Човек и добре да живее умира...

  • 2 990
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
Приеми и моите съболезнования.
И на мен не ми се иска да има такава гадна закономерност,но и при мен се случи-на 24.12 почина дядо ми Cry,а след около 40 дни-на 10.02 се роди детето ми.

# 16
  • Мнения: 1 680
Моите съболезнования Praynig

На 28 декември 2001 почина дядо ми (Бог да го прости), на 31 декември аз съм забременяла, след 2 годишни усилия.

# 17
  • Мнения: 2 677
Не знам дали има зависимост, но миналата година февруари месец загубихме татко....  Cry Няколко дни по-късно разбрах, че съм бременна.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 826
Съжалявам за загубата ти!

Настръхва ми косата като чета темата. Надявам се да няма закономерност, въпреки, че дядо почина в шестия месец от бременността ми. Но никога не съм свързвала двете неща... Защото ако е така ме дострашава кого ли бих загубила при следваща бременност...???

# 19
 На 4-ти декември почина баба ми, аз - бременна в 5-тия месец. Лошо!
 Няма пълно щастие Weary newsm45

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Съболезнования!
Баба ми, която ме отгледа почина когато бях в 8-мия месец. В последните месеци я крепеше мисълта да види пра-внучката си, но не я дочака Cry Все пак не мисля, че има подобна зависимост- хора се раждат и умират непрекъснато.

# 21
  • Мнения: 1 495
При нас не се случи така. В моето семейство от шест внуци  всички дълго време чакаха я някой да се ожени, я деца да има. Моят мил дядо казваше, че на всички сватби ще играе, а не доживя нито една. Когато почина, при мен се получи обратното, смъртта ме накара да мисля и да мечтая за деца. Около 9 месеца по-късно приятелката на братовчед ми забременя. И аз се опитах да потърся някаква връзка...

# 22
  • Мнения: 3 268
Мисълта,че човек умира и друг се ражда ,показва кръговрата на живота и според мен няма зависимост,за каквато вие намеквате.Просто в годините,когато всяка от нас е в детеродна възраст,бабите и дядовците ни отиват от този свят.За съжаление понякога това се случва и с други наши близки хора.Това,че в този период ние раждаме децата си ,означава единствено,че живота продължава...

# 23
  • Мнения: 750
Моите съболезниования мили4ка!Разбирам те напълно...другата седмица ще си имам беб4е а преди два месеца по4ина баба ми!Неуспя да види вну4ката си Cry!Незнам немисля,4е има някъква закономерност в това,но такива моменти те карат да изпаднеш в дълбок размисъл за живота и смъртта!И след дълго мислене и куп кърпи4ки напоени със сълзите ти....разбираш,4е живота продължава и ние трябва  да го живеем... и да преглъщаме болката от загубата на близък 4овек!Знам какво си мислиш в този момент,защото и в моята глава се въртяха такива мисли,които мира е ми даваха!Попла4и си,изживей загубата,макар и никога да неможеш да я преживееш...и се радвай на това което ти предстои!Това е за теб  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 485
Приеми и от мен съболезнования!И аз загубих моята любима и най-добра баба на света за мен само преди 7 дни и не спирам да скърбя за нея.Тя е в мислите ми и в сънищата ми непрекъснато.И тя не успя дя дочака четвъртата си правнучка,която трябва да се роди след около 3 месеца.Но така е пожелал Бог!Съчувствам ти и те разбирам,но съм сигурна,че те са около нас и виждат и чуват всичко,само където ние не ги виждаме.Не вярвам,че който умира си отива от нас  ей така за миг-остава за винаги с нас,дори и в спомените ни!!

# 25
  • Мнения: 155
Моите саболизнования!
Преди 11години майка ми се разболя-аз забреминях,тя трябваше да влезе на първа химиотерапия точно в деня в който родих-почина когато внучето и беше на 4 месеца.Още ми е трудно да повярвам макар,че аз си я гледах до последно.Важно е човек да приеме случилото се и да продължи да живее заради малките слънчица покраъ нас!

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Настръхвам от темата, чак ме е страх да пиша в нея Confused.
Имаше такава и преди, в Клюкарника обаче, ясно си спомням заглавието й - 'Взема ли новият живот стар или статистика от зоната на здрача' Stop.
Твърде много хора съм изгубила в живота си, бабите и дядовците ми отдавна ги няма, родителите ми също Cry.
Време е и някой да се появи, а черната серия най-накрая да свърши...  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover 

# 27
  • Мнения: 1 418
СиТрамел,аз и в другата тема писах-дано Господ ти даде две бебета живи издрави(и много палави).
А по темата-моята майка почина скоро.Ако има връзка в тая работа ще очаквам скоро да забременея.А моят вуйчо(на майка брат)е починал на 20г.Две години след това майка е бременна и го сънува как и казва:"Недейте да плачете.Скоро ще си дойда."И се ражда брат ми...

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Hug
Те на практика ще са си две Laughing.
Ако всичко е наред с моето Peace, с племенника разликата им ще е 7 месеца някъде Crazy.
През 1 етаж живеем, купонът ще е пълен.
Помня и друг такъв, преди 30-ина години, на сестра ми и братовчедка ми разликата им е 9 месеца.
Едно да е, да е живо и здраво, и да имам сили и възможност да го отгледам - в момента това е, което най-много ме плаши.
Работа не мога да си позволя да спра и за секунда Confused.

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен  smile3539

интересна е темата, но малко страшна и започвам да си мисля дали наистина няма нещо общо - за толкова много случаи разказвате...
И аз се сетих за един - аз съм се родила на 8 Май, а дядото на майка ми (на когото тя е кръстена) е починал предния ден, но, естествено, никой нищо не й бил казал до изписването ми.

Има и още един, който не знам дали е много по темата. Научих, че съм бременна и след 2-3 седмици разбрахме, че майка ми има рак. Майка ми претърпя много тежка операция и в деня, в който я изписаха от болницата, аз направих аборт

Мама сега е добре, да ни е жива и здрава! babydust7

Общи условия

Активация на акаунт