размери...

# 471
  • Мнения: 54 975
Етикетите в магазина мисля, че са различни от тези онлайн. Не съм сигурна.

На Лоли роклята е облечена на модел 176 и е малко под коляното. Не е дълга по принцип. На мен лично ми харесва с такава дължина. Но тя е с 20 см по-ниска и вече се променя визията, струва ми се, че талията идва по-ниско, не само е дълга.
Ако тя си я харесва, с леки сандалки, може да е добре.

# 472
  • Мнения: 10 516
Дева е права, и на мен ми се струва, че има разлика между етикетите на артикулите, доставяни онлайн с тези от физическите магазини.

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
Ранен достъп до дните за лоялни клиенти
-20%
при покупки над 50 лв.
В магазините и онлайн

Валидно за лоялни клиенти от плюс ниво на 23.05.2024 г. Не се комбинира с други оферти, намаления, ваучери за рециклиране, специални колекции, мебели и осветление.
Важи за индивидуални клиентски профили в лоялната програма на H&M и не може да бъде предоставена на други нерегистрирани клиенти.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 10:17 от sunflower

# 474
  • Мнения: 2 043
Аз се разписах и се комбинира с ваучер за рециклиране Simple Smile

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
При мен не хваща на промо продукти, но се комбинира успешно с ненамалени, като им отразява намаление, ако сумата е над 50 лв.
Nona M., сподели какво си избра Simple Smile.

# 476
  • Мнения: 2 043
При мен не хваща на промо продукти, но се комбинира успешно с ненамалени, като им отразява намаление, ако сумата е над 50 лв.
Nona M., сподели какво си избра Simple Smile.

Скрит текст:
Шнола и чанта за детето.
За мен сандалите и блузката.

# 477
  • Пазарджик
  • Мнения: 776
Отстъпката от 20% еднократна ли е?

# 478
  • Мнения: 2 043
Отстъпката от 20% еднократна ли е?
Май да, не ми позволява да я приложа сега.

# 479
  • Пазарджик
  • Мнения: 776
Отстъпката от 20% еднократна ли е?
Май да, не ми позволява да я приложа сега.
Беше валидна до 00 часа снощи.При мен работеше,но реших да не пускам втора поръчка засега.

Общи условия

Активация на акаунт