за бременността и за работата

  • 1 193
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Работих до 23.12 , родих на 25.12. Върнах се на работа 1м. след като родих - на 1/2 работен ден и не съжелявам.

# 16
  • Мнения: 4 621
Работих почти до края на бременността. След като спрях не ми липсваше нищо от офиса и това продължи до 6-7 месец. След този период започнаха да ми липсват контактите, колегите, динамиката на офиса и т.н. Е,  поседях още 2 месеца в къщи и се върнах на работа.  Hug

# 17
  • Мнения: 1 273
Когато излезнах в болничния преди раждане--работата ужасн много ми липсваше. Сега обаче не мога да си представя, че изобщо ще тръгна пак на работа.

# 18
  • Мнения: 215
Аз си обичам работата и лудницата в нея.
Надявам се да работя до последния момент. При първото дете излязах по майчинство  1 седмица преди да родя.
Аз лично ще се побъркам, ако си стоя 45 дни вкъщи без причина. Като съм на работа времето ми минава по-бързо, а и ми е приятно.
Всеки преценява, как би се чувствал най-добре.
(имам достъп до служебната си поща и от нас Peace)

# 19
  • Мнения: 656
Няма нищо по-хубаво от майчинството. Работата няма да ти липсва сигурна съм
Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Преди да родя всички ми повтаряха да си почина добре. Аз обаче се чудех също като теб ще ли изкукам вкъщи или няма newsm78 Бях си оставила сума неща за вършене, за да не скучая 45-те дена. Отидохме на море (бабичките се кръстеха, като ме видеха с корема). После се върнахме вкъщи да боядисаме стаята на бебето, преди да идем за 5 дни на планина........но не би. Още не бяхме приключили и ми изтекоха водите. Бебето се роди 20 дни преди планираното. После се оказа, че бебето не било чело учебника кога било трябвало да стане, та са ми объркали термина, не че съм родила по-рано. Сега съжалявам, че така и не ми остана време да се разхождам, да гледам тв, да прочета някоя книга-останаха си там, където си ги бях наредила, да имама какво да правя докато скучая. Така че, човек никога незнае............. Сега ако ме питаш, прави са били хората да си почина, докато още мога Laughing

# 21
  • Мнения: 5 026
Почивай си сега-това ще е последната почивка в живота ти  Wink После почват грижи, безсънни нощи...

# 22
  • Мнения: 157
Ходех на работа до последния ден. Не съм ползвала болничен. Чувствах се много добре там.

# 23
  • Мнения: 3 456
Отрази ми се страхотно- накрая вече бях много изморена !!!

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ходих на работа 20 дни до преди да родя. Беше гадно!

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ходех на работа до последния момент. И сега ходя, но много рядко - 1 -2 пъти месечно, ако се налага нещо спешно. Преди си мислех, че много ще ми липсва работата, но сега искам да изживея всеки миг до детето си - радвам се, че си стоя в къщи. В крайна сметка след това цял живот ще работим, нали? Всичко е въпрос на психическа настройка! Радвай се и се наслаждавай на свободното си време, после няма да имаш такова. И  на мен все това ми повтаряха и аз някак си не им вярвах или по-точно не можех да го почувствам, но е така!!! Прави това, което те кара да се чувстваш добре!!!

# 26
И мен ме е страх да остана в къщи и да не работя, не мога да си представя че от 22 април животът ми ще се промени коренно-без колеги, без напрежение, без срокове, които ти дишат във врата.Бях 2 дни болничен и полудях в къщи.Може би когато родя всичко ще си дойде на мястото.Но съм решила -ще работя до последно, ако здравето ми го позволява.

# 27
  • Мнения: 3 478
Аз работих до самият край, просто така си реших поради същите причини като теб ( пък и тук няма избор така или иначе). Сега ми се иска да съм имала малко почивка и повечко време за губене не само преди, но и след раждането, но ...

# 28
  • Мнения: 1 485
Работих до последно,за което не съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт