Женско царство...

  • 5 987
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 447
Затова призрачката се допита до независимата експерт-магъзница Дъртофелла и решиха вместо да убиват краля, да го превърнат в някаква друга твар - хем да се позабавляват, хем да не си утежняват кармата.

# 181
  • Мнения: 4 371
Аз предлагам да си отворим нова тема, след като окончателно се разбере кой кой е и кой какъв иска да бъде. Тема, в която ще се вихрят фантазиите. Какво ще кажете? А в първия пост може да се упомене кой какъв го играе.
Нещо като Бабиеросите се получава май newsm78

# 182
  • София
  • Мнения: 5 289
Мене ме нема у целата схема Mr. Green,бързо ми намерете роля че вече му изпуснах края на това кралство. ooooh!

# 183
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Докато крал Сопран прекарваше дните си в шляене и разгул, неговият брат-близнак Джорджо Нула Първи кроеше пъклени планове за домогване до трона. Макар и затворен в кулата, той бе намерил съюзник...

А-аа, моля, моля. Аз, като Кралица-майка, по-добре знам дали са близнаци или тризнаци. Защото Кралят има още двама близнака /единият го клонирах след раждането/. И ако много ме ядосвате, всички вие придворни дами, принцеси и метреси, да знаете, че ще си кажа тежката дума и ще оженя тризнаците за тризначките от ББ. Поне имат зестра.  Crossing Arms

# 184
  • Мнения: 239
Жоро01 е по-скоро неговият брат-близнак,дето се цели в короната...
Точно така..Ж01 е в кулата-заключен с маска на лицето!
А аз си разигравам коня както си искам..
Ниара е раздвоена в това кой да убие и накрая убива себе си с вретено!


01 се освобождава и изрезгва всички пиченца в царството. достоен край за тази читава творба все пак. каручката е немска.

# 185
  • Мнения: 7 723
.......
01 се освобождава и изрезгва всички пиченца в царството. достоен край за тази читава творба все пак. каручката е немска.


В немската каручка, място за градинарката нали има  newsm78

# 186
  • Мнения: 10 758
Кучка в каручка Mr. Green
Лесли каручка малелелеей.

# 187
  • Мнения: 7 723
Кучка в каручка Mr. Green
Лесли каручка малелелеей.

......с три колеленца, малелеееееееййй  Laughing

# 188
  • Мнения: 2 495
Опаааа Mr. GreenБлудната незаконна дъщеря на Краля се завърна от дълго скитосване по разните му там балове LaughingЧувам нещо, че Кралят имал още една дъщеря, моя сестра, а..?Очаквам обяснение Crossing Arms

# 189
  • Мнения: 4 371
На Краля не може да му се хване края  Laughing

# 190
  • Мнения: 100
И понеже нямало летописец и царството просъществувало малко време, при разкопките наскоро учените установили:
1. Покрай боричканията за власт и примамливите предложения на варварите, в тъмна нощ предател отворил царските порти. Нахлулите варвари посекли всичко живо с кожените си мечове и останали в царството докато се наситили на разврат и вино.
2. В голямата навалица след нападението никой не забелязал че има и мъже както например краля, дойката и др. , били посечени и те от варварските кожени мечове. В резултат на посичането гореспоменатите мъже родили момченца.
Тези техни отрочета били с обратни сексуални наклонности. Понеже историята се развила доста отдавна, те (отрочетата) се размножили и населили целия свят. Сега се наричат гейове. Grinning

# 191
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Как така нямало летописец? Crossing Arms
А кого курдисахте още на втора страница за летописец, ъ?
Мен. Че ще ме и доят, на всичкото отгоре.  Embarassed Всеки път, когато си подам носа в библиотеката, призракът Анда ме цапва по главата с някоя обемиста книга, придворната дама Кифла ми пее на ухо, навсякъде интриги, които не смогвам да записвам.
Не ме пускат нито при мускетарите, нито при сеното и конярите, това живот ли е моето? Sick
Я какво написах току що:
"Само сладката лъжа ви слисва,
откога живеете така?
Ако някой някого здрависва
ножа мести в другата ръка."
Уф, то не било мое, ама че съм плагиат.  Mr. Green

# 192
  • Мнения: 677
Много молим придворните да позабавляват Краля..
Танци-манци,тва-онва,а?

# 193
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Т-а-н-ц-и-м-а-н-ц-и" - застърга летописецът с перото.
А къде е виното?

# 194
  • Мнения: 560
Гледам,поприключили сте с разпределението на царските длъжности.За мен едва ли е останало нещо квалитетно и престижно,та рекох ако не сте си намерили дегустатор на царските гозби,да ви се цаня.Ще си вися кротко в височайшата ви кухня на една масичка в ъгълчето и ще си зобвам от всичките 20-30 благини,които ще изнасят на трапезката.Няма да допусна да ви се предложи нещо невкусно или пък неполезно.Толкова ще съм скромна и незабележима,че няма дори да ме чувате как се уригвам.Не ща заплата.

Общи условия

Активация на акаунт