Медикаменти

  • 177
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, бремена съм в 31г. с
Приемам Л-тироксин 75 мг и два пъти седмично 100мг.
Вит. Елевит,  имам дефицит на Вит Д затова пия капките Вигантол, по 10 на ден.
Както и магнерот 3по 2.
От 3 дни съм приета в болница и тук ме включват на системи, имам исписан антибиотик и пробиотик за кашлица както и хапчета на билкова основа за кашлица.
Отделно приемам и Дузофарм 3по2
Пиша защото много ме е страх. Имам чувството че си отравям бебето с лекарства. Иде ми да не пия нищо. Моля пишете други били ли са като мен. Не вредя ли на бебето си.

# 1
  • Мнения: 249
С първото си дете бях на фраксипарин от самото начало, магнезий не спирах да пия, защото контракциите бяха от сутрин до вечер, накрая трябваше да пия и хапчета за кръвно. Отделно в деня на раждането ми биха още инжекции, за да свалим кръвното.
С второто бях на аспирин, магнезий отново, бях и в болница и пак ме наливаха с магнезий и но шпа, пих антибиотик за уроинфекция към края. Та имах цяла торба с какво ли не...И аз се тревожех, защото и двете ми бременности бяха кошмарни, но благодарение на тези медикаменти родих  през 9ти месец здрави деца.
В момента са почти на 2 и на 3 години и ми спират тока 😅.
Забравя се какво е било. И на мен ми се искаше да не използвам толкова медикаменти, но просто понякога се налага. А и всички лекарства, които се ползват по време на бременност, са проучени. Надали някой ще изпише нещо, което би застрашило здравето на бебето. А за антибиотика, щом се налага, това означава, че при нелекувана инфекция тя може да бъде много по-опасна за бебето.
Бъдете спокойна, това е най-важното! И бебчо е добре, само си мислете за хубави неща!

Общи условия

Активация на акаунт